yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (54)
  • medya (0)

  54. Zeynep hanımın ne kadar fotoğraflarda göstermeye çalıştığı '' biz çok zenginiz, biz hep lüks içindeyiz " imajı olsada, instagram hesabında verdiği devamlı trendyol linkleri herşeyi açıklıyor aslında. Tatillerinin çogunun ve evinin mobilyaların İn sponsorlu olduğunu anladık az çok . Özlem ada Şahin gibi çok yakın sosyetik birkaç arkadaşıda takipten çıktı ve bununda nedeninin çok link vermesinden ötürü rahatsız olduklarını söyleyen magazin sayfaları mevcut. Yani onu bunu geçelim gerçekten varlıklı insanların bu kadar göze sokmaya çalıştığını cidden görmedim. O yüzden ben instagram için çekilen fotoğraflarını daha dogrusu sosyal medyasını biraz zorlama buldum.

  26 ekim 09:19 26 ekim 09:20

  53. Bir zaman ig biosunda 'guide of luxury' yazıyordu, şampuanını soranlara oribe falan diyordu(gizlinot: Dünyanın en pahalı şampuanı diye googllayıp yazmadıysa bir şey bilmiyorum) sonra tarlada çekilmiş fotoğraflarını barcelonaya shopladığı ve regnum otelin denizini maldivler rengine boyadığı ortaya çıkınca kaldırdı(gizlinot: Ajsjaksalja) bu arada gelinliğini de kadıköyde bir terziye diktirip pronovias diye etiketlemiş sonra da kadın olay çıkarmış, bu hikayeyi kaçırdığım için çok üzgünüm djsj o olaydan beri bu kadını ciddiye alamıyorum. Sorry mama zor.

  23 haziran 13:03

  52. Eşi, bir tanışımın eski erkek arkadaşı olan influencer. Adam, asla zengin değildi. Thy’de business class’a yemek hazırlayan bir aşçıydı. ( Nedense, Zeynep Hanım bunu paylaşmaktan hep kaçındı.) Bostancı’da ailesiyle yaşardı. Tanışımın dediğine göre, ev bayağı çöp ev gibiymiş. Her şey istif istifmiş. Pismiş. Banyo musluğu bozukmuş... Böyle bir dolu şey anlatıp, o eve gitmek istemediğinden dem vurmuştu. 1 sene kadar birlikte olup, ayrıldılar. Sonra Zeynep’le birlikteliğe başlayınca, çevresinin çektirdikleri fotoğraflarla çok dalga geçtiğini de duydum. En yakın arkadaşları bile yüzüne karşı eğleniyorlardı. Şimdiki durumlarından haberim yok tabii artık.

  15 haziran 14:19


  51. bu kadını araştırırken hürriyet seyahatte yazdığını duyduğumda şok olmuştum size sadece birkaç cümle sunuyorum. "Son yıllarda tüm dünyada popüler hale gelen Cadılar Bayramı, 31 Ekim’de kutlanacak. Yurt dışında, özellikle Amerika’da yaygın olan bu bayramda minikler çok eğleniyorlar. Bu konuyu oldukça ciddiye alıp çeşit çeşit kostümler giyinip saatlerce süren makyajlar yapıp hazırlanıyorsunuz." "Normalde yurt dışında bebekle seyahat etmenin zorlukları oluyor tabi. Bir de üstüne şehrin genel anlamda çok temiz olmadığını eklersek mikroplar, hastalıklar yakanızı bırakmayabiliyor. Bunların yanında çok güzel tarafları da var. Çok değişik bir kültüre sahipler." NECATİ ŞAŞMAZ ın konuşması daha anlaşılır yeminle.. bunlar paraları götürürken atanamayan türkçe öğretmenleri size tek tek hesap soracak ahirette, demedi demeyin

  15 haziran 01:20

  50. Özlem ada şahinle kankaydı ayrıca takipten çıkmışlar birbirlerini sebebini bileeen😂

  11 mayıs 12:06

  49. Eltisiyle niye konusmadığını cidden merak ediyorum yahu bilen var mı eltisi gizem zor.

  11 mayıs 01:29

  48. Son hikayelerinden anladığım kadarıyla tüm ev eşyalarını sponsorlar sayesinde dizmiş instagrammerdir kendileri.

  26 nisan 22:29


  47. sürekli oğlunu paylaştığı için takipten çıkmıştım. Yanlış anlaşılmasın ama, yakın çevremde de sevmiyorum böyle ikide bir "bakın bu benim bebem, hadi iltifat edin çok güzel olduğunu söyleyin" paylaşımlarını. Chiara paylaşsın, bunlar paylaşmasın.

  20 nisan 03:08

  46. Oğlunun kendisinin estetiksiz haline çok benzediği Instagram ünlüsü

  19 nisan 13:39

  45. Bu ve bunun gibi profiller bana o kadar tiksindirici geliyor ki. Sahiden. İnstagram için giyinen, instagram için makyaj yapan, beğeni almak için gezen acınası insanlardan başka bir şey değiller. Başkalarının yaşadığı hayata imrenmesinin böylelerine ne katkısı var çözemedim çözemeyeceğim de. Hiç imrenmiyorum. Çok şükür istediğimi alıp, istediğim yerde tatil yapıp, istediğim ölçüde yaşayabiliyorum. Tek bir gününü instagramda gösterme çabasına girmedim. Yokluğu iliklerine kadar yaşamış bir insan olarak varlığın nispet yapılacak bir şey olmadığını öğretti hayat.instagramda bu hayatlardan o kadar çok var ki zeynep zor olmaz bir başkası olur. Maddi olanakları orta olan da, yüksek olan da kendi çapında gösteriş derdinde. Birbirleriyle hayat yarıştıran, olanı farklı gösteren sosyopatlar hepsi de. İnsanların bu hayatları takip edip kendi hayatlarını beğenmemesi sahiden endişelendirici ve üzücü. Tek bir hayat yaşıyoruz onu da başka hayatlarla mukayese edip harcayarak yaşamak bilemiyorum. 

  9 aralık 2019 12:16 9 aralık 2019 12:19