girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (41)
  • medya (0)

41. instagramda soru cevap yapmış, mesleğiniz sorusuna ise ; mimar influcer yazar cevabını verip çalışmadığımı düşünmeniz enteresan demiş. Kocasının mesleği de gayrimenkulmuş

11 temmuz 15:33 11 temmuz 16:28

40. Ayda belki 1 hafta evde kalırken, her tatile gidişinizde "tatil başlasın" yazma zeyzor üzüyorsun 

29 haziran 21:41

39. İnstagram fotolarında güzel görünen ancak Youtubeda yayınladığı vloglarda izlediğim kadarıyla son derece sıradan bir tip.. Vlogların hiçbir esprisi yok sadece yemek yemek ve güzel fotoğraf çekilecek noktaları tespit etmek.. Amsterdam vloglarında müzeler bölgesine gidip orası hakkında hiçbir bilgi vermeyen sadece göstermek için yaşayan insanlar.. Youtube’un onlar için olduğunu düşünmüyorum çok sıkıcı geliyorlar her şey yapmış olmak için yapılıyor gibi..Güzel bir aile, bebekleride maşallah çok şirin Allah mutluluklarını daim etsin. 

27 haziran 12:33


38. Durumları vardır illa ki, ancak sanki herşeyleri çok bedavaya geliyormuş gibi değil mi? herşey çok sponsor gibi değil mi?!

27 haziran 10:35

37. Tanımadan takip ettiğim tek instagram ünlüsüydü ve takipten çıktım.

Burada oy kullanmayacağı hakkındaki süslülerin yorumlarını okuyunca Özellikle seçim günü dikkat ettim, oy vermekle ilgili bir şeyler paylaşacak mı diye, tabi ki de paylaşmadı. Bu tarz kişiler her saniyelerini paylaşırken, büyük takdir alacakları böyle bir detayı paylaşmayı es geçmezler sanki...

Bir de seçim boyunca "biz tatile giderken havalimanında oy kullandık" diyenler oldu, kimisinin yalanı ortaya çıktı. Madem bir yalan söyleyeceksiniz, açıp ysk'nın "yurt dışı seçmen kriterlerini" okusaydınız da böyle komik duruma düşmeseydiniz. 

26 haziran 19:03

36. yurtdışında oy verilmesi için yurtdışında ikamet edilmesi lazım. bunu bal gibi bilip hala milleti nasıl kandırmaya çalışıyorlar anlayamıyorum. aynen bi karı koca siz zekisiniz zaten.2 3 instagram postu atacam hava basıcam diye oy vermiyorlar gerçekten şaka gibi.

23 haziran 22:26

35. Havaalanında oy kullandık diye yazdığı yazıyı ben de gördüm. O kadar utanma duyguları yok ki bi de oyver hashtagiyle insanları sandığa davet etmiş. Pesss.

23 haziran 19:41


34. havaalanında oy kullandık diyen yalancılardan bir tanesi daha. instagram postunda yazmıştı ama hemen geri sildi. ekran görüntüsü almakta geciktim ama insanlara göz göre göre yalan söylüyorlar inanılmaz. kocası da altına ysk ya basvurmanız lazımdı 1 haziran son gündü dşye zırvaladı ama anında geri sildiler. çoğu youtube ve instagram ünlülerinin ne kadar yalancı ne kadar aklı havada oldugunu bir kere daha gördük bu seçim sayesinde. yaşadıkları ülkeden o kadar kopuklar ki hayatı fotoğraf çekmek video çekmek düzeyine indirgeyip boş beleş yaşayıp gidiyorlar. hepinizin teker teker bittiği günleri de göreceğiz.

23 haziran 19:30

33. şu an londrayı gezmekte olan kocişçi . yarın oy vermeye geleceğinden şüpheliyim ama kendisinin instagram gezileri max 3 gün sürüyor. ama oy vermeye gitmezlerse...

ayrıca aslan okula başlayınca ne yapacak çok merak ediyorum nasıl ilgi çekecek gezmeden.

23 haziran 18:15

32. gördüğüm kadarıyla an itibariyle ingilterede olan instagram ünlü kişisi. oy verip vermeyeceğini yarın göreceğiz. vermezse de kendi adıms boykot etmeyi düşünüyorum. #oyver

23 haziran 16:58