girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (77)
  • medya (5)

77. Kibar olmak. gülümsemek, teşekkür etmek, selam vermek, özür dilemek. Abartılı davranışlardan kaçınmak, hareketlerinizin zarif olması ve dik durmak, başınız geride ve çeneniz yere paralel olsun. Temiz, ütülü kıyafetler, tertemiz ayakkabılar. Tabii ki bu en az üç kuşaktır zengin ve eğitimli olanların davranış biçimi, kardashian tipi zenginlikten bahsediyorsak daha çok highlighter, daha çok ruj, daha çok marka. 

13 mart 00:33

76. Sephoraya gidip hunharca "bu ne kadar?" diye sormadan alışveriş yapıp kasada kartını şak diye uzatması, metrobüste vs balık istifi gibi yanakların cama değe değe trafikte seyahat etmeye çalışırken hemen yanındaki arabada yaydıra yaydıra oturan insanlar,kalınlığı onu gördüğünüzde sizi bile ısıtacak kadar kaliteli kaşe kaban giyip sadeliğiyle göz kamaştıran parizyen kadınlar.

12 mart 16:12

75. cildin, saçın içten parlaması +1 bu bi kere bir-iki ay süresince başıma gelmişti. o dönem hayatımın tek huzurlu, sakin, endişesiz olduğum dönemiydi. bence o parlaklığın stresli olan birinde -ne kullanırsa kullansın- olması mümkün değil. kolay, huzurlu, stressiz hayat diyorum. yani zengin gösteren detay için yine para gerekiyor.

12 mart 12:45


74. gri uzun kalın belden bağlanan bir kaban, ortadan ayrılmış arkadan toplamış saçlar, krem rengi tonlarda kazak, lüks marka çanta, güneş gözlüğü, az makyaj belirgin kirpikler, altın rengi ince bir kolye, french yapılmış tırnaklar. bakımlı ve lüks gösteren detaylar bir de küçük küpeler. bu tarz da gördüğüm kadınlardan ben bile gözlerimi ayıramıyorum.

12 mart 00:47 12 mart 00:55

73. kuaförlerde satılan saç ve cilt bakım ürünlerini,özelliklerini dinledikten sonra fiyatını sormadan "ben bunu alayım,başka önereceğiniz bir şey var mı?" demek.

(benim iç ses o sırada "allahsız kadın o serum 275 tl" diye inliyordu)

12 mart 00:20

72. doğalgazlı evde saten pijama giymek

11 mart 23:50

71. 1. vizon, bej, krem, pudra tonları.

2 gold rengi aksesuarlar.

3. fönlü saçlar. (özellikle aralarına ışıltı atılmış saçlar.)

4. vücudu saran bir skinny jean ve kaliteli beyaz gömlek kombini.

5. güzel kokmak. (özellikle silajı yüksek parfümler.)

6. parlak nude ruj.

7. fransız manikürü veya tok bir bordo oje.

8. gold büyük kasalı saat.

11 mart 22:25 11 mart 23:18


70. paçalarının kuru olması

11 mart 18:17

69. garson içeçek bir şey alır mısınız diye sorunca evet demek ksjdk

11 mart 12:16

68. Sabahtan akşama, gördüğünüz ilk insana, "merhaba nasılsın?" diye sorana kırmızı etin nasıl mühürlendiğini, en güzel etin cılık cılık olduğunu anlatıp kafa ütülemek de bunlardan biri sanırım. Çekin yakasından anlatın. Eminim herkes çok görgülü olduğunuzu ve inanılmaz şaaşalı bir hayat sürdüğünüzü düşünecektir.

10 mart 20:58