yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (37)
  • medya (0)

  1. Perşembe günü ilk bölümü ile yayınlanacak olan dizi. Basrollerinde Burcu Biricik ve bilin bakalım kim var? Boncuk'un hayali sevgilisi Can.

  Türk medyası yine şaşırtmadı, bir şey beğenildi diye illa suyunu çıkarın tamam mı? İyice illallah ettirin kendinizden. Çok gerekli çünkü.

  25 mart 2021 22:43

  2. Eğer kitaptaki senaryo izlenecekse türk milletine sadece ruh sağlığı diliyorum. Biz bu kadarını kaldıracak (daha doğrusu bunu hakedecek) millet miydik? :( ibret ala ala nereye kadar ya? Hayatımız ibret almayla mı geçecek? Son 50 yıldır filmden diziden magazinden ibret aldık da ne oldu? Biraz neşeli, dünyanın güzelliklerini anlatan, iyiliğe teşvik eden şeyler çekin teessüf ederim ya!

  Ben artık sizden hiçbir şey beklemiyorum siz töre dizileri, aldatmalı maldatmalı 100. Kumalı ensest ilişkili dandik dizilerinizi çekmeye devam edin ve kendinizi avutun insanlara neyi yapmamaları gerektiğini gösterdiğinizi savunarak. Bi kere de şu Türk insanı sabahın köründen akşama yoğun tempolu işinden döndüğü gece stresini atacağı ailesiyle izleyeceği huzurla mutlulukla uyuyabileceği güzel diziler üretebilin ya.

  8 nisan 2021 23:37 8 nisan 2021 23:50

  3. Sayın narsisist doktorumuzun sadist duygularının son damlası Olan dizi.

  Kadınin toplumu rehabilite etme amacı falan yok. Kadın ünlü olmanın, kasesini markalastirmanin derdinde. ben bu kadının elinde tuttuğu diplomayı nasil geri almadıklarına hayret ediyorum.

  Kitaplarını az buçuk okuyan biri ne dediğimi çok iyi anlar.

  Bir doktorun tecrübelerini senaryolastirip, topluma fayda sağlaması çok güzel bir şey. Hatta bu anlamda bunun yolunu açtığı için kendisine teşekkür etmeliyiz. Toplumda psikiyatri alanına saygı uyandırdı. Ama cahil kesimde ve cahil kesimin duygularını kullanıyor. Eğer topluma faydalı olunmak isteniyorsa üstün dökmen gibi, doğan Cüceloğlu gibi son nefesine kadar insanlara samimiyetle iyi duygular eken bir yol izlenmeli.

  Kadının dizilerinin hepsi müthiş bir narsisizm sosuna bulanip önümüze geliyor. Yahu kitabında eşim çok yakışıklıydı, ben ise çok güzeldim diyen kliniğine yakışıklı veya zengin biri gelince tavrı, davranışı değişen, sürekli kendini öven, ezberledigi bir kaç cümle ve ekol dışında bir şey söylemeyen (bunu dizilerinden dolayı söylemiyorum, kendinin YouTube da bir çok videosunu izledim, bütün kitaplarını okudum) bir doktor bakınız terapist değil doktor olamaz.

  Keşke doktor olmak yerine oyuncu veya senarist olsaymis. Narsisist duyguları daha çok beslenirdi. Umarım insanlar alacağı faydayi alır ve bir an önce piyasadan silinir. Keza kendisine bir doğan Cüceloğlu saygısının beslenmesi gerçek doktorlara büyük saygisizlik olur ve benim bu ülkeye olan inancımi bir kere daha derinden sarsar.

  9 nisan 2021 04:26 9 nisan 2021 04:28


  4. Bana mı öyle geldi yoksa çekimlerde bir gariplik mi vardı emin değilim. Ama resmen gülesim geldi izlerken. Herkes birbirine bakarken arkadan ani gergin bir müzik ve konuşmaya başlayınca aniden yaklaşıp uzaklaşan kamera bana hint dizilerini hatırlattı. Anlatabildim mi bilmiyorum ama hint dizilerindeki o çekim tarzı vardı. Ben bunu izleyemem gülerim beni kaybettiler.

  9 nisan 2021 06:40

  5. bol bol ajitasyonla reytinge oynayan başka bir türk dizisi daha. kitabı okumadım ve hikayeye hakim değilim ama çekimlere, aile içerisinde yaratılmaya çalışılan gergin ortama ve müziklere baktığımda hbo'nun dizisi (bkz: succession)dan fazlasıyla esinlenmiş olduklarını fark ettim. zaten diğer sözlük platformlarının da bu durumdan bahsedilmiş. yine de manyaklıkta ve gerginlikte roy ailesiyle yarışmaları zor.

  9 nisan 2021 08:25

  6. içimden bir ses, dizi tam anlamıyla bir fiyasko olacak diyor...

  bu iki karakterin taa kırmızı oda'da seyirciye pazarlanmasının sebebi bu diziymiş demek. o kadar ilgimi çekmiyor ki, izlemedim bile.

  artık binnur kaya hatrına bile kırmızı oda'yı pek izlemez, hevesle beklemez oldum. sevdiğin yemek de olsa zorla ağzına tıkar gibi; doktor hanımın eserlerinin iki üç aya habire dizi haline dönüştürülmesinden gına geldi.

  9 nisan 2021 18:32 9 nisan 2021 18:35

  7. Hayatımda bu kadar rezil bir dizi izlemedim. Kurulan cümleler o kadar yanlış o kadar sorunlu tedavi edilmesi gereken cümleler ki...ama dizide herkes bunları normal karşılıyor.kafama vura vura izledim diziyi sırf belki herkese karşı çıkan masumlar apartmanı inci gibi bir karakter çıkar diye ama yok herkes sıyırmış. Yıl olmuş 2021. 160 dakikalık dizinin konusu hala bekaret. Asıl konu bu değil gerçek hikayeye baktım ama dizide on beş saniyede bir vurgulanan bekaretti. 'anne biliyor musun kız bakire bu zamanda böyle temiz kızı nasıl bulucaz' şu cümlenin bile bu projeyi iptal ettirmesi gerekirken ses bile getirmedi ya. Üzülüyorum neden bu kadar gerideyiz ısrarla geri duruyoruz. Masumlar apartmanında da safiye toksikti de burdaki 'normal' insanlar kadar değilmiş. Sedat da bir donuk bu çocuğun oyunculuğu böyle miydi ya diye şaşırdım. Başrol olmayı dolduramadı sönük kalmış. Burcu biricik boncuk mod devam.

  9 nisan 2021 19:41


  8. bu coğrafya da kadına ulaşmak için dağları deldiler. korseyimi açamayacaklar? