sorular içinde ara
yeni soru sor
son sorular
son cevaplar
kategoriler
 • süslü
 • moda alışveriş
 • kuaför & güzellik merkezi
 • sağlık
 • spor
 • gönül işleri
 • aile arkadaş ilişkileri
 • cinsellik
 • eğitim & kariyer
 • seyahat
 • pet
 • sanat
 • bürokrasi
 • diğer
3.9
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
 • linki kopyala
 • şikayet et
 • girdiler (17)
 • oylar (13)
 • medya (4)
2

17. yağlı bir cildim var ve ben bu ürünle tesadüfen karşılaştım ve yıkama jeli ile düzenli olarak kullanmaya başlamıştım.yıkama jelini ne kadar çok sevdiysem bunu da bir o kadar sevmedim.ikisini kullanmaya başladıktan bir süre sonra cildimin daha da yağlanmaya başladığını fark ettim.önce yıkama jelimi değiştirdim fakat fark ettim ki bu tonik cildimi yağlandırıyormuş.bende ne gözeneklerimi sıkılaştırdı ne fazla yağı aldı ne de başka bir şey yaptı.bana göre işlevsiz bir üründür

10 şubat 20:38

16. bence drugstoreda bulunabilecek en başarılı toniktir.

temiz içerikli olması, spreyli kapağının ürün tasatrufu sağlaması tercih sebebi. genellikle kokusundan rahatsız olunmuş ancak bana ağır gelmedi, aksine çok sevdim. kullandığım bir ay içerisinde sivilce izlerimin azaldığını ve gözeneklerimin küçüldüğünü fark ettim. sabah akşam yüzüme birkaç puf sıkıp, bir dakika kadar bekleyip kalanını pamukla yüzümde dağıtıyorum. gönül rahatlığıyla günlük bakım rutinine dahil edilebilir.

30 ocak 14:33 30 ocak 14:33

15. Sivilcelerimi rahatlatma konusundaki vaadinin hakkını veren ürün. Özellikle makyaj pamuğuna bir iki damla çay ağacı yağı ekleyip kullanıyorum double effect yapıyor. Sadece gözenek küçültmede pek bir etkisini göremedim. Bir de ben özellikle burnuma siyah nokta bandı uyguladıktan sonra kullanıyorum (burnum gözeneklerle dolu olduğundan) tamam temizlik hissi var ama ı-ıhhh küçülmediler. Rossman indirimden almıştım 16 liraya. Gratiste indirime girdiğinde 16 liraya düşmüyor bile. Aynı serinin gündüz kremiyle beraber kullanıyorum.

İndirimde denk gelirse alırım yine.

24 ocak 20:21

5

14. Bu benim en sevdiğim ürün ya yemin ederim. Mükemmel bir tonik . Özellikle sivilceye yatkın bir cildiniz varsa kesinlikle tavsiye ediyorum

29 aralık 2018 21:30 29 aralık 2018 21:30

13. İnstagramda takip edip güvendiğim (link: https://instagram.com/sosyaleczaci?utm_source=ig_profile_share&igshid=1x6mvr16rdejj @sosyaleczaci) önerisiyle aldığım tonik. Kendisi der ki; "yağ dengesini sağlayan, yoğun alkol içermeyen, nemlendirici bir tonik."

Manuka ağacı antibakteriyel bir bitki özü imiş.

İndirimde rossmandan 13-14 tl'ye satın aldım. Rahatsız edici bir kokusu yok,içeriği temiz. Cildimi temizleyip ferahlattığını hissediyorum. Bir dahaki indirimde stoklayacaklarım arasına girdi.

29 aralık 2018 19:00

4

12. Çok fazla tonik deneyimim yok nispeten içeriği temiz tonik ararken rossmanda çıktı karşıma. Temiz cildime uyguluyorum gözeneklerimi sıkılaştırıyor ve ferahlık veriyor. Sprey formda olmasını çok seviyorum. Tek eksisi parfümlü olması ama tahriş etmedi şimdiye kadar. İndirim döneminde alınırsa fiyat performans oranı güzel. Şimdilik memnunum.

Edit: Garip türde sivilcenmeler yaşıyorum. Eğer aşağıdaki arkadaşın başına gelen benim başıma da geldiyse burnuma kullanıp bitireceğim. Görsel ekliyorum.

ilgili medya:
3
19 aralık 2018 20:29 10 ocak 13:08

1

11. Buna hep güzel yorumlar yazılmış fakat bende malesef aynı etkiyi göstermedi. Öncelikle belirteyim sadece ayda bir malum dönemde tek tük sivilce çıkaran karma cilde sahip birisiyim. Bunu rutinime eklediğimden beri küçük ama içi dolu sivilceler kapladı yanak ve alın bölgemi, bırakınca geçti fakat israf olmasın diye bu sefer de dekolte ve boyun bölgeme sıkmaya başladım, inanır mısınız aynı tipte sivilcelerle kaplandı hiç sivilce çıkarmayan bu bölgelerim, bu yüzden artık malesef çöpe gitti. Aklınızda bulunsun süslüler.

23 kasım 2018 10:43

5

10. Tüm serisini aynı anda aldım ve başladım. Çok da memnunum.

Yanaklarımda kocaman sivilceler ve yaraları var. Ciddi ciddi rahatlatıyor.

Fısfıslı şişede olması büyük artı. Ben tüm cildime bazen tek, bazen iki fıs sıkıp masaj yapıyorum sonrasında disk pamukla siliyorum.

Uygulama sonrası ferah ve duru bir görünüm veriyor. Sonrasında da aynı serinin nemlendiricisiniuyguluyorum.

Cildim hepsi bir arada denebilecek türden. Bölüm bölüm hem kuru hem yağlı hem normal ama bu bana çok çok iyi geldi.

11 kasım 2018 16:10

9. yoğun parfüme katlanabilirseniz karma ciltlere iyi gelecek bir tonik. ancak var ettiği gibi sivilce ile savaşmada çok katkı sağladığını düşünmüyorum. aynı serinin gece kremi ise sivilcelerime gerçekten iyi geldi. 

21 ekim 2018 00:06

8. Bende gözenek küçültme işlevi olmayan ama yüzümdeki yağlanmaya iyi gelen ürün. Jeliyle birlikte kullanıldığında bende sivilce oluşumunu engelledi. Ergenlikte ve sivilce sıkıntılı kuzenim bizde kalırken bununla yıkadığında alerjik reaksiyon göstermedi(cildi alerjik) ve sabah suratına baktığında yeni çıkan sivilcelerin biraz indiğini gördük.

5 eylül 2018 16:40