yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (12)
  • medya (0)

  12. Bugun boş vaktim varken çayımı kahvemi aldım uzun süre sonra entry girmeye sayesinde karar verdim. Çok eskiden beri severek takip ettiğim influencerdı ki bugün itibariyle artık yorucu olduğuna kesinlikle kanaat getirdim. Gerçekten barbaros abinin eşi, memur gibi karakterleri çok başarılı ve inanılmaz gülüyorum, sagolasın Zeynep. Bir süredir samimiyeti eskisi gibi değildi ama sonuçta sayfasına girip 2 vidyo izleyip çıkıyordum, bana neydi yani. Daha sonra Çeşme’deki o lokantaya destek paylaşımıyla ’yapma be ablacım’ dedirtti bana. Yani sayfanda ucak yapıp attıgını belirtsen de hala avukat titrini yazıyorsan böyle bir kaldırım işgalini destekleyince can sıkarsın. Gerçi sanırım paylasımlar sonucu lokanta sahibi de istedigi kararı çıkartmıs 😊 çünkü yaşasın sosyal medya adaleti çağı…

  Neyse biz konumuza dönelim! Çok tatlı bir oğlu var, her istediği gönlünce olsun. Oğlu kreşte üst sınıfa alınmayınca Zeynep oldukça duygusallaşmış. Bu konu hakkında yorum yapmak asla haddim değil o yüzden burdan yola çıkarak ben Zeynepin Danimarka ile ilişkine dair muhteşem çıkarımlarımı yazacagım 😊 Bizim Danimarkamız şöyle böyle dese de dünkü duygusallığı sonucu kesinlikle emin oldum ki Danimarka’da, Türkiyeden göcenlerle kurdugu ortamın dışına çıktığı anda dağılıyor kadın. Danimarka ile ilişkisi, en azından bize yansıttığı, camlı bir yere çıkıp flying tiger’dan alışveriş yapmak, e sosyal çevresi de Türklerden oluşunca Danimarka ile, toplumu ile ilişkisi oldukça sığ kalmış, kendi de ekstra çaba göstermeyince dil konusunda falan eksik hissediyor kendini ki zaten öyle de. Ne kadar zor olursa olsun bir dil yıllarca başka bir ülkede yaşayıp da 2 3 yaşındaki çocuklara kreste söylenen komutları da anlamıyorsan artık biraz kendini sorgulayacaksın. Yani bunları yapmak zorunda da değil kisme tabi olmuyorsa ya da yapmak istemiyorsa olmuyordur bu kadar basit ama hırslı bir insan oldugu için kendi eksikliği ile yüzleşince canı sıkılmış. 1 milyon takipçisi var, Türkiye’de çok farklı, oldukça sosyal bir hayat yaşayabileceğini bilirken Danimarkaya dönmek ona iyi gelmiyor ekrandan göründüğü kadarıyla ve bu enerji, en azından benim gibi, bazı takipçilerine de yansıyor.

  15 eylül 16:50

  11. Kendisi instagramımı çekilir kılma sebeplerimden. Öyle olmadığını söylese de (doğrudur, biz ne paylaşırsa onu görüyoruz) pozitifliği, her olaydan bir espri, mizah çıkarması olsun, optikle atışmaları bile aşırı komiğime giden danimarka'da yaşayan dünya tatlısı bir çocuğa sahip, yıllardır bir milyona çok yaklaşmış ama ulaşamamış (gizlinot: Swh) instagram fenomeni. Benim için tam bir influencerdır çünkü ne zaman kendisini izlesem derdim varsa unuturum ve moralim yerine gelir. Hayata bakış açısını çok seviyorum keşke daha çok bu kadar hem kendiyle hem hayatla barışık kişiler olsa da takip etsek.

  7 haziran 2022 12:32

  10. maşallah dediğim üç gün yaşamıyor gerçekten. son milli piyango reklamıyla hayal kırıklığı yaratmıştır.

  23 aralık 2020 22:54


  9. Son postu ile ınfluencerlık tarihinin en sert eleştirilerini alıyor olabilir. Milli olmayan piyango ile işbirliği yapmış, biletinizi online da alabilirsiniz demiş bir kaç da story atmış, güzel bir anlaşma yaptı belli ki. Ben bu kadını doğal ve samimi buluyordum, çok da severdim yalnız şöyle bir hatamız olduğunu farkettim; en azından kendi adıma, bir insan seküler olunca onu ilkeli zannediyorum ama bu devirde işin içine para girince insanlardan ilkeli davranışlar beklemek çok ütopik olmuş.  

