sorular içinde ara
yeni soru sor
son sorular
son cevaplar
kategoriler
 • süslü
 • moda alışveriş
 • kuaför & güzellik merkezi
 • sağlık
 • spor
 • gönül işleri
 • aile arkadaş ilişkileri
 • cinsellik
 • eğitim & kariyer
 • seyahat
 • pet
 • sanat
 • bürokrasi
 • diğer
girdi yaz
medya ekle
 • linki kopyala
 • şikayet et
 • girdiler (21)
 • medya (0)

1. http://www.youtube.com/watch?v=8bnLgQeOyZE&feature=youtu.be

0:44'ten sora kaşlarına iyice bir bakın. çok güzel ama kaşları çok mide bulandırıcı olan kadın. neden ısrarla almıyorlar acaba cidden çok kötü durmuyor mu bari toplasalar :S

23 kasım 2014 23:03 23 kasım 2014 23:05

2. Kiz gercekten cok saf ve temiz bir kiza benziyor. Yuzu mukemmel degil kesinlikle ama her zaman kusursuz olmaya gerek yok. Hatta gordugumuz cogu kusursuzun pek bir numarasi kalmadi artik, bir yerde farkli olmak durumundalar artik.

Bu kizin ajansida muhtemelen kizin kaslarini oyle birakarak dogal ama farkli bir hava vermeye calisiyorlar. Ama maalesef bencede cok kotu gorunuyor.

Bende kesinlikle ince kas sevmem, kalin gur severim. Ama bu kizinki daginik geliyor bana.

Umarim secenlerin hosuna giderde bu ilk 3'te yer aliriz.

Not:

universite mezunu olmayanlar benim bildigim 1-0 yenik basliyorlar miss world'de. Ayni zamanda kariyere bakiyorlar cunku. O yonden cekincem var ama bakalim.

Not2: ingilizce konusurkenki aksanina bayildim.

23 kasım 2014 23:56

3. şu an asla vazgeçmem adlı gudik dizide oyunculuk yapmaya çalışmakta olan kızcağız. allah aşkına güzel/yakışıklı olan herkes oyunculuk yapmak zorunda değil. vallahi değil.

21 şubat 2015 01:36

4. oldukça güzel olan ama güzelliğin belli bir eğitim olmadan hiçbir işe yaramadığının da bir örneği. miss world'de kesinlikle dereceye gireceğini düşünüyordu,hatta giremediğinde ciddi bir teselliye ihtiyacı olmuş,haklı da ama sonuçta yarıştığın kızlar da güzel kızlar.ki güzel olmalarının yanında çok iyi eğitimi olan,belli hobileri olan kişiler.seçilen kız sanırım tıp öğrencisiydi ki kendisinden güzeldi.

kaşlarını bile kendisine yakıştıran,sevimliliğini çok seven biri olarak eleştirdiğim nokta 22 yaşında hala üniversiteye gitme hayali kurması ki isveç gibi çok gelişmiş bir ülkeden geliyor. sanırım o hayalini de bırakmış olacak ki türkiye'de bir diziye başlamış.

bu güzelliğini keşke modellik kariyerinde devam ettirseydi,çok başarılı olabilirdi.ama türkiye'de dizilerle devam etmek istediğine göre popülerliği önümüzdeki sene seçilen türkiye güzeline kadar sürecek.

19 mart 2015 01:34

5. bu kızın adı bende bir "kaşları" bir de "shayk"ı hatırlatıyor. fazla iddialı çıkması hoş olmadı bence bir de keşke o kaşlarını biraz toplasalarmış yani güzel gür doğal kaş falan da kaşlarının başlangıcı idoyla yarışırdı geçmiş zaman çünkü ido bile kaşlarını aldırdı ehehe (gizlinot: birazdan seri eksilenicem gibi geliyo) (gizlinot: swh)

19 mart 2015 02:28

6. Fiziğini ve yüzünü çok beğeniyorum. Bence son birkaç yılın en güzel Türkiye güzeli. Bu kız 2., 3. ve 4.den çok çok çok daha güzel. Yani ben onlar dereceye girince 1. İçinde eyvah dedim ama Çok şükür amine gülse oldu. Dizideki halleri bana 'adını feriha koydum" dizisinde ilk bölümlerdeki emiri hatırlatıyorm rol üstünde çok eğreti durmuş. Keşke bu işe ciddi bir eğitim aldıktan sonra sapa sağlam başlasaydı. Ama galiba bizim ülkemizde racon böyle. Model olarak fotoğrafları podyumdaki hali filan çok hoş.(gizlinot: kıza aşık olmuşum resmen )

(gizlinot: bence kaslarıda bahsedildiğinin aksine çok yakışıyor. kalın kaş konusunda bir duygu özaslan değil )

20 mart 2015 01:17

7. Kaşlarını toparlansa güzel değil ama güzele baya yakın olabilir kanımca. Bu kadar muhabbet dönünce bu gün şu oynadığı diziye bir bakayım dedim. Bana rahatsızlık veren bir tarafı var, orantılı bulmadım. Bir de ten rengi bir garip. Sanki kirli gibi. Makyajlı fotoğrafları makyajsızlara göre çok çok güzel. Güldüğü halleri daha da güzel.1993'lüymüş, ama bence rahat 30 gösteriyor. Bir de daha yolun başında ben oldum tarafları yokmu. Güzellikleri ile ne kadar iş yapabileceklerini düşünüyor bu insanlar, nasıl şaşıyorum.

20 mart 2015 01:31

8. Bana ilk bakışta hep Birce Akalay'ı anımsatan kadın.

20 mart 2015 01:38

9. konservatuar okuyup veya ciddi emeklerle başka eğitimler almış oyuncu falan olsaydım, bu kızı gördüğümde intihar ederdim.

Oyunculuk mesleğini yerle bir eden "güzel"lerden sadece bir tanesi.

"Oyunculuk"la "modellik"i aynı kefeye koyan ülkem sağ olsun ne diyeyim... Bön bön izleyenler sağ olsun...

Ben dizisine 5 bölümlük ömür biçtim ama arada reklamını görüyorum, 5'i geçti mi acaba, geçmiş olabilir...

Aramızda 1,5 yaş varmış. Ben güzel bir meslek edineyim, ülkeme ve insanlara daha yararlı bir birey olayım diye 2. defa üni. Sınavlarına hazırlanıyorum, üfff... Keşke güzel olsaydım da daha çok işe yarardım şu ülkede, çok yanlış düşünüyorum galiba(!)

20 mart 2015 01:39 20 mart 2015 01:44

10. Bildiğin güzel değil. Kesin şimdi silmiştir ama daha tacı aldığı gece ınstragram'da makyajsız fotoğrafları duruyordu, bu kız mı ya demiştim. Bildiğin komşu kızı. O kadar iyi oyuncular varken her sene gelenek gibi 1.nin dizide başrol olmasından da nefret ediyorum. Modellik yarışması bu yahu, git model ol, neyine oyunculuk.

20 mart 2015 15:19