sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (15)
  • medya (0)

  1. ben akakce.com'a girmeden ürün almıyorum genelde. tek tek siteleri gezmek yerine alacağım ürünü yazıyorum o bütün sitelerde arıyor bana fiyatlarını liste olarak veriyor. en ucuz nerdeyse girip alıyorum. bir de cimri.com var ama akakce daha iyi. (ukteydim doldum)

  25 aralık 2018 02:46 25 aralık 2018 02:47

  2. (link: http://www.worldometers.info/tr/ worldometers) çok bilindiğini sanmıyorum. bu sitede anlık istatistikler paylaşılıyor. Şu anki Dünya Nüfusu, Bu yılki ölüm-doğum sayısı, Bugün dünyada yapılan kamusal sağlık harcamaları, Bu yıl yok olan orman alan... bir sürü şey. bazen çok bunaldığımda açıp öyle izliyorum akan rakamları.

  25 aralık 2018 16:11

  3. (link: https://www.marieclaire.com/beauty/a7343/virtual-makeover-tool/ Link)

  Mesela, merak ettiniz diyelim sarı saç size nasıl gider yada bir makyaj. Yeni bir deneyimi yapmaya çekiniyor iseniz bu siteye resminizi yükleyip üzerinde deneme yapabilirsiniz. Çeşitli, değişik ve ilginç saç ve makyajı kendi üzerinizde sanal olarak deneyin. 

  25 aralık 2018 19:08

  4. (link: http://imgsend.com/ imgsend)

  görseli yüklüyorsunuz. isterseniz üzerine not da bırakabiliyorsunuz ve belirli bir süre belirliyorsunuz. linki açmak isteyen kişi görmeden önce bu linki açınca bir daha kullanamayacağına belirli bir saniye sonra linkin uçacağına dair uyarıyı alıyor ve yüklediğiniz görsel açılıyor. saniye de işlemeye başlıyor ve bitince kapanıyor.

  (link: http://www.milyonist.com/ milyonist)

  kim milyoner olmak ister'de şu ana sorulan tüm sorular, hangi yarışmacı hangi soruları bilmiş, hangilerinde joker kullanmış vs gibi birçok veri barındırıyor. kendinizi o soru havuzundan sınamanıza da izin veriyor. ortaya karışık bir şeyler atıyor önünüze.

  (link: https://www.movie-map.com/ moviemap)

  bu tarzda çok site var. fakat denediklerime göre en yakın sonuçları bu verdi. çok beğendiğiniz ve benzerlerini izlemek istediğiniz filmi yazıyorsunuz. sizin film ekranın tam ortasında oluyor. ona en yakın filmler sizin filme en çok benzeyenler oluyor, uzaklaştıkça benzerlik düşüyor. önünüze sunduğu uzak yakın tüm filmlere dikkat edin siz yine de.

  (link: https://www.typingstudy.com/tr typingstudy)

  on parmak yazmak için kendinizi geliştirebileceğiniz mükemmel bir site.

  eklemeler yapacağım..

  25 aralık 2018 20:09

  5. (link: https://asoftmurmur.com/ A soft Murmur)

  Kafa dinlemek istediğimde, hayal kurarken mutlaka dinlerim. Hafif yağmur, hafif rüzgar, bir tutam da ateş çıtırtısı eklerseniz kendinizi evden çok uzak yerlerde bulabilirsiniz.

  25 aralık 2018 20:15

  6. Bu amme hizmetini yapmadan gecmicem susluler. (link: https://smallpdf.com bu) sitede pdf.jnizi excele, worde, wordden blabla her turlu formata cevirebiliyosunuz. Ama 2 hakkiniz var 1 saat icinde. (gizlinot: sevaps are loadin' asdafsfafafa)

  Susluler sevgili (yazar: misketdeseni) benimle (link: https://cadsofttools.com/tr/pdf-to-dwg-online/ pdf.i dwg dosyasina ) cevirmek icin paylasti. Gunde 1 hakkimiz varmis. Acikcasi autocadde pdf yapabiliyoruz ama pdf.i dwg.ye cevirmesi asiri hos olmus.

  25 aralık 2018 21:44 27 aralık 2018 08:39

  7. (link: http://weavesilk.com/ )

  bence efsane güzel.

  26 aralık 2018 03:24

  8. rainymood.com yağmur sesi seven süslüler icin.

  26 aralık 2018 11:42

  9. (link: https://momentumdash.com/ momentum)

  bu tam olarak bir site değil aslında, google chrome a eklenti yapılıyor ve her yeni tab açtığınızda dünyanın dört bir tarafından inanılmaz güzel fotoğrafları aynı zamanda saati gösteriyor ve o gün yapmanız gereken işleri listeyebileceğiniz bir bölüm de var. gerçekten muhteşem.

  26 aralık 2018 17:38 27 aralık 2018 00:23

  10. (link: http://www.hermetics.org/anasayfa.html hermetics)

  okült, hermetizm, ezoterizm ile ilgili birçok yazı, çeviri ve ücretsiz e-kitap var. hem türkçe hem ingilizce dillerde. ayrıca yine bu konularla alakalı kitaplarda satılıyor.

  (link: https://urstyle.com/ urstyle)

  kapanan polyvore yerine alternatif olarak birebir aynısı açılmış. moda setleri yapıyorsunuz, gruplar kuruyorsunuz. gittikçe büyüyor.

  (link: https://www.flickr.com/ flickr)

  az bilinen değil ama artık unutulmuş çok eski bir fotoğraf platformu. benim 2012 yılından beri hesabım var. fotoğraflarınızı buraya yüklüyorsunuz ister herkese açık ister sadece aile ve arkadaşlar ister sadece kendinize özel paylaşıyorsunuz. reklam gösteriş vs amaçlı değil gerçekten fotoğrafı ve fotoğrafçılığı sevenler için eşsiz bir yer.bir ara paylaşım yapmıştım ama uzunca bir süre ara vermiştim, şimdilerde instagram yerine flickr'de aktif fotoğraf paylaşmaya başladım tekrar. fotoğraflarınızı yüklediğinizde hangi makineyle çekildiği, o makinenin özellikleri kullanılan filtreler falan da açıklamalar kısmında otomatik çıkıyor. çok kaliteli bir platform. aynı fotoğrafların farklı versiyonlarını silmek istemiyorsanız buraya yükleyerek saklayabiliyorsunuz. instagramdaki gibi dalga geçmiyor kimse.

  bu da oradaki (link: https://www.flickr.com/photos/[email protected]/ flickr profilim)

  26 aralık 2018 18:33 26 aralık 2018 18:34

  ilginizi çekebilecek benzer başlıklar