girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (397)
  • medya (44)

397. nakit sıkıntısı yüzünden çok temiz ikinci el kitaplarımı satışa koyduğum site. Bakmak (link: https://zebramo.com/users/220933390 isterseniz): Alternatiflerinde kitap sekmesi yokken zebramo'da alt gruplara göre sekmelerin olması çok hoşuma gitti. hem de bir sahafa yok pahasına satmaktansa buradan direkt hedef kitlesine yollamak iyi oldu :)

1 saat önce

396. Az önce,  bitmiş benefit seyahat boy maskarasını 15 liradan satmak isteyen satıcı gördüğüm uygulama. Açıklamaya da yazmış, bitmiş üründür.

İnsanlardan korkuyorum sözlük. 

bugün 04:23

395. Sevdiğim uygulama gayet güzel şeyler aldım benim de hesabım var kullanıcı adım Sinem profil fotom yok. Link eklemeyi bilmiyorum. Fakat bazı kişilere kızıyorum çöpe atacağı şeyi satışa koyuyor. Ben 3-4 defa kullandığım bir ürünü bile koyarken rahat hissetmiyorum millet dibini gördüğü neredeyse bitmiş veya zamanı geçmiş şeyler koyuyor. Bazıları gerçekten saçma ölçülerde indirim istiyor. Bende indirim istiyorum ama 100 liralık ürüne 20 lira olsun demiyorum. İlan açtığım ürünleri kullanmaya devam etmiyorum bazıları yapıyor bence yanlış bir şey. Ama iyi bakıldığında araştırıldığında gayet güzel şeyler bulunuyor. 

7 ekim 23:42


394. kullanıcı adım: Yasemin ( beyaz kedi resimli olan) süslüden geldiğinizi yazarsanız ekstra indirim de yapabilirim süslüler

3 ekim 10:30

393. şu saniye kullanılmış renkli lens satıldığına şahit olduğum 2. el sitesi. ve bunu 2 kişi de favorilere eklemiş. gözleriniz bu kadar mı değersiz kardeşlerim yapmayın etmeyin...

2 ekim 22:04

392. (link: https://zebramo.com/users/134854795 )

bakmak isterseniz linki bıraktım :)

30 eylül 10:45

391. 26 Eylül-7 Ekim tarihleri arasında Zebramo'daki Bana Mama Alır mısın? profilinden aldığınız mamalar, kampanya bitiminde sizin adınıza Yedikule Barınağına bağışlanıyor.

ilgili medya:
1
26 eylül 15:25


390. Ölücülükte sınır tanımayanların sitesi. Sıfır kozmetik ürünü mağaza fiyatının yarısına koymuşum, hanımın biri önce kendi sayfasından takas teklif etti. Kullanabileceğim bir şeyiniz yok deyince de ne arıyorsunuz mont, kaban, bluz vs. dedi. satış yapmaya gelmişim ne arayacam yahu. Arasam da senin kullanılmış kıyafetlerini mi ararım. O da olmayınca ben aslında bu rengini istemiyordum ama son fiyatınız ne dedi. Bastım engeli, yok sana son fiyat. İnsanlar gerçekten çok ilginç.

22 eylül 11:53

389. Zamanında iyi satışlar yaptığım ve baya aktif olduğum uygulama. Uzun zamandır girmiyordum elimde de baya ürün birikmiş, bugün bir gireyim dedim. The balm bahama mama ve balm desert koymuştum satışa ikisi birlikte 45 lira ve toplamda 5 kere anca kullanmışımdır ikisini de. Biri "ikisi birlikte 20 olursa kargoyu da ücretsiz yaparsanız hemen alacağım" yazmış. Dedim bacım bu ne bonkörlük al köpeğin olsun al böbreklerim falan da senin olsun.

21 eylül 21:16

388. 10 iş günüdür sırf alıcının keyfi yüzünden ürünlerinizin kargoda beklemesini göze almanız gerekebilen uygulama. Ezmek için asla söylemiyorum ancak alıcı muhtemelen 15-16 yaşlarında ve 377372 kere kargoyu sorduğumda her seferinde lütfen geri göndermeyin gideceğim :((( (alcaksan niye gönderem??) , şimdi yoldayım:(, bugün gittim ama orda yokmuş :((( gibi oyalayıcı ucuz cümleleri ısıtıp koydu önüme. Ya alacak ya kargo geri gelecek zaten diyerek ya sabır çeke çeke bekledim bende. 1-2 güne ürün bana geri geliyor sonuç olarak, kargoyu kendisinden kestiriyorum gayet bende. Şimdiiy soruyorum sana bayan üzgün surat, sebebi neydi ki madem o kadar üzgünsün ruja kavuşamadığın için gidip alaydın ya anacım.

11 ağustos 02:08