yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (19)
  • medya (0)

  1. Bir 'üniversitede son gün' değildir.

  10 ağustos 2015 12:28

  2. benimki tam bana yakisir sekilde olayli gecti. ilk gunumde okulun en sayko profunun dersi varmis. bu adam ogrencileri tahtaya cikarip rezil etme gibi saykotik zevklere sahip. tabi ben soruyu cozerken acigimi arayip sacma yerlere saldirdi. yok tisortumdeki 24 sayisinin anlami neymis,yok neden yazmaya en soldan baslamamisim vs. tabi zaten anksiyete krizlerinden cikamayan ben orda bi karar aldim ve o dersten sonra ne o donem ne sonraki donem 1 dersine bile girmedim. sadece ilk donemki dersten kaldim ama olsun. ilk gunden girdigim travmaya degdi -_-

  10 ağustos 2015 13:05

  3. hele ki kimseyi tanımıyosan hayatının afallamasını yaşadığın gündür. etrafa mal mal bakmak falan.

  10 ağustos 2015 23:46


  4. Ben en yakın arkadaşımla aynı üniversiteyi yazdım tuttu şansımıza ancak bölümlerimiz farklıydı. O yüzden facebook sayfaları sağolsun bölümden bir kızla tanışmıştım. Okulun ilk günü geldi çattı benden tavsiye okulunuz benim ki gibi büyükse giriş kapılarını iyi öğrenin.Bizim okulun bir öğretim üyesi kapısı birde öğrenci kapısı ve birde sadece çıkış yapılan kapısı var. Ben bilmeden daldım öğretim üyesi kapısına tabikide almadılar içeri herkes bana gülüyor bende hiç bozuntuya vermeden çıktım diğer kapıya gittim.

  Özel üniversitede başlayacak arkadaşlara sesleniyorum o kadar süslenmeye gerek yok sahiden. Yani epeyce dalga geçiliyor ve çaylak olduğunuz hemen belli oluyor. Çünkü grup grup süslüler dolaşıyor.

  Okulun içine girdiğimde kendimi çok kötü hissettim ilk işim arkadaşımı aramaktı çabuk gel ben burada herkes çok büyük kocamanlar dedim. Hayır salak kız aranda en fazla 2 3yaş var niye o kadar triplendiysem. Neyse insanlar sizi yemiyor haberiniz olsun sınıfınızı blogunuzu bulamazsanız herhangi birine sormaktan çekinmeyin . Zira ben kayboldum ve bir kantine dalıp buraya nasıl giderim diye sordugumda şansıma beni sınıfıma kadar bırakan insanlar olmuştu. Ki düşündüğüm gibi topuklu giyen abuk sabuk olan yani dizilerdeki abartılan hiçbir sahneyle karşılaşmadım. O yüzden benim için çabuk geçti ilk gün zaten boşuna gidilen bir gündür ders mers yok yani bence gitmeyin .

  Özel okulda sarısiyahın ilk günüydü buda

  10 ağustos 2015 23:56

  5. Aynı zamanda yurttaki 3. Günümdü. Bölümden biriyle de tanışmıştım birlikte gidecektik o sabah. Ben oturmuş kahvaltı yapıyordum o da yemekhaneye girdi kahvaltısını aldı. Servise 10 dakika vardı ve bana dedi ki "sen hazırlanmıyo musun?". Her şey ne kadar normal ve tatlı dimi? Fakat öyle değil işte çünkü ben hazırdım. O beni pijamalı sanmıştı. Bunun sebebi üstümde askılı bişey ve altımda şort olması, saçımın at kuyruğu, yüzümün makyajsız olmasıydı.

  bu yıl 3. Sınıfı bitirdim. Arkadaşım hala herkese "ben şöyle şöyle bi hayvanlık yapmıştım" diye anlatır durur.

  He bi de kendime bakma ve makyaja başlama sebebim de aynı arkadaştır.

  11 ağustos 2015 01:24

  6. bence de pek hatırlanacak bir şeyi yok ve hatırlamıyorum. sakince gidin derslerinize girin. her gördüğünüzle arkadaş olmaya da kalkmayın, sonra kötü oluyor.

  11 ağustos 2015 14:27

  7. Üniversitenin en gereksiz günü. Ben bunu 2 kere yaşadım. Yani ilk günü gitmeyin çok hevesli gibi bir şey olduğu yok onun yerine hayatınızın geri kalanı sürekli final ve bütünlemelere çalışmakla geçeceği için yatın evde. İlk gün tanıştığınız kimse ikinci dönemin ilk günü yanınızda olmıcak üzülmeyin daha iyilerini 1 ayın sonunda en erken bulucaksınız. İkinci dönemde okula başlayan çaprazlar napsın?? Tabi ikinci döneminde ilk günü gitmeyin ben hep 2.hafta giderim okullara. (gizlinot: sülalem rahat benim galiba )

  Yok şu uyum haftalari falan işi için mecburi gidiceksenizde süslenmeyin sevgilinizi de kolunuza takmayin kimse sizi yemez korkmayin. Kendizden farkli biri olmayin elbet anlasilir ve yalniz kalirsiniz.

  11 ağustos 2015 14:49


  8. istisnai ve çok güzel bir şekilde, ilk günü tanıştığım ve birlikte derse girdiğim arkadaşlarımla kalan dört sene boyunca ve mezun olurken de birlikteydik ve hala yakındık. nokta atışı olmuş sanki.

  ayrıca kendisi bir 'lisede ilk gün' değildir. hiçbir ekstrem durum söz konusu değil. ya fakültedeki her gün okulun ilk günü gibiydi ya da okulun ilk günü fakültenin her günü gibiydi, ondan böyle düşünüyor da olabilirim.

  (gizlinot: felsefe okumadım)

  11 ağustos 2015 15:10 19 eylül 2015 23:33

  9. Cool takılmayı düşündüğüm gün.Zaten öyle mükemmel arkadaşlıklar kurayım, öğrencilik hayatım boyunca orada burada takılayım diye bir derdim yok.Amacım bölümde iyi olmak özellikle bölüm başkanının favori öğrencisi olmak.Arkadaşlık mevzusuna dönecek olursam bugüne kadar kime arkadaşça davrandıysam kazık yedim bu seferde cool takılayım diyorum.İnşallah.

  11 ağustos 2015 23:45

  10. başlığa "önümüzdeki ay yaşayacağım gün" yazabilmek için neler vermezdim. ister sıradan olsun ister cool. ama öğrencilikten daha iyi hiçbir şey yokmuş bu hayatta.

  benimki de sıradandı bu arada. şuan yaşadığım sıradanlığın yanında lafı bile olmaz o ayrı :(

  11 ağustos 2015 23:53

  ilginizi çekebilecek benzer başlıklar