yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (14)
  • medya (0)

  1. ben akakce.com'a girmeden ürün almıyorum genelde. tek tek siteleri gezmek yerine alacağım ürünü yazıyorum o bütün sitelerde arıyor bana fiyatlarını liste olarak veriyor. en ucuz nerdeyse girip alıyorum. bir de cimri.com var ama akakce daha iyi. (ukteydim doldum)

  25 aralık 2018 02:46 25 aralık 2018 02:47

  2. (link: http://www.worldometers.info/tr/ worldometers) çok bilindiğini sanmıyorum. bu sitede anlık istatistikler paylaşılıyor. Şu anki Dünya Nüfusu, Bu yılki ölüm-doğum sayısı, Bugün dünyada yapılan kamusal sağlık harcamaları, Bu yıl yok olan orman alan... bir sürü şey. bazen çok bunaldığımda açıp öyle izliyorum akan rakamları.

  25 aralık 2018 16:11

  3. (link: http://imgsend.com/ imgsend)

  görseli yüklüyorsunuz. isterseniz üzerine not da bırakabiliyorsunuz ve belirli bir süre belirliyorsunuz. linki açmak isteyen kişi görmeden önce bu linki açınca bir daha kullanamayacağına belirli bir saniye sonra linkin uçacağına dair uyarıyı alıyor ve yüklediğiniz görsel açılıyor. saniye de işlemeye başlıyor ve bitince kapanıyor.

  (link: http://www.milyonist.com/ milyonist)

  kim milyoner olmak ister'de şu ana sorulan tüm sorular, hangi yarışmacı hangi soruları bilmiş, hangilerinde joker kullanmış vs gibi birçok veri barındırıyor. kendinizi o soru havuzundan sınamanıza da izin veriyor. ortaya karışık bir şeyler atıyor önünüze.

  (link: https://www.movie-map.com/ moviemap)

  bu tarzda çok site var. fakat denediklerime göre en yakın sonuçları bu verdi. çok beğendiğiniz ve benzerlerini izlemek istediğiniz filmi yazıyorsunuz. sizin film ekranın tam ortasında oluyor. ona en yakın filmler sizin filme en çok benzeyenler oluyor, uzaklaştıkça benzerlik düşüyor. önünüze sunduğu uzak yakın tüm filmlere dikkat edin siz yine de.

  (link: https://www.typingstudy.com/tr typingstudy)

  on parmak yazmak için kendinizi geliştirebileceğiniz mükemmel bir site.

  eklemeler yapacağım..

  25 aralık 2018 20:09


  4. (link: https://asoftmurmur.com/ A soft Murmur)

  Kafa dinlemek istediğimde, hayal kurarken mutlaka dinlerim. Hafif yağmur, hafif rüzgar, bir tutam da ateş çıtırtısı eklerseniz kendinizi evden çok uzak yerlerde bulabilirsiniz.

  25 aralık 2018 20:15

  5. Bu amme hizmetini yapmadan gecmicem susluler. (link: https://smallpdf.com bu) sitede pdf.jnizi excele, worde, wordden blabla her turlu formata cevirebiliyosunuz. Ama 2 hakkiniz var 1 saat icinde. (gizlinot: sevaps are loadin' asdafsfafafa)

  Susluler sevgili (yazar: misketdeseni) benimle (link: https://cadsofttools.com/tr/pdf-to-dwg-online/ pdf.i dwg dosyasina ) cevirmek icin paylasti. Gunde 1 hakkimiz varmis. Acikcasi autocadde pdf yapabiliyoruz ama pdf.i dwg.ye cevirmesi asiri hos olmus.

  25 aralık 2018 21:44 27 aralık 2018 08:39

  6. rainymood.com yağmur sesi seven süslüler icin.

  26 aralık 2018 11:42

  7. (link: https://momentumdash.com/ momentum)

  bu tam olarak bir site değil aslında, google chrome a eklenti yapılıyor ve her yeni tab açtığınızda dünyanın dört bir tarafından inanılmaz güzel fotoğrafları aynı zamanda saati gösteriyor ve o gün yapmanız gereken işleri listeyebileceğiniz bir bölüm de var. gerçekten muhteşem.

  26 aralık 2018 17:38 27 aralık 2018 00:23


  8. (link: http://www.khanacademy.org.tr/ khan academy türkiye)

  26 aralık 2018 23:56

  9. (link: http://www.sci-hub.tw/ sci-hub)

  bilimsel makaleleri ücretsiz indirmenize yarayan site. okul bilgisayarlarından da genelde ücretsiz indirebiliyorsunuz ama kim bi makale için okula gidicek ki şimdi. doi linkini kopyalamanız gerekiyor. url linki bazı makalelerde işe yarayıp bazılarında yaramıyor.

  (link: https://chrome.google.com/webstore/detail/grammarly-for-chrome/kbfnbcaeplbcioakkpcpgfkobkghlhen grammerly)

  bu aslında siteden daha çok bir eklenti ama olsun. chromea kuruyorsunuz ve yazım kutucuğuna ingilizce yazdığınızda yanlışlarınızı gösteriyor hemen. word eklentisi olarak da kurabiliyorsunuz sanırım ya da eklenti simgesine tıklayıp open grammerly diyip worde yazdığınız dosyadaki yanlışlarınızı da düzeltebiliyorsunuz. ücretli üyeliği daha kapsamlı ama ücretsiz üyelik de basit gramer hatalarını düzeltmede gayet işe yarıyor.

  (link: https://zooqle.com/ zooqle)

  bu da film/dizi indirmek için torrent sitesi. bilgisayar programları veya oyun vs bulmak zor ama en azından zamunda gibi üyelik istemiyor

  harika site anlayışımın korsanlık üzerine kurulu olması beni biraz üzdü

  ekleme: (link: http://offliberty.xyz/ offliberty)

  bunu da ekleyeyim youtube videolarını sadece ses/görüntü olarak indirmenize yarıyor. böyle çok site var ama reklamsız ve en hızlısı bu bence. ya da youtube linki şöyle ya; www.youtube...... y harifinin hemen önüne ss de koyabilirsiniz yani www.ssyoutube... bunu yapınca da aynı şekilde indirebiliyorsunuz

  19 ocak 2019 15:17 19 ocak 2019 15:31

  10. (link: http://stars.chromeexperiments.com/ link)

  mükemmel bir şey. Bize en yakın 100.000 yıldızı görebilirsiniz.

  25 şubat 2019 01:27

  ilginizi çekebilecek benzer başlıklar