yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (10)
  • medya (0)

  1. Bu sabah istanbul bahçelievlerde,bilen bilir aile hastanesi marmara üni.işletme fakültesi arasındaki yolda yürüyordum.Önümdende bir kız yürüyordu.sonra aramıza çaprazlamaya bir adam girdi.hepimiz aynı yönde yürüyoruz.en önde diğer kız ortada adam ve en arkada ben.sonra adam durdu geri döndü bana doğru yürümeye başladı.resmen cinsel organı ereksiyon halde açmış geziyor.üstüme üstüme yürüdü.kadın tacizlerinin ve tecavüzlerin arttığı şu günlerde aklım başımdan gitti.Organını elleye elleye yanımdan geçti gitti ama o kdar rahat.yarım saat boyunca kendime gelemedim elim ayağım titriyodu.koşarak yurda gittim ama arkana baka baka gidiyorum.çok korktum.polisi aradım şikayette bulundum.akşam üzeri tekrar arayıp şikayetimin akıbetini öğrenmek için aradım.Adamı bulamamışlar.Daha önce 2 arkadaşımdan daha o civarda öyle bir adam gördüklerini duymuştum.canımı yakan şey o adamın hala o civarlarda gezmesi.hiçbirimiz güvende değiliz.o civarlardaki süslüler nolur dikkat edin.çizgili gömlekli kotlu saçları hafif gri,beyaz pantolonun fermuar kısmından organını çıkaran bi adam.nasıl bu kadar rahatlar anlamıyorum.korkumun sebebi ilk kez pipi görmem değil.adamın rahatlığı.o civarda böyle bi adam gördüyseniz lütfen başlığa yazın.kendimi güvende hissetmiyorum.sabahtan beri aklıma geliyor.çok kötü hissediyorum...

  16 haziran 2016 03:50

  2. kamera kayıtlarını inceleseler bulabilirler,saati belli,yeri belli.çok özel bi araştırma istemiyor.Ama bulamamışlar! Biz orada tehdit altındayız adamlar rahat.Bi daha görürsem 155'i arayacakmışım."Ne ? Bi daha görürsem mi?" diye bağırmaktan kendimi alamadım.Umarım bir daha görmem.155'i aramak bir şey değiştirmiyor madem,en azından psikolojim zedelenmez...

  16 haziran 2016 12:56 16 haziran 2016 19:40

  3. umarim bir yerleri kopar.serefsizlik iyice ele alindi ya bu nedir.

  16 haziran 2016 13:09


  4. yanınızda biber gazı taşıyın ve korkmayın önce gözüne sonra o tuttuğu penisine sıkın. iğrenç pislik. illa kendimiz yakalamalıyız atalay olayında da olduğu gibi. polisliğide halk yapsın.

  bahçelievler için tehdit unsuru olan çeşitli sapıklardan biri.

  16 haziran 2016 13:19

  5. Bugün konusu geçince bi arkadaşım daha bahsetti "gel seni bi güzel yalıyım" demiş.Bu nasıl şerefsizlik arkadaş.Bu kadar şerefsiz olmayı nasıl beceriyolar acaba.

  Edit:imla

  16 haziran 2016 13:26 16 haziran 2016 14:58

  6. moral bozmak istemem ama şikayetlerin neticeleneceğini sanmam, çünkü bu ülkede bir erkeğin çükünü sallaya sallaya kadınları taciz etmesi yetkililerin gözünde kadının yolda yürümesinden daha büyük bir özgürlük. "ne var yağğ o kadınlar mini etek giymiştir zaten bırağğh adama hahaha" diye düşünmüyorlarsa ne olayım.

  16 haziran 2016 13:36

  7. Bir bahçelievler sakini olarak endileşendiren olaydır. Eminim ki polis o anlık bilgi geçmek vs dışında bir çabada bulunmamıştır.

  Biliyorum zor fakat o an sakin olup telefonla fotoğrafını çekip polise o şekilde vermek gibi kendi başımızın çaresine bakma yöntemleri uygulanabilir belki. Umarım kimsenin başına gelmez. Umarım kimse bir daha görmez. Allah belasını versin ayrıca.

  16 haziran 2016 15:48


  8. Kızlar yeni aldığım bir duyuma göre e-5'in ömür plaza tarafından,bakırköy tarafına geçerken aşağıda bir yaya alt geçidi var ya.. oraları mesken edinmiş bu pislik.oralardan özellikle yanlız bi şekilde geçmemekte fayda var.bahsettiğim alt geçit incirli caddesinin altındaki..

  16 haziran 2016 16:47

  9. okuduğum kadarıyla çok normal davranışları yok. akli dengesi yerinde biri gibi gelmedi. psikiyatrik vaka olarak alınıp doktora götürülmeli öncelikle, illa ki bir kızın başına bir şey mi gelmeli. tut sorgula, götür hastaneye ne olur ki!

  16 haziran 2016 16:50

  10. İstediğiniz kadar şikayet edin malesef vatandaş adamın üstüne atlamadan hiç bir şekilde müdahale edilmiyor. Okulumuzun etrafındaki bir arabada aşırı zeki bir vatandaş mastürbasyon yapıyor zaman zaman camı açıp adres sorma bahanesiyle bayanları çağırıp gösteriyor. 1 dönem boyunca bu böyle devam etti en sonunda erkekler adamın üstüne çullandıda bir daha gelmedi.

  17 haziran 2016 00:38

  ilginizi çekebilecek benzer başlıklar