  Milli piyango'nun ne olduğunu veya ne olmadığını yazmayacağım, zaten ayyuka çıktı herkes herşeyi biliyor. Düşünüyorum ben danimarka'da yaşayan, bu ülkenin haksızlığından adaletsizliğinden kurtuşup milyonların kurduğu gitme hayalini gerçekleştirmiş ve orada kendime bir düzen kurmuş olsam, bol takipçili reklam sıkıntısı olmayan bir influencer olsam vallahi de billahi de bunların reklamını almam. Türkiye'de yaşayan orta alt gelirli 200 takipçili bir insanken de almam gerçi, alırsam milli piyangoya para veren herkes suratıma istediği gibi tükürebilir. Hele de hamileyken daha çok korkarım, insanların umudunu bile çalmış adamların parasını o çocuğumun boğazından geçirmem. Ne diyeyim, belki haberi yoktur gündemden uzaktır diye inanmak istiyorum, seküler ve eğitimli bir genç kadının Danimarka'lardan bize "milli piyango çokzel alsanıza" demesi koyuyor çünkü.

  23 aralık 2020 17:57

  8. Reklam işini iyi kıvırıyor bence. (link: https://youtu.be/7NJ7L4kkvME Şu reklam) gördüğüm en iyi YouTuber reklamı olabilir.

  23 aralık 2020 02:18

  7. Ben zeynepi seviyorum . Çok uzun zamandır da takipteyim. Yaptıklarını beğenirim . Ağzı da çok güzel laf yapıyor . Ama işte bu reklamları olsun bazen gereksiz duyarları olsun beni yoruyor. Uzun süre es geçmeye başladım storylerini. Onu da gelen yorumlar yoruyordur illaki de . İşin içine reklam para girdikten sonra o tadı kalmıyor. Gerçi hoş yıllarca tabiri caizse bi yola girmek için çok uğraşmış ne güzel diyorum başarmış . Ama çok konusup herşeye de cevap veririm diyen bir tarz var ya zeynep de öyle ve saatlerce anlatıyor. Trendyolu kim linklese siliyorum daha o aşamada değiliz kendisi ile.

  23 aralık 2020 02:10

  6. Vallahi ben kendisine bayılıyorum. Kendisi için influencer diyemem zaten değil ama ilk komik tipleme videolarını takip etmeye başladım herkes gibi sonra sırf sohbetini ve İnstagram hikayelerini izlemeye başladım. Son süslünün yazdığı yoruma yani kibirli olduğuna hiç katılmıyorum tam tersi ben egosunun 0 olduğunu düşünüyorum. Kadın şuan hamile ve hamile instagramda fenomen olan kadınların hepsi hemen hemen her gün sadece dünyada kendileri hamileymiş ve yeryüzüne gelecek olan en özel çocuğu onlar doğuracak gibi tavırlar sergiliyor ancak Zeynep gayet kendi halinde yaşıyor birisi soru sorarsa hamileliği ile ilgili herkes gibi normal yaşıyorum süreci diyor geçiyor hatta yeri geliyor kendisi ile aşırı dalga geçiyor.

  22 aralık 2020 13:21 22 aralık 2020 13:38


  5. bi ara severek takip ederdim ancak çok kibirli geldiği noktada bıraktım. Hatırlarsınız luppocu amca vardı. Onu böyle hoş olmayan bi tarzda, aşağılar gibi eleştirmişti. Eleştirinin de bi dozu olur bence. Tavrından hiç hoşlanmadım, başta tatlı geliyordu ama sevildikçe sanırım, ayaklarıyla zeminin bağlantısı kesildi. Uçtu da uçtu zeynep. Takibi bırakalı oldu epey, bi eksikliğini hissetmiyorum swh

  31 mayıs 2020 10:28

  4. Gözlem yeteneği şüphesiz çok iyi, zeki ve enerjisi yüksek birisi, tüm gönderilerine de gülüyorum ama izlemeden önce hafif bir geriliyorum neden anlayamadım henüz.

  30 mayıs 2020 21:34

  3. Çok tatlı birisi nerdeyse tüm videolarına bayılıyorum. Çok iyi tespitleri var hele o lohusa videoları müthiş güzel. Eşinin işi dolayısıyla Danimarka'ya taşınıyorlarmış yakın bir arkadaşım gidiyormuş gibi hissettim biraz hüzünlendim ama yolu açık olsun. Ordan da yeni videolarını heyecanla beklicez.

  12 kasım 2018 03:50