yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  3.8
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (11)
  • oylar (6)
  • medya (2)
  5

  11. içeriğinde oldukça az bileşen bulunduran, mis gibi kokan bir tonik. kokusu arındırıcı toniklerdeki gibi olsa da daha çok nemlendirici yüz spreyi veya mineral water formunda. ziaja markasından ilk ürünüm. ben çok beğendim. tek başına ne yapar bilmiyorum ama rutinin bir parçası olduğunda; suyla yıkamanın ardındaki gerginliği alıyor, tek başına bile hafif düzeyde nem sağlıyor(gizlinot: ama yeterli değil tabii), yumuşatıyor. yalnız ben aldıktan sonra yüzde elli indirime girmesiyle üzdü:/ şu an hala indirimde. hafif temiz bir nemlendirici toniğim olsun diyenlere öneririm.

  3 ekim 23:41

  10. Bana karışık duygular hissettiren toniktir. Gece yatmadan tüm yüzüme pıst pıst sıkmayı, ferahlatmasını ve her ne kadar içindeki parfümden kaynaklansa da kokusunu seviyorum. Ama bence yararsız bir ürün. Kardeşi ziaja keçi sütü kremiyle birlikte kullanıyordum ve bir sabah uyandığımda iki kaşımın arasına korkulu rüyam kapalı komedonlar doluşmuştu. Suçu direkt bunda aradım zaten içinde parfüm olmasıyla filan beni işkillendirmişti. Bir müddet tek başına kremi kullandım ve bir iyileşme göremeyince onun da içeriğini araştırayım dedim ve dimethiconela burun buruna geldim. Bu sefer vitesi r’ye alıp kremi bırakıp toniğe devam etmiştim çünkü dedim ya maalesef toniği sebepsizce seviyordum. Bu hisli hikayeyi almayın önerisiyle bitireceğim -ne kremi ne toniği alın. Uygun fiyatına, insana doğal hissi veren paketlemelerine filan kanıp bu içeriği kötü ürünlerle vakit kaybetmeyin. 

  3 eylül 12:21

  9. Evet bir şişe bitirmiş bulunmaktayım. benim çok sevdiğim bir ürün oldu. Genelde sabhları gül suyu veya termal su, akşamları bunu kullandım. Karmadan yağlıya cildimde assssla sivilce vs yapmadı. Hafif bir nemlendirme özelliği var ama zaten bu konuda büyük bir beklentim yoktu. Yani üzerine muhakkak nemlendirici kullanıyorum. Ben akşamları, hiç pamuk kullanmadan doğrudan yüzüme püskürtüyorum. Çok hafif tatlı bir kokuya sahip. içeriği de anladığım kadarıyla iyi. Öyle kolay kolay bitmiyor, bereketli yani. Zamanında 16 TL ye almıştım. Kesinlikle tekrar alacağım bir ürün kendisi. 

  1 temmuz 10:52

  4

  8. temiz içeriği ve yazın kullanmaya uygun paketlemesi nedeniyle alayım dedim. koreliler tonikle yüzlerini silmiyormuş, toniği yediriyorlarmış yüzlerine. ben de artık öyle yapıyorum. bunu da aldım sıkıldıkça sıkıp duruyorum işte yaz günlerinde. yüzüm kuru-karma ve hassas beni hiç bir yönden rahatsız etmedi ama muuhhteşem nemlendiriyor diyemem. idare eder, uygun fiyatlı, temiz ürün, sevildi.

  edit: ya sanki biraz sivilcelerimi arttırdı, bazen de yağlanma yapıyor. parfümü de var biraz ne bilim kızlar makyajın üstünde sıkıyorum far fırçasına sıkıyorum diyim siz anlayın artık

  edit: hyaluronik içeriğinden dolayı geceleri nemlendiricilerimin üstüne sıkıyorum. nemlendiricilerin performansını arttırıyor.

  23 haziran 21:04 21 eylül 01:04

  7. scrub geli ile beraber kullandığım ürün.

  benim cildim için temizlemesi gayet uygun. nemlendirme vaad ediyor ve bir toniğe göre nemlendirmesi gayet iyi. yüze sağlıklı bir parlaklık veriyor. (gizlinot: içeriğindeki c vitamininden olabilir belki) cildimde sivilce sorununa da neden olmadığı için ben kendisini çok beğendim.

  öğrenciliğim boyunca cilt bakımıma bu setle devam etmeyi umuyorum.

  14 haziran 23:57

  6. gayet severek kullanıyorum. extra ağırlık yapmadı , yağlandırmadı, makyaj üstü - makyaj altı üzmedi, içeriği de nispeten baya temiz...

  23 mayıs 17:27

  5. Cilde nem vermeyi vadeden, görece temiz içerikli, uygun fiyatlı güzel bir tonik. Pamuğa döküp yüzümü silmek yerine direkt bir kaç fıs sıkıp yüzümde kurumasını bekliyorum bu şekilde daha çok verim aldığımı söyleyebilirim. Makyaj üstüne kullanımı ile ilgili bir bilgi bulamadım ama ben pudralı görünümü ve donukluğu alması için de kullanıyorum şu an için gayet memnunum.

  15 mayıs 00:42 15 mayıs 02:32

  4. Tonik arayışındayken bu markaya sebepsizce çok güvendiğim için almıştım. Elimdeki ürün neredeyse bitmek üzere.

  Bu toniğe başladığımdan beri yüzün ne kadar ışıldıyor iltifatları alıyorum. Ciltte kalan kalıntıları güzel temizliyor. Karma-kuru cildimi germedi ve kurutmadı. Sivilce ve komedona yatkın cildimde herhangi bir şey çıkartmadı. Açıkçası ben sevdim. Şişesi de çok pratik ve bereketli bir ürün. Almaya devam ederim. Bu serinin kremlerini de çok merak ediyorum.

  8 mart 17:39

  3. bir buçuk ay kadar önceden indirimden 18 liraya aldığım tonik bu. öncelikler sivilceye çok meyilli bir cildim olduğunu belirtmek istiyorum. bu üründen önce lrp effaclar tonik kullanıyordum, çok da memnundum ama yeni ürünler denemek istediğim için bu ürünü aldım.

  öncelikle çok beğendiğimi söylemek istiyorum. cildime tatlı bir nemlilik kattığını düşünüyorum. ben cildimi temizledikten sonra yüzüme 3 fıs püskürtüyorum ve pamukla fazlasını almadan doğrudan üstüne diğer ürünlerimi uyguluyorum.

  fiyatına göre de değerlendirdiğimde ürün beni tatmin etti açıkçası. son zamanlardaki kore ürünleri sevdamdan mütevellit bitince almayı düşünmüyorum ama toniğe bütçe ayıramayacağım zamanlarda bir alternatif olarak tekrar değerlendirebilirim.

  19 şubat 21:51

  2. bende sivilceye sebep olan tonik halbuki içeriğini de çok sevmiştim kokusu da çok hoş ve hafifti kullanmayı bıraktığımda sivilcelerim geçti ama atmaya da kıyamıyorum napsam diye düşünüyorum

  20 kasım 2018 23:13