girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (91)
  • medya (4)

91. Benim için takma kirpik, makyaj fırçası, sünger gibi aksesuarları kirlenince temizlemek yerine yenisini almaktır. 

21 mayıs 22:02

90. bugün trafikte arkasında beklerken “bu ne be kutu gibi eski püskü jeep piii” dediğim mercedes g350 kullanmak olabilir. beğenmediğim arabanın 2018 yılı anahtar teslimi 1.034.800 Tlmiş. Rakamı yazarken zorlandım, bence gayet zengin gösteren bir “detay”. (Swh) 

21 mayıs 21:19

89. Depresyona girebilmek.evet depresyona girebilmek.ben girsem bulasıklar kalır,annem hasta,mezun olmam lazım calısmam lazım herkesin beklentisi var.depresyona girecek lüksüm yok,öyle yatayım uzanayım nutella kavanozuna kafamı batırayım falan bildiğin bohem hayat ya.depresyondayım diyebilmek ve beraberindeki umursamaz koyveriş basbaya zenginliktir.

21 mayıs 20:39


88. Kabarmamış,fönlü gibi duran bakımlı saçlar,temiz ayakkabılar ve kaliteli bir çanta

21 mayıs 00:04

87. *Cartier love bracelets (gizlinot: pırlantalı olanı)

9 mayıs 11:45

86. herkese göre değişmekle beraber benim için; ciddi bir genel kültür, aileden geldiği belli olan bir terbiye ve kibarlık, giyim kuşam olarak da minimal takılar, sade kıyafetler ama kalitesi beşyüz metre öteden belli oluyor tabi orası ayrı, ve asla kirlenmeyen ayakkabılar. tabi bu özellikler genelde sonradan zenginlik için pek geçerli değil.

9 mayıs 10:05

85. filipinli bakıcı ucuz kalıyor. devlet sponsorluğunda zengin olunan arap bakıcısı.

fransız olduğu taklidi edilebilecek mümkünse yarı fransız yarı cezayirli çok esmer olmayan anadili fransızca olan ve bir türkle evlenip geldiği için işi düşen şimdilerde dul bakıcı.

yeterince inanırsın fransız işte, ne farkı kalmış. bulamadık mavi gözlü kumral fransız. ela gözlü var olmaz mı?

fransız fetişi yaşamayan zenginlerde ise polonyalı bakıcı/ ingilizce öğretmeni. romanyalı da olabilir. ingiltere'den ithal british aksanlı.

8 mayıs 19:22


84. filipinli bakıcı.

8 mayıs 19:03

83. yurtdışında gezip her yeri bitirdikten sonra şarap ve pide, kars kazı ve mojito uyumu tarzı duyulmamış kombinasyonları övüp kolombiya'nın yerel peyniriyle anadolu'nun özel bir yemeğini övüp "ağrı desen norveçler, karadeniz yaylaları desen vietnam canım ülkem benim." dedikten sonra "Bourbon Sour içer misin tatlım?" demek. peru'da kaldığı bir haftayı anlatırken sır tutarmışçasına yan gülüşler ama ne halt ettiğini anlatmaması. "ooo peru mu??? çok güzeeeel"

ayrıca istanbul'da adalarda yaşamak. ya kınalı ya sedef adası ya da büyükada'nın ulaşımı zor turistik olmayan yerinde bir yeri. ama yaşamamak. arada konaklamak. istanbul'un keşmekeşi mağlum. sadece bayramlarda millet köyüne dönmüşken çekilir. bağdat caddesi çok kalabalıklaştı maalesef. ayaz çıktıysa erenköy'deki evde kalınır ve diğer apartman sakinlerinin dedikodusu yapılır.

bir de dudak bükülerek yapılan övgü dedikodusu var. övülerek yapılır, alttan iğnelenir ki fakirler ay zengin ama kültürlüüüü, sonradan görmelerden değil desin.

kızı da glossier kullanır. saçı uğraşılmamış ama dağınık gözükür ama dikkat ettiğinizde uğraşılmış dağınıktır. botoks nedir ki? haa ünlülerin yaptırdığı dolgulardan mı var sandın? yok canım yaa. :) (bkz: french girl trope)

gazımı alamadım evet. hatta devam

+ erenköy'deki evde babaanne bakıcıyla yaşıyorsa bonus. bu jeanne damas çakması Monaco'Ludur.

+ ailenin kızı fransız lisesinden mezun olduktan sonra paris'te bir süre yaşayıp dönmüşse bonus

+ ailenin kızının saçı (link: https://vickiarcher.com/wp-content/uploads/2015/08/french-women-hair.jpg şu modellerdeyse) bonus

+ markalı ama marka ismi yazmayan şeyler alınıyorsa bonus. birkin tipinden dolayı marka ismi etkisi yarattığı için gardolabın bir köşesine atıldıysa bonus.

+ ünlü olmayan Jeanne Damas çakmasını takip etmek. bu jeanne damas çakması monaco'Luysa bonus.

8 mayıs 18:10 8 mayıs 18:47

82. -minimal altın takılar(gizlinot: özellikle günlük bir kombine takılan zarif ve ince bir altın kolye)

-giysilerin asıl renklerinin solmamış olması. mesela beyaz bir sweatse her daim ilk günkü beyazlığında durması

-selam ben markayım diye bağırmayan ancak kaliteli olan ayakkabı ve çanta.

-kişiye özel dikilmiş gibi oturan pantolonlar.

-bakımlı saçlar ve ışıl ışıl bir cilt.

8 mayıs 17:04