sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  1.7
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (11)
  • oylar (3)
  • medya (1)

  1. minik bir karton zarfta yapraklar halinde sabun. fikir olarak çok güzel. birçok umumi tuvalette sabun ve tuvalet kağıdı bitmiş olur. ya da katı sabun vardır ve iğrenç görünüyordur. kağıt sabun böyle zamanlar için bire bir. üstelik katı sabun gibi de yok ıslak kaldı eridi, yok sabunluğun ağzı açıldı derdi olmaz.

  ben de işim nedeniyle bazen çok alakasız yerlere gidebiliyorum. bu zamanlarda kullanmak için almıştım bu ürünü. memnun kaldım mı? hayır. içeriğinin kötü olmasına bir şey demiyorum çünkü hem sürekli kullanmayacağım hem de duruluyorum sonunda... ama bir dakika bu sabun durulanmıyor. evet dakikalarca uğraşıp ellerim soğuktan kıpkırmızı oluncaya kadar ovalamama rağmen durulanmıyor. tabi elleri de kurutuyor. bir daha bunu kullanacağıma minik bir şişeye sıvı sabun doldurup yanımda taşırım daha iyi.

  13 mayıs 2014 10:11

  2. Mavisi pembesi vs bulunan pratik bulup aldığım çantaya attığım ancak ilk kullanımda bütün boyasını elime bıraktığı için artık taşımadığım incecik sabunlar. Baktım böyle olmuyor, watsonstan sabun kabı aldım katı sabunumu yanımda taşıyorum. Daha güzel oldu sankim. Yoksa mavi mavi ellerle gezmek istemiyorum dışarda yanı

  21 temmuz 2015 02:35

  3. Güllüsünü almıştım bu ürünün.Eksileri de var,artıları da.Şöyle ki hijyenik,uygun fiyatlı,yer kaplamayan,hoş kokulu bir ürün fakat gel gelelim dezavantajlarına.1 tanesi bana yeterli olmadı köpürmedi nerdeyse,2-3 kağıt alarak içime sindi

  Bir de eriyince top top pembelikler kaldı,su bazılarını götürmedi.Yani benim bundan önce bir ilaç firmasının hediye ettiği kağıt sabunlar köpürme,durulanma ve koku kalıcılığı olarak çok daha başarılıydı ama ne övülecek ne gömülecek bir ürün.Zaten 1 lira civarı bir ürün.Alın gitsin süslüler dışarıdaki sabunlara güvenmiyorsanız eğer.

  3 ekim 2015 14:32 21 ekim 2015 22:46

  4. Yıllar önce denemek için almış, birkaç paket bitirip devamını getirmemiştim. Çünkü evet, ilk olarak durulanmıyor ve uzun süre musluk altında uğraştırıyor. İkincisi ise pakete bir damla su gelse tüm sabunlar bir şekilde birleşiyor ve artık bir kağıt çekmek imkansız hale geliyor. Kuru tutsanız dahi bazen bir tanesini çekince bir sürü geliyor ve tekrar yerine koyamıyorum (gizlinot: bu bazen yağ emici kağıtlarda da başıma geliyor.) Kısacası yanımda seyahat boy şişelerde sıvı sabun taşımayı tercih ediyorum.

  17 ekim 2015 12:30

  5. Kütüphane günlerinde en büyük kurtarıcımdı. O stresle kitapları taşıma derdiyle bi türlü yanıma sabun almayı alışkanlık haline getiremediğimden mecbur kaldığım bir üründü.

  Çok harika bir ürün mü? Hayır değildi.

  Ama sevdim denilebilir. Durulaması ayrı bi dert evet ama insan en azından biraz olsun temiz hissedince içi rahat ediyor.

  Yine de artık kütüphane zamanlarında yanıma sıvı sabunumu almayı alışkanlık haline getirmeyi diliyorum.

  26 şubat 2016 01:55

  6. (yazar: smoothie) ye katiliyorum.elden kiri degil de sabunu cikarmak icin yikiyorsun sanki elini.

  23 kasım 2016 02:00

  7. sırf nostaljik geldi diye aldığım, denemek için dahi kullanmadığım bir ürün. ilkokuldayken bir ara çok popülerdi, hepimiz çantamızda taşırdık. görünce aaa kağıt sabun diyip sırıta sırıta aldım.

  23 kasım 2016 09:45

  8. Küçükken kullanırdım bunları, o yüzden görünce dayanamayıp birkaç çeşidine aldım hemen. Ne yazık ki ilk denemeden sonra çöpe giden ürünlerden oldu. Ele öyle bir yapışıyor ki çıkarmak için birkaç dakika uğraşıyorum rahat. Ne köpürüyor ne doğru düzgün temizliyor. Olmamış, hiç beğenmedim.

  23 kasım 2016 17:27

  1

  9. Pratik olur diye aldığım ama önceki girdilerde de belirtildiği gibi asla durulanmayan sabun. Bu durumu da şöyle farkettim bir kez bu sabunu kullanarak ellerimi yıkadıktan sonra gün boyu ne zaman elim ıslansa ellerim köpürdü swh. Bunun yerine selin’in küçük boy sıvı sabununu aldım. Hem bittikçe evdeki sabundan da doldurulabileceği için çok pratik. 

  Bu arada uzun süredir evde öyle duruyor, alternatif bir kullanım yolu bilen varsa benimle paylaşırsa sevinirim swh. 

  26 ekim 2017 14:56 26 ekim 2017 14:58

  10. hijyen koşullarını bilmediğiniz seyahat, tatil ya da kamp planları için ideal. kağıtlar insanın gözüne küçük görünüyor ama çok güzel köpürüyorlar, elleriniz mis gibi kokuyor sonrasında. sabunun yerini eksiksiz doldurduğunu düşünüyorum. geçen yaz on gün kampta kullandım, tüm kampçılara tavsiye edilir.

  30 haziran 2018 04:37