sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (14)
  • medya (0)

  14. Ece bebişinin annesi kendileri.Ece ne kadar sevimliyse annesi de öyleydi benim için zaten deli dolu neşeli bir kadın.İlk zamanlarda sadece ailesiyle iyi vakit geçirdiği zamanları sosyal medyada paylaşan birisiydi evet çok tatlılardı hatta hatırladığıma göre bu kadar çok instamom yokken bu kadın çok seviliyordu tabiki Ece de öyle.Ama artık hesabı tamamen kendi fotoğraflarıyla,kendi yediği içtiğiyle gezdiğiyle dolmaya başladı her tanındıkça bu duruma gelen instamom gibi.Neyse yani umarım popülarite kurbanı olmaz Ecekuş.

  17 ağustos 16:34

  13. Eşi ile boşandığını gizleyen Instagram fenomeni

  17 ağustos 16:23

  12. Kaç yıllık ilişkisini, evliliğini ve çocuğunu sosyal medyadan gelen yapay ilgiye kurban etmiş biri olarak görüyorum artık kendisini. İlk takip etmeye başladığımda Eskişehir’de yaşayan, yeni evli, mizah duygusunu çok başarılı ve dozunda bulduğum bir kadındı. Zaten 800 küsür takipçisi vardı tesadüf eseri görmüştüm. Sonra bir baktım hamile, kocasıyla konsept çekimler falan. Sonra dünyalar tatlısı bir evladı olmuş ve sonrasında takipçi sayısı hızla arttı. Ve hakikaten o mizah duygusu yerini şımarık tavırlara bıraktı bana göre. Şunu demek istemiyorum, kocasıyla ilgilenmiyo çocuğuyla ilgilenmiyo hep geziyo tozuyo vs. Kapalı kapılar ardında ne olduğunu bilemeyiz tabii ki. Kimse kocişçi olmak zorunda değil veya varlığının tek amacı anne olmak da değil ama eşinin( ya da eski eşinin, şüpheli durumlar ) paylaşımlarına bakılırsa adamcağızda bir hüzün var gibi. Daha mütevazi gibi ne bileyim. Ünlülerin  hayatları işte nolacağı belli olmaz derdi eskiler. Şimdi aynı şey sosyal medya için geçerli oldu. Umarım olan o minik kuzuya olmaz

  16 ağustos 20:10

  11. Dünyanın en tatlı bebesiydi bu. Şimdi büyümüş tabi hala tatlı. Umarım annesinin egosunun kurbanı olmaz, çok kibirli bir kadın. Evlat üzerinden para kazanmak fikri beni çok geriyor, ne olursa olsun. Böyle bir ilişkinin tarafı olmayı seçmedi ki o çocuk. Neyse, Allah o yürüyen egoya akıl versin.

  4 ağustos 18:30

  10. Tedx konuşmalarını izlemekten zevk alırım,bana çok değişik bakış açıları kazandırır,ilham verir.

  Bugün de YouTube da dolaşırken kendisinin “abnormality” adlı tedx videosu dikkatimi çekti,açtım izledim toplam süresi 20:12 ve ben 20. Dakikada bile hala konuşmanın o tedx formatındaki can alıcı,ilham verici  kısmının gelmesini bekliyordum.

  Video bitti,amaçsız,ne olduğu,ne anlattığı belli olmayan, çalışmaktan ziyade kolay yoldan instablogger ,instamom vs nereden olursa artık nasıl para kırarımın 20 dk 12 sn lik şimdiye kadar ki izlediğim en boş beleş tedx konuşmasıydı,videoyu izlemeden bile altındaki birkaç şakşakçı tanıdığının dışındaki yorumlara bakarsanız anlayabilirsiniz.

