girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (110)
  • medya (1)

110. Hayvan barınaklarına, tek başına binlerce köpeğe-kediye bakanlara yardım etmek olacak. En büyük isteğim o. Şimdi de yapıyorum ama hepsine yetemiyorum. Zengin olmayı hep bu yüzden istedim.

6 mayıs 15:12

109. kendime yetecek kadar bile olsa bir iş kurmak mesleğimi devam ettirebileceğim bir ofis açmak. inşaat sektörü çok zor süslüler dayanamıyorum. ahlaki değerlerimin aldılayamadığı herkesin eşi dışında sevgililerinden bahsettiği erkek muhabbetlerine katlanamıyorum küfürlü stresli insanları çekmek istemiyorum. ev alırım birde. kendi düzenimi kurarım ve bolca mama alırım bebişlere

6 mayıs 11:46

108. Klinik psikoloji yüksek lisansı yapmak. Devlet okullarının kontenjan açmaması ve sadece mezunlarına öncelik tanıması.

Özellerin ise bu işi ranta dökmesi, asla burs vermemesi. Kendi okulum bile mezunlarına yüksekte %50 burs imkanı tanıyor ama klinik psikoloji hariç. Bunun yanı sıra, iyi ortalama, iyi yabancı dil, iyi ales puanı ve temel bilim sınavlarında başarılı olmanız gerekiyor. Bunları bir şekilde sağlarım ama üstüne senelik 60 bin tl vermem gerekiyor.. he bu beni klinik psikolog yapar mı yapmaz.. yanında bir de sertifikalı eğitimler almam gerekiyor. Psikoloğa gitmek lüks evet ama psikoloji okumak daha da lüks. O yüzden zengin olursam,yatırımım tamamen akademiye gider, ne yapayım seviyorum.

6 mayıs 02:34


107. Gezmeyi çok seviyorum ömür boyu gezerdim yöresel lezzetler tadardım fazla lükse kaçmazdım ama paranın kalanını kimsesiz çocukların eğitimine harcadım.

5 mayıs 23:55

106. koleksiyon yapmak. çanta, ayakkabı, ve bilumum para gerektiren koleksiyon.

ve ilk başta sokakta yaşayan ve bakıma gerek duyan hayvanlar için sevgi dolu, her türlü yemek, su, yatak ve oyun alanının sağlanacağı bir çiftlik

5 mayıs 23:42

105. hastane ve üniversite kurarım hem mesleğimi yapar hem insanlara kaliteli hizmet sunar hem öğrenci yetiştirir hem de değirmenin suyunu kurutmamış olurum olamaz mı olsa süper olurdu

5 mayıs 22:17

104. dağ manzaralı evimin baş köşesine jakuzi koyardım görgüsüzlükte son nokta olaraktan.

5 mayıs 20:59


103. Kocaman bi çiftlik kurarım. Çiftliği yolda, sokakta, sağda solda, zalim insanların elinde vs bulduğum hasta, sahipsiz, gariban, türü ne olursa olsun her çeşit hayvanla doldururum. Hepsinin insanı olurum, hepsini barındırır ve iyileştirmeye çalışırım, hepsine bakarım. Bi köşesinde eker biçer toprağa değerim. Bi köşesinde minik güzel bi evim olur. bi köşesinde mutfak olur, yemek yapılır benim ekip biçtiğim sebzeler de kullanılır, şehirde gezip aç insanları doyurur. Keşke zengin olsam ya. Gerçekten kendim için istediğim hiçbişey yok bu hayatta. İyi kötü bi mesleğim olsaydı keşke sadece, ama onu bile eşim tek çalışmasın, tüm yük sırtına binmesin diye istiyorum.

5 mayıs 01:18

102. o kadar çok şey var ki yapana kadar param biterdi herhalde. oof of.

5 mayıs 00:45

101. filarmoni orkestrası kurardım. böyle çal evladım dediğimde mahler falan çalsınlar:)

sonra sanırım buna zenginlerin de parası yetmez ama Klimt'in Judith tablosunu alırdım. Aslında kendi müzemi de kurabilirim, o da iyi fikir.

Bir de sokak hayvanlarına dev bir barınma merkezi açardım.

5 mayıs 00:20 5 mayıs 00:20