yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (85)
  • medya (0)

  85. Beden sıkıntısından dolayı alışveriş yapamadığım markalar

  20 eylül 16:42

  84. Dönemsel olarak mangoyu tercih edebilirim,mango heyecandır.Ama zara candır.Aşırı moda düşkünleri anlar,zaranın yerini hiçbiri tutmaz.

  20 eylül 12:16

  83. mangoyu tercih ettiğim karşılaştırma.

  dolabıma bakarsam aslında mangodan aldığım parçalar zaradan fazla değil ama hepsi de yıllardır severek giydiğim sapasağlam, zamansız parçalar.

  ayrıca zaranın gece elbisesi koleksiyonları daha geniş olmasına karşın elbiselerimi genelde mangodan alıyorum. çok şıkır şıkır olmayı sevmiyorum, sade bir şıklık ve asil bir görüntü hoşuma gidiyor, lise mezuniyet elbisemi bu sebepten ötürü mangodan almıştım, yıllar geçmesine rağmen hala etkinliklerde kullanıyorum.

  ayrıca mango'nun yüzde yüz pamuklu basic tişörtleri de uzun ömürlü ve hayat kurtarıcı oluyor.

  yakınacağım tek nokta son yıllardaki kalitesiz kumaş kullanımları olabilir ama zara da diğer inditex mağazaları da aynı oranda kumaş kalitesini düşürdü. yine de her türlü mango <3

  20 eylül 11:40

  82. Mango kazanır, ki dolabımın büyük kısmı Zara, bershka kalan küçük kısmı da mango'dur. Zara pantolon konusunda bugüne kadar denediğim en kötü marka, kadın vücudu nasıl işler bildiklerini düşünmüyorum beli lastiksiz, düğmesiz pantolon satıyorlar, o pantolon nasıl kalçamdan yukarı çıkacak, hadi yukarı çıktı lastik ya da düğme koymazsanız nasıl belimde dursun? Aynı şekilde kotları bedeni ne kadar büyük olursa olsun iç bacaklarımı öyle sıkıyor ki, şimdi zayıfladım bacaklar bol tahmin edersiniz kot üzerimde durmuyor. Bir süslünün tespiti çok yerinde Zara hep dümdüz elma vücut için kıyafet üretiyor, zara'nın en kötü tarafı da buradan yüzlerce lira verip aldığım kıyafetin Coral'da addax'ta düşük bütçeli versiyonunu görmek. Kıyafetten soğuyorum, mango'nun zamansız klasik parçaları en azından bu şekilde üzmüyor.

  20 eylül 10:36

  81. Kesinlikle mango diyorum. Sanki zarada satılan şeyleri alırsam bir sezon sonra demode olacaklar gibi geliyor. Bir de blogger gibi giyinmek istemiyorum işte o görüntü benim için zaradır. Mango daha zamansız geliyor. 

  19 eylül 10:04

  80. İkisinin de kalitesi çok iyi değil artık. Eskiden ne alsam bir dahaki sezona sapasağlam kalırdı.şimdi sezon bitmeden tiftikleniyor, rengi atıyor, bir şekilde bir dahaki sezona eskimiş olarak kalıyor.

  19 eylül 09:55

  79. Zara’ yı daha çok seviyorum. Çünkü içeri girdiğimde geceye, gündüze, randevuya, düğüne, davete yani spor salonu hariç her yere uygun ve çok fazla çeşitte kıyafet bulabiliyorum. Koleksiyonları, tasarımları daha dinamik geliyor bana. Bir şey aldığımda o parça mutlaka kendini gösteriyor ve severek giyiyorum. Mango’ nun ise çantalarını ve takılarını çok seviyorum. Değişik ve modası geçmeyecek klasik tarzda oluyorlar genelde. Kıyafette ise kazaklarını sevmiyorum çünkü neredeyse giymeden tiftikleniyor, ipi kaçıyor ve değişim konusunda yardımcı olmuyorlar. En azından bana öyle denk geldi. Elbise ve t-shirtlerinin kaliteleri bence zara’ dan daha iyi, kumaşları daha tok. Fakat buradan kendime uygun çok bir şey bulamıyorum. Hep girip 5 dakika durup çıkıyorum. Sanki koton’ un Daha zengin, çeki düzen verilmiş hali gibi. Mağazada bu da olur mu dersiniz ama zara sempatik, sevimli gelirken mango nedense soğuk, mesafeli geliyor bana.

  18 eylül 19:02

  78. mango

  zaranın parçalarını kombinlemek için yalnız o parçayla kombinlenen ve 2-3 defa giydikden sonra giymege çekindiğim kıyafetler oluyor. Bir kombin yaratmak için çok para harcamam lazım. ama mango öyle değil. basic, zamansız ve sık parçalar genellikle birden fazla kıyafetlerle konbinleniyor ve yıllarca kullanıla biliyor. indirim zamanı çok uygun fiyatlara mangodan çok güzel parçalar ala biliyorum. kalite olarakda mango daha iyi bence. Sonuçta hepimiz blögger değiliz ve çok cool ve marjinel giymek zorunda değiliz.

  18 eylül 15:23

  77. Benim için de mango. Zaradaki parçalar çok trend oluyor bana göre. Bir yada iki sezon sonra giyemeyeceğim parçalar. Ben daha zamansız ve basic parçaları seviyorum. Ayrıca daha kaliteli buluyorum mangoyu

  18 eylül 08:35

  76. Mango diyorum.daha kaliteli ve daha zamansız parçaları barındırıyor. kaç yıl önce aldığım ürünleri hala sağlam ve kullanıyorum.

  17 eylül 20:31 18 eylül 01:23

  ilginizi çekebilecek benzer başlıklar