yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (54)
  • medya (1)

  1. Olmak istediğim yaştir..Yeni mezun yeni atanmış hayati henüz tepetaklak olmamış bir distimi vardır o zamanlar.Değerini bilin en az 2 yıl gezin tozun kendinizi tanıyın.O 2 yılın sonunda doğru kararlar verilecektir çoğu zaman..(ukte sahibini etiketleyemedim bu bir kusursa affına siginirim)

  9 şubat 2017 00:06

  2. Mezun olamadığım yaştır. Bilmiyorum garip bir yaş bence, içinde bulunduğumdan mı, bu yıl herşeyin hem çok iyi hem çok sıkıcı gitmesinden mi.. anlamıyorum. 23 yaşında olmak benim için şuan başka bir ülkeye yerleşmeme 2 yıl var demek.. bir köpek sahiplendim ve derslerimin hepsini verdim demek.. süslüden güzel arkadaşlar edindim, bol bol makyaj yaptım demek.. bakalım, 6 ay var 23 ün bitmesine tabi kesin konuşmak istemiyorum.

  9 şubat 2017 00:25

  3. Çoktan geçtiğim yaştır. (gizlinot: yaş geçtikçe bi sıkıntı basıyor:()

  9 şubat 2017 00:29


  4. Benimde inşallah mezun olacağım yaştır çünkü sıkıldım artık okumaktan bir yil hazırlık uzatmıs olsada sıkıcı olan kampüs benim için bölümüm değil.Aile yanında okuduğum için iş hayatına tek başıma nasıl başlayacağımı gerçek hayati şimdi yaşamaya başliyacağımı düşündüğüm yaştır.

  9 şubat 2017 00:46

  5. son gunlerini yasadigim yastir. universite kampuslerinin yanindan gecerken icimi acitan yastir. zamanin ne kadar cabuk gectigini, daha dun 17 oldugumu iyice hatirlatan yastir.

  zamani durdurmak hatta mumkunse geri sarip universiteye tekrar baslamak istiyorum her gecen gun artan bir ozlemle. yani demem o ki evet her yasin bir ozelligi var evet ama mezun olamamak o kadar da kotu degil sevgili suslu kardeslerim. hala firsatiniz varken biraz daha tadini cikarin :)

  9 şubat 2017 00:52

  6. eskidendi, eskidendi, çok eskiden dediğim yaş. nasıl da enerjik nasıl da telaşlıydı o yaşlar ama güzeldi de tıpkı her yeni gelen yaş gibi. (gizlinot: yaş denince duygusala bağlamam da cabası)(gizlinot: swh)

  9 şubat 2017 01:24

  7. Tam da ortasındayım. Ama sorun hiç bu yaşta hissediyor muyum? Tabii ki hayır. Eskiden kendimi çocuk gibi hissederdim o heyecan ve meraktan dolayı. Hala daha merak var ama nasıl anlatsam bilmiyorum içimde bir kurumuşluk var. Neyse.

  yeni döngü çok sert ve yorucu başladı umarım kırarım bu zinciri. (satürn artık bırak peşimi bdjdkdkdkd bana biraz uranüs gerek.)

  9 şubat 2017 01:48


  8. beni triplere sokan yaştır.Aslında beni asıl tribe sokan üniversitenin bitmesi,iş bulamamam,hayatımın birden saçma bir hale gelmesi ama tüm bunların 23 yaşımda başıma gelmesi sebebi ile 23 yaşında olmayı hiç sevmedim.

  9 şubat 2017 16:06

  9. Benim için sudan çıkmış balığa döndüğüm yaştır. Hani şöyle anlatayım; üniversiteye yeni başladığımda bile bu kadar bocalamamıştım.

  Aslında oldukça sevdiğim ve (en azından girdiğim dönemde) kolayca iş bulabileceğim bir bölümden mezun oldum. Ülkede içine edilmeyen şey kalmadığı ve işsizlik tavan yaptığı için bölümümle alakasız bir yerde çalışıyorum.

  Iş hayatını yeni yeni tanımaya başlıyorum, kendi paramı kazanmanın tadını yeni almaya başladım mesela. Mezuniyetten hemen sonra ortaya çıkan o müthiş bocalama ve "eee yani?" hissinin çoğunu geride bıraktım. Artık öğrenci olmamanin verdiği o burukluk dışında 23 yaştan herhangi bir şikayetim yok.

  Ama arada sırada; annemin 23 yaşındayken 2. çocuğuna hamile olduğu aklıma geliyor, kocaman bir "vay babayın kemüneee" tepkisi verdikten sonra pijamamı düzeltip cipsimi kıtlatarak vikingsi izlemeye ve kendimi lagertha'nın yerine koyarak bir shieldmaiden olduğum hayaller kurmaya devam ediyorum.

  9 şubat 2017 20:03 9 şubat 2017 20:43

  10. Birçok insan için dönüm noktası yaştır. Hayatının dinamikleri yavaş yavaş değişmeye başlar, insan ilişkilerin daha sağlam temellere oturmaya başlamıştır artık, elemelerini yapmışsındır çoktan, yoluna sadece değer verdiklerinde devam ediyorsundur ve bundan mutluluk duyabiliyorsundur. Ne çok büyüksündür ne de küçük. İlk geçlik acemilikleri atılmıştır ama hala gençsindir, hala öğrenecek, tecrübe edecek, yaşayacak çok şey vardır. Paranı kazanmaya başlamışsındır veya başlayacaksındır. 20ye, 30a olduğundan daha yakınsındır. Bu yüzden güzel yaştır, kıymeti bilinsindir.

  9 şubat 2017 21:31 9 şubat 2017 21:31