yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (1059)
  • medya (43)

  1059. bugün cadde şubesine uğradım, her şeyi kurbanlık gibi dizmişler cuma'yı bekliyorlar. fakat ilginç gelen şu oldu, oversize kabanlarda s beden yok, kalmamış koca mağazada. Göklerden inen bir el saklamış da yarın indirimde kasadan fırt diye geçecekmiş gibi. tuhaflık. onun dışında ilk gün sabah 10'da kesin kuyruk olur, akşama dek sürer. benden pas.

  ekleme; 1 saat önce ne öyle deli kalabalık vardı ne yoğun sıra çünkü deneme kabinlerini kapatmışlar, insanlar çoğunlukla mağaza köşelerinde deniyor kıyafet üstüne gibi bir durum var. Çok mantıklı öbür türlü kabine 10 parçayla girip her birini foto çekip yorum bekleyen insanları beklemekten fenalık geçirirdik. Parfüm kısmı fil geçmiş gibiydi yanımda bir görgüsüz kapalı ambalajı açarken çemkirdim napıyorsunuz diye. medeniyetsizler. 

  22 kasım 22:30 24 kasım 17:34

  1058. dün siyah kaban krizim geldiği için şöyle bir uğramak istedim, ama yeni çıkan parfümlerin çoğunu bir arada görünce kabanı falan bıraktım direkt parfümlere yöneldim. zaten daha önce gidince hangi parfümü koklamak istediğimi ve hangi niche ya da designera dupe olduğunu not etmiştim. orada kafam karışıyor çünkü.

  splendid bronze daha şişenin kapağını açmadan buram buram alien kokuyordu gerçekten başarılı bir taklit olmuş.

  spirited romance müthiş bir teneke krem kokusu. ama tercih etmem kalıcılığı az olur demiştim ama şaşırtıcı derecede tenimde kaldı. indirimde bulursam alıp evde veya ofiste sıkmak için kullanabilirim

  true amor delina. evet güzel benziyor ama ben delinadan nefret ediyorum. sevenleri varsa mutlaka denemeli

  nocturnal life angels share kilian. ben sevemedim bir erkeğin üzerinde güzel olacağını düşünüyorum indirimde bulursam alırım erkek kardeşim yada babam için onlar sevecektir.

  ve favorim bye love..... harika bir koku linterdit taklidi olarak gösterilmiş onu hiç koklamamıştım nasıl es geçmişim bilmiyorum en kısa zamanda linterdit de koklayacağım. müthiş. odunsu sıcak baharatlı ve pudralı bir koku. tam sonbahar ve kış için ideal ve bir zara kokusuna göre inanılmaz saldırgan yayılımı yüksek ve kalıcı. testerı vardı kendisi yoktu yoksa alacaktım o derece beğendim. ceketime sıkmıştım beğenince hala kokuyor.

  bir sürü yeni parfüm gelmiş bu arada vanilla serisi falan çıkmış ama orada ilgimi çeken bir koku olmadığı için hiç koklamadım

  ilgili medya:
  1
  29 eylül 11:57

  1057. online alışverişlerim elime çok hızlı ulaşıyor ancak ürünler hep kusurlu geliyor. yırtık, dikişleri atmış, lekeli. sonuçta yine mağazaya gitmem gerekiyor.

  7 ağustos 14:18


  1056. Birkaç gün önce 3 parça kıyafet aldım, hiçbirini beğenmediğim için iade ettim. Kesimleri kötü, üstte duruşları tuhaf ve fiyatlandırmaları çok yüksek. 19 Haziran'da yapacakları indirim için şimdiden "bindirim" yapmışlar. 13 Haziran'da aldığım ürünlerin sipariş ve şimdiki fiyatlarını ekliyorum. 100'er lira zam yapmışlar çoğu ürüne. 

  ilgili medya:
  3
  17 haziran 09:02

  1055. mankenleri soktukları saçma pozisyonlardan kıyafetin kesimini anlamaya kafa patlattığımız yetmiyormuş gibi bir de ürün fotoğtaflarına uygulamaya başladıkları anlamsız filtrelerden kıyafetin gerçek rengini tahmin etmemizi de bekleyen marka.

  sen bir giyim markasıysan online alışverişte ilk görevin kıyafetin bedenini, rengini olabildiğince doğru bir şekilde müşteriye aktarmak değil mi amk ya you had one job.

  3 mart 20:24 4 mart 23:16

  1054. Zara'nın ana şirketi Inditex, Türk Kızılayı'na 3 milyon avro, Türkiye ve Suriye'deki insani acil durum için ise 500.000 parça sıcak tutan giysi bağışlamış

  9 şubat 22:54

  1053. Bu kadar çok zara mı rezalet kalitesiz berbat entry'sine çok şaşırdım, herhalde daha üst segment alım gücü olan süslülerdir diye düşünüyorum. İndirimde mağazaya gitmeyin. Beğendiğiniz ürün tükenmiş bile olsa uygulamadan favorilerinize atın ve günlük kontrol edin. Çünkü stok güncellemenin dışında iadeler vb sebeplerle o ürün stoğa geri dönebiliyor ayrıca giderek artan indirim oranıyla daha da uygun fiyata almanız mümkün oluyor. Şu anda uygulamada 700'lerden 300'lere inmiş harika kazaklar sweetshirtler var, indirim boyunca uygulamadan her gün alışveriş yaptım diyebilirim. Kesimleri iyidir, bedeninizi biliyorsanız üzerinize cuk diye oturur ve taklitleri gibi eciş bücüş görünmez. Her model olması gereken kalıba sahiptir. Öncüdür de; her sezon yüzlerce marka zara muadili ürün çıkarır ama o muadiller insanın üzerinde ağlar. Evet sezonda fiyatlar saçma yüksek ve bu durum bizim paramızın değer kaybından kaynaklanıyor. Ama yukarıdaki taktikle indirimi takip ederseniz çok güzel parçaları trendyoldaki pazar mallarından bir tık yüksek fiyata alabilirsiniz.

  14 ocak 14:03


  1052. İndirimi için asla çaba sarfetmediğim marka. Çünkü ben almadan çoktan stok dışı oluyor..

  8 ocak 23:45

  1051. tabii ki bu seneki ocak indiriminde de istediğim kabanı alamadım.

  6 ocak 10:51

  1050. Beğendiğim bir kaban vardı ve indirimi bekleyip alacaktım, dün baktım indirime girecek ürünlerde vardı ve fiyatını yükseltip indirimli fiyatını asıl fiyatına çekmişler. Ben mi yanlış hatırlıyorum fiyatını yoksa zara böyle bir şey yapar mıydı şaşırdım.

  Her şey zaten anında tükenmiş, indirim başlamadan mağazaya gidip denemek istedim birkaç parça şeyi mağaza stok durumunda var görünmesine rağmen hiçbiri yoktu.

  5 ocak 10:52