yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (920)
  • medya (32)

  920. Yurtdışında pek de pahalı olmayan marka. Az önce Fransa sitesine baktım 180€'ya kaban, 30€'ya çok şık bir bluz alabiliyorlar. Ama bizim ülkedeki döviz kurunda dolayı fiyatlar uçmuş durumda. Hal böyle olunca - tabi bizim millet gösterişi, havayı sever- insanlarımız Zara, Mango, H&M gibi gayet normal seviyedeki markaları bir statü olarak görmeye başladı. Döviz kuruna ayrı acıyorum, insanlarımızın bu haline bi ayrı acıyorum.

  8 ekim 14:18

  919. Aşk nefret ilişkisi yaşıyoruz kendisiyle. Bu fiyatlarla düzeyli Bi ilişki mümkün değil zaten. Ama bırakmaya da gönül elvermiyor.

  7 ekim 20:25

  918. Sürekli giymek üzere bir şeyler almak istiyorsanız tercih etmemeniz gereken marka. Barrels and oils penyelerim bile benim haşin yıkama rutinime dayanabiliyor, yamulmuyor, delinmiyor. Ama prenses muamelesi gören zaracıklarım hep delik. Kalite arıyorsanız yeri burası değil.

  6 ekim 22:55


  917. Yazın görüp; belki indirime girer diye fotoğrafını çektiğim yazlık gömleğe, bugün sitesine girip tekrar baktım, yaz sezonu bitti ve 20₺ daha zamlanmış gömlek...

  diyecek söz bulamıyorum artık -.- (gizlinot: İndirim kampanyalarının her biri ayrı bir ters köşe mübarek¡ ne tarafa dönsek kelek karpuz -.- )

  29 eylül 01:39

  916. Az önce anlık indirim haberleri paylaşan bir instagram hesabında bir takipçisinin ".. Sayesinde 99 tl'ye benim de artık zara'dan bir gömleğim oldu" diye aldığı ürünü paylaştığını gördüm.

  Bizim zamanımızda da kızlar zara poşeti ile beden dersine gelirdi ama bu seviye artık arşa çıkmış. zara bazı insanlar için arzu nesnesi haline gelmiş, üzücü.

  9 eylül 20:33 9 eylül 20:34

  915. indirimden satın aldığım %100 pamuk içerikli kot boyumun 160 olması sebebiyle uzun geldi, bilekten bir kat katlayınca da yanındaki küçük yırtmaçlar kayboluyor, ne yapsam bilemedim.

  Bir de 34 beden almama rağmen diz ve diz altı kısmı bol geldi, ya da pot duruyor diyeyim. Skinny aldığım halde pot durması hiç hoş değil yani görüntüyü biraz bozuyor.

  Ki çok çok zayıf değilim yani kilom 47-48 arası gidip gelir. 44 veya 45 kilo olsam anlarım ama 47 kilo civarı olup da 34 bedenin bol gelmesini anlayamıyorum. Bir de streç kot almıştım 34 beden ama onda bu derece bir bol görünme yaşamadım streç olduğu için. Diz kısmı yine boldu hafif.

  Bershkadan aldığım 34 beden kotlar hiç bol gelmedi tam tersine tam oturur üstüme. Muhtemelen Bershka daha teenage markası olduğu için kalıpları daha dar, çünkü birkaç sene önce s beden oversize bir kazak almıştım ve dizlerime geliyordu inanılmaz bir şekilde, denemeden almıştım ama iade etmem gerekti çünkü yün çuvaldan halliceydi resmen.

  Artık bir şey alırsam 32 beden alacağım buradan(aldığım kotun en küçük bedeni 34tü gerçi, 32si yoktu), bershkadan 34 almaya devam.

  Kotlarının iyi yanıysa gerçek jean kumaşından kalın dokulu üretiyorlar ve daha kaliteli hissettiriyor. Tayt gibi incecik kotların yanından bile geçemez.

  30 ağustos 23:57 31 ağustos 00:11

  914. yeni fiyatlarını bu markaya yakıştıramıyorum. bana çok absürd geliyor zara'dan 999 liraya manto almak. o para nere, zara nere... benim için h&m'in biraz daha stilize hali. bazı ürünlerin kumaşları daha iyi belki ama zara yani sonuçta. fiyat etiketine bakınca biraz daha paraya kıyıp ya da ay başını bekleyip all saints, sandro, american vintage gibi markalara bakıyorum. hele indirime denk gelirse harika oluyor. ama ne bileyim, çıplak kalsam kesinlikle paçavraya döneceği garanti olan bir ürüne 2-3 yıkama öncesi için o fiyatları ödemeyi kabul etmiyorum.

  28 ağustos 00:00


  913. satılmayan bazı ürünlerin stoğunu birden kaldırıp tükenmişlik algısı yaratarak bir süre sonra tekrar stoğa soktuklarına yemin edebilirim ama kanıtlayamam (düzenli olarak stok takip eden anlar ancak). bir de limited edition yazan ürünleri tekrar stoğa sokmak nedir ya komedi. "limited edition, aldın, aldın" psikolojisi ile vurmaya çalışıyor.

  bu sezon mango'nun hatasına düşerek fiyat ayarlayamadı bazı ürünler erken indirime girdi. hatta geldiği gibi indirime giren yeni ürün bile gördüm. mango gibi fiyatları şişirerek indirim yüzdesini yüksek göstermeye falan çalışıyor herhalde.

  27 ağustos 12:29 27 ağustos 12:31

  912. Dün akşam balkonda otururken alacaksın zaten al artık diye aldığım elbiseye bugün +50 tl zam yapmış marka. Gerçi ilk listeme eklediğimde de aldığım fiyattan düşüktü. Tek isteğim elbisenin bedeninde sıkıntı olmasın bana tam olsun. 

  20 ağustos 19:00

  911. Son zamanlarda uygulamasını sadece trendleri takip etmek için kullanıyorum. Bakıyorum satışta neler var yeni neler çıkmış sonra beğendiklerimin benzerlerini daha uygun fiyata başka yerlerden alıyorum. Üzücü ama durum bu

  7 ağustos 21:11