yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  3.1
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (13)
  • oylar (15)
  • medya (0)

  1. Merak ederek aldığım bir üründü, duşta peeling kullanmaya çalışırım genel olarak. Bu peelingin iki çeşidi var Gratis’te bildiğim kadarıyla biri tüpte bir diğeri de kese kağıdı görünümünde kilitli poşette. Ben ikincisini aldım üzerinde duşta kullanım yazıyordu. İçinde türk kahvesi, kil ve deniz tuzu var. Ben tamamen toz kıvamında olacağını düşünmemiştim, bu üçünün bileşiminden tabii ki toz bir ürün çıkar ama bu yüzden kullanımı çok çok zor oldu bence duşta değil hamamda kullanıma daha uygun. Vakit alıyor ve duşta her yer türk kahvesi oluyor. Açıkçası incelediğimde de kil ve tuz partikülleri türk kahvesine nazaran çok çok az bende herhangi bir kahveyi almışım da peeling yapmışım hissi yarattı. Bu arada sonrasında ciltte bıraktığı his ve kilitli poşette olması güzel ama dediğim gibi herhangi bir kahveyle de aynı verimi kesinlikle alabiliriz.

  13 aralık 2018 19:51

  2. indirimden normal ambalajlı olanını 11 TL'ye aldım dün ve hemen denedim. ilk sürdüğünüzde sanki içinde hiç tanecik yokmuş gibi gelse de ovaladıkça tanecikleri hissediyorsunuz, ben tüm peelinglerde sert ve bol tanecik severim o yüzden ben çok sevdim. banyo sonrası yumuşak bir cilt bırakmıştı ki bu benim için çok çok önemli, banyodan nemli çıkmak kadar sevdiğim bir şey yok. kokusuna gelirsek kahve kokusu bekliyorsunuz doğal olarak ama rahatsız etmeyen değişik bir kokusu var. kısacası şans verilebilecek bir ürün.

  1 mart 2019 10:13

  3. Evde kendim şeker ve türk kahvesi ile daha güzelini yapıyorum. Denemek için 11 tl gibi bir fiyata aldım. Fakat banyo da heryer kahve kaldı. Vücudumu yumuşattı kabul ediyorum. Ama taneciklerini küçük buldum.

  2 mart 2019 01:10


  4. Tüpte olanını almıştım ben resmen zorlaya zorlaya bitirdim.içeriğinde üst sıralarda alkol var. Kahve tanecikleri asla tenimde durmadan akıp gidiyor. Zaten böyle solucan gibi jelimsi bir şeyin içinde çıkıyor tüpten siz hunharca peeling yapayım diye jelimsi şeyi ovuştururken tam kahve taneciğiyle göz göze geliyorsunuz ki aaaa su almış götürmüş. Ben ne yaptım şimdi diye kendimi sorguladığım banyolar sonrası bitti ve nihayet özgürüm. Almayın aldırmayın kızlar.

  13 temmuz 2019 01:18

  2

  5. Jel olan formu var bende. Kremin içine çok az kahve tanesi atılmış gibi bir şey. Peeling ile alakası yok. Sırf kendimi özel hissetmek için duşta kullanıyorum bitsin diye. Anlamsız bir ürün.

  3 ekim 2019 16:32

  6. jel olanını kullandığım vücut peelingi.  büyük bir hevesle almıştım ancak kullansam da kullanmasam da bir şey farketmiyor çok az bir yumuşaklık hissi veriyor o kadar. yine de kendimi çok şımartıp bakım yapmak istediğim zamanlar kullanmayı seviyorum, kokusu da güzel.

  11 ocak 2020 00:00 12 ocak 2020 12:23

  7. Ben jel olanını kullanıyorum. Toz kullanımdansa jel olması duşta daha kolaylık sağlıyor. Duş sonunda çıkmadan önce dairesel masaj hareketiyle bir güzel sürüyorum. İlk başta acaba tam peeling etkisi yapmıyor mu diye düşünmüştüm ancak duştan sonra yumuşacık bir etki bıraktı. Baya baya kahve tanecikleri var içinde ve bol bir ürün.

  12 şubat 2020 13:16


  3

  8. Kullanınca epey temiz hissettiriyor. Toz olanından kullanıyorum. Kokusu da çok güzel. Ancak şöyle bir dezavantajı var: elimde hep küçük çizikler ya da küçük kesikler oluyor normal hayatta (gizlinot: Evde bir kedimiz var ve bende kendini yaralayan sakar biriyim aynı zamanda ) bu ürün elime değdiği an herhalde içindeki tuzdan olacak canımı yakıyor. Hani dayanmaya çalışıyorum ama durum böyle olunca çok kullanamıyorum, bu beni üzüyor.

  15 aralık 2020 01:14

  3

  9. Jel formunda olanı bir süredir kullanıyorum. Tanecikleri bana pek yeterli gelmiyor daha yoğun olmasını tercih ederdim. Belirgin güzel bir kokusu da yok. Cildi çizmiyor olması güzel ve yumuşaklık veriyor ama genel olarak başarılı bir ürün sayılmaz. Yani olsa da olur olmasa da olur diyeceğiniz türden. Uygun fiyatlı olduğu için almıştım. Bu bitince daha işe yarar bir vücut peelingi alacağım.

  24 haziran 2021 02:43

  10. Gratiste satılan kahveli vücut peelingi; ben toz olanı aldım, jel olanının yorumlarına baktığımda su gibi olduğu yazıyordu ve tercihimi bundan yana kullandım. Ortalığı batırması hariç bence iyi iş çıkarıyor, bacaklarımdaki batıklara kesinlikle çok iyi geldi, başta bu ne tanecik hissi yok diyorsunuz fakat ovaladıkça ortaya çıkmaya başlıyorlar. Bence fiyat olarak da vücut peelinglerine nazaran oldukça düşük ; Gratiskart ile 8.75'e aldım, birden fazla alıp stoklamayı düşünüyorum.

  25 haziran 2021 02:06