girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (389)
  • medya (42)

389. ana sayfaya çıkabilmek için en az 2 yazım hatası yapmanız gereken 2. el satış uygulaması

bugün 14:35

388. Burada insanların sattığı makyaj malzemelerinin tarihinin geçmiş olup olmadığını nasıl bilicez. pek güvenemedim o yönden.

20 haziran 18:49 20 haziran 20:35

387. bir kullanıcının sattığı nyx paletine watsonslarda indirim olduğunu ve aşağı yukarı aynı meblağa geldiğini ima ettiğim için polemik çıktı. hatun beni engelledi. şimdi de hesabımı dondurmuşlar. doğru söyleyen dokuz köyden kovuluyor gerçekten.

19 haziran 09:58


386. Bundan sonra alışveriş yapmayı düşünmediğim uygulamadır.

Fix+ aldım bir satıcıdan. Hiç problemi yok dedi. Bugün kargo geldi. Şişe akıttığı için ayrı bir poşete koymuş ptt. Poşetin içi de görünmüyor. Hiç bir hasar görünmediği için poşette kargoyu teslim aldım. Kargo görevlisi de o poşeti kendisinin geçirdiğini söylemedi tabii. Görevli gittikten sonra açtım poşeti kutu çıktı içinden ve kutu sırılsıklam. O an anladım poşeti ptt görevlisinin geçirdiğini, asıl kargonun aslında kutu olduğunu. Kutuyu artık teslim aldığım için hasar raporu tutturamayacağımdan açtım. Şişede kalan son bir kaç ml. de ters çevirince aktı kenarlarından zaten. Satıcıya yazdım, zebramoya yazdım hasar tutanağı yoksa iade de yok dediler. Bari içine başka şey koyayım şişenin dedim. Şişe sıkmıyor. Püskürtme kısmı da bozuk. Satıcıya bunu da söyledim ama kimin umrunda. Siz onaylamasanız da zebramo onaylayacak zaten diyor hanımefendi.

18 mayıs 18:27 18 mayıs 18:28

385. O kadar çok estee lauder satıcıları var ki ana sayfada gezinemiyorum estee ürünlerinden. Avon gibi oldu bu da. :d

18 nisan 19:26

384. Yaklaşık kırk tane ürün koyup hiç birini satamadığım uygulama. Vallahi cok da ucuza koydum neden böyle oldu anlamadim. Çoğu da sıfır ürünlerdi.

Bir arkadasım doksan kere giydiği kot pantolonu modacruzda pat diye satmış. Ürünleri sildim,bundan sonra satmak istediğim ürünleri modacruza veya letgoya yükleyeceğim artik. Umarım orada satılır.

İşin komik tarafı satışa koyduğum ürünlerin bazıları evden ışınlanmış gibi ortadan kaybolmuş. Annem gizlice satıp parasını cebe atmış da olabilir emin değilim tabi swh

16 nisan 07:07

383. çok acil paraya ihtiyacım oldugundan birkaç ürünümü koydugum ikinci el sitesi. sayfam için (link: https://zebramo.com/profile/ tık)

12 nisan 22:35


382. toplamda 4 ilan eklemeyi henüz bitirdiğim site. içerikleri bu girdiden (link: https://www.suslusozluk.com/süslülerin-zebramo-linkleri?i=773006 ) görebilirsiniz. kullanıcı adım turkan polat

12 nisan 01:19

381. bi sürü şeyin var olduğu ikinci el sitesi. gardropstan falan daha güzel geliyo bana. sayfam da (link: https://zebramo.com/profile/ bu)

6 nisan 13:48

380. bugün evde cinnet geçirip kurtulmak istediğim şeyleri yavaş yavaş koyduğum uygulama. ama ben böyle bir ölücülük görmedim gerçekten. 30 liraya mac dudak kalemi satan birine 15 olur mu demek nedir gerçekten. mac'te 30 liraya dudak kalemi mi satılıyor? o kadar komik örnekler var ki. satıcının biri harika nars allık diye paylaşmış, allıktan geriye kalan tek şey pan'in gri parlaklığı ve birkaç orgasmlı sim tanesi... (30 lira yine). çok dikkatli kullanmak lazım sanırım, herkes keriz avına düşmüş.

5 nisan 20:08