  Kendisi için üzüldüm,böylesine güzel ve başarılı bir platformda koca 20 dk da kimsede hiçbir iz bırakamadı,egosu öyle Yüksek bir kadın ki Eminim bunu kendisi için bir başarı olarak bile  görüyordur.

  izlemek istemeyenler için videonun tek cümlelik özeti: “Lansmanlara gidenlere para veriyorlarmış çok şaşırdım ve o gece işimden istifa etmeye karar verdim”

   (link: https://youtu.be/bpxMG91IoGg ilgili video) 

  18 mayıs 06:40 18 mayıs 08:45

  9. Kendisini ece için takip ediyordum ben de ama son 1 yıldır değil 2-2,5 yıldır zorlama davranmaya basladı. Önceleri çok belli değildi. Takipçisi artıyor, elbette güzel bir profile sahip olmalı, kendiyle barısık vs derdim şimdii allahımm yanii kadın 30undan sonra ergen kız tavırlarına girdi. Okulda bir anda üzerine ilgi gelen kızlar gibi kasıntılaştı, yapmacıklaştı, ne biliyim melis ayca ve sen ne alaka yani? Tamam arkadasların olabilir  de cidden eskisehirde yasadığını, suan 10 dkda kazandığın parayı kazanabilmek icin eceyi bırakıp gittiğin zamanları hatırlıyorum, simdi baska seyler icin bırakıp gidiyor o ayrı ama çok eğreti duruyor ya adının burda geçmesi bile (önceden olsa neyini konusuyorlar ya derdim) artık bozduğunu gösteriyor bence. 

  15 nisan 02:01

  8. Çocuğunun fotoğraflarını paylaşarak üzerinden para kazanan, kazandıkça da farklılaşan , tatili yediği giydiği sponsorlu olan insanlardan biri. 

  14 nisan 23:54

  7. Bir olmamışlık var bu kadında. Girdiği ortama bir uyum sağlayamama, göze batması var. Hepimiz gibi sıradan bir kadındı eceden önce sayemizde şimdi nerelerde. Takipçisi arttıkça kalitesi eş oranda düştü. Melis Ayça’ya, Gökçe’ye özenme ve onlar gibi olabilme çabasında yolu açık olsun. (gizlinot: Sinir oluyorum bu instamomlara) (gizlinot: Güzel çocuk doğurmanın ekmeği)

  14 nisan 20:01

  6. Coachellaya tabiki gidebilir anne olmak, yaşının 20lerde olmaması buna bir engel değil ama Zeynep biraz alaturka bir kadındı. Son zamanlarda instagrammer (Allah’ım bu nasıl bir tabir) olmak için aşırı çabaladığı için yaptığı her şey üzerinde eğreti duruyor. Eminim ki bundan birkaç sene önce Eskişehir’de yaşarken çok üzgünüm ama coachellanın adını bile duyduğunu sanmam, nasıl ki bir anda instagramda herkes gitmeye başladı bir merak uyandırdı insanlar çıkan sanatçılara bile bakmadan sırf orda fotoğraf çekilmek için gitmeye başladı. Zaten artık çoğu insan sıkıldı gitmiyor bile çünkü tüketim toplumlarının bir parçası olmak tam olarak böyle bir şey, Zeynep de eksik kalmasın aman allah korusun.

  14 nisan 10:28

  5. Coachella senin neyine demek istiyorum :( kendisi olmaktan çıkıp etrafındakilere özenip onlar gibi olmak istiyor. Kendinle barışık gibi duran kadın gitti melisa ayçaya benzemeye çalıştı şimdi de popüler diye festivale gidiyor. Yani evet annelik özgürlüğünüzü elinizden almamalı belki ama oraya gideceğine o parayla (sponsorluk yoksa) kızı ve eşiyle birlikte seyahate çıkabilirdi. Evlenip çocuk sahibi olduktan sonra arkadaşlarıyla birşey yapamaz demiyorum ama bu biraz sınır zorlamak gibi geldi üstelikte pek ait olmadığı bir yer komik durmuş sanki biraz neyse iyi eğlenceler

  13 nisan 21:06