girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (630)
  • medya (26)

630. Zaranın tarzını beğeniyorum. Dikişleri kaliteli duruyor. Ama yeni sezon döneminde pahalı maalesef. Ben de indirimi bekliyorum. Zaten yeni gelen sezonda bile aradığım ürünü zor buluyorum. Özellikle trenckotların küçük bedenlerini bulmak cok zor. Sezon geldiğinde gidiyorum turluyorum bakıyorum yeni moda nelermiş. Benzerleri uygun fiyatlı mağazalarda oluyor. Ankarada yaşayanlar bilir. Faruk Ekin de Zaranın modellerine yakın hatta bazen bire bir kıyafetler var. İndirim duyurusu olunca da bir gün önceden evime en yakın Zara mağazasına gidiyorum. Beğendiğim "it" ve "hit" parçaları deniyorum. Ertesi günü yani indirim sabahı da 10 da gidip alıyorum. Sabah çok kişi gelmediği için bir önceki gün nerden almışşsam orda oluyor zaten :) İnternet alışverişinde sepete atılanların satılması sorunu hep olduğu için o riske girmiyorum. 

30 haziran 15:44

629. Ben çalışanlar hakkında yorum yapacağım. Artık ne zaman zara mağazasına gitsem çalışanların türkçe bilmeyen turistler hakkında atıp tutmasından sı-kıl-dım. Turistin biri bir pantolon aldı ve gerçekten raf ne dağıldı ne bişey oldu maksimum 2-3 cm yerinden oynadı. ay hepsini dağıttı, terbiyesiz, saygısız, bunlar zaten anca böyle olur, -başka arkadaşını çağırıyor- x gördün mü şu ne yapmış?" Arkadaş da sallamaya başlıyor. Pantolon alacak olan insan her seferinde çalışan mı çağıracak? Bu bir. İkincisi türkçe bilmediğini bile bile sallamak nasıl bir seviyesizliktir? Üç, hiçbir şekilde dağılmadı. Bu sadece gördüğüm örneklerden birisi. Emin olun o kadar fazla yapıyorlar ki. Turistin biri kıyafetle ilgili soru sorunca ingilizce yanıt verip daha turistin dibindeyken arkadaşıyla turisti sesli bir şekilde türkçe olarak eleştirme mi ararsınız of üf deme mi. Gerçekten baydı. 

30 haziran 11:41

628. ay çok büyük hezimet yaşadım ben bu indirim dönemi, hala atamadım travmasını üzerimden. dakika dakika web indirimini bekledim, sayfayı refresh yapa yapa neyse indirime girdi site ben tabi saf saf kıyafet seçiyorum, sepete atıyorum ama oldu bi saat sepeti bir açtım attığım ürünleri sepetimden bile satmışlar, üzüldüm, rezerve bile edemedim ürünleri, düşün mağazada eline almışın alcaklarını yandan bir kız gelip elinden çekiştirip alıyor senden kıyafeti, öyle hissettim işte, kısacası iki üç bişey alabildim, kesat geçti.

30 haziran 11:22 30 haziran 11:23


627. beğendiğiniz ürünleri indirimde almak istiyorsanız indirimsizken deneyip bedeninizi bulup sonra indirime girer girmez web sitesinden alacaksınız -kalırsa tabi- zira lekeli ve pis oluyorlar mağazadan almaya kalkışınca.

30 haziran 10:23

626. yalnızca kaban ve mont modellerini beğendiğim mağaza.

çanta, ayakkabı, bluz, elbise ve diğer modellerini kullanışsız ve görece kalitesiz buluyorum açıkçası. o fiyata nasıl bu kadar kapış kapış gittiğini anlamıyorum. o parayı zaraya verene kadar (gbkz: forever new)'a yatırmak daha mantıklı.

29 haziran 23:43

625. Herkes şikayetini dile getirmiş, ben de getireceğim. Güzel güzel giyinmiş kızlar, havalarından yanına yaklaşılmaz diyoruz. Sonra yanından geçerken gerçekten de havalarından yaklaşılmadığını anlıyorsunuz. Ter kokusundan yanlarına yaklaşılmıyor, bir de onların kıyafetleri denediklerini düşünürsek... Sadece zara değil çoğu mağazada durum böyle.

Bunun dışında modellerini en beğendiğim mağaza. Herkesin üstünde denilse de öyle kimseyle denk gelmedim. Yalnız beğendiğiniz şeyi anında almanız gerek yoksa bir daha asla bulamazsınız.

29 haziran 21:37

624. indirim döneminde girmeye korktuğum mağaza. her şey her yerde, kıyafetlerin üstüne basılmış, yakalarında fondöten lekeleri.. bu indirim döneminde ankamall avm mağazasından temiz(!) ve uygun fiyatlı iki parça alabildim üst olarak. seçerken her zaman başka mağazada da bundan bulabilirim diyorsam almıyorum, her zaman alışveriş yaptığım bir yer değil ama genel olarak seviyorum. fiyatları daha uygun olsa keşke çokzel olabilir :( 

29 haziran 21:29


623. İndirim dönemlerinde pazar yerine dönme konusunda mango ile yarışan mağazalara sahip marka.

29 haziran 21:16

622. hiçbir tekstil ürününü beğenmediğim mağaza. tarz olarak bana çok uçlarda geliyo belki de klasik biri olduğum içindir bilmiyorum. eskiden daha çok sever kendime daha uygun parçalar bulabilirdim, son zamanlarda oldukça değişti bana göre. saçma sapan ürünlere saçma sapan paralar istiyorlar. bedava verse bir çoğunu asla giymem. yalnız parfümlerini çok beğeniyorum. migrenim olduğu halde sıkıntısız kullanabildiğim parfümleri var.

28 haziran 09:18

621. son malum indirimde internet sitesinden 2 ürün aldım (elbise ve şort). ikisi de inanılmaz şekilde yırtık ve sökük geldi. Elbise nakış elbiseydi, ortasında kocaman bir delik, tüm ipler sökülmüş. Şort da aynı şekilde üzerinde yırtık var. Sağolsunlar delik olan yerleri bantla belirtmişler.

Sadece bana mı denk geldi (2 farklı hesaptan alınan 2 farklı parça), yoksa diğerlerinde de oldu mu bilmiyorum ama... indirim ayağına depodaki defolu ürünleri gönderen firmadır.

26 haziran 13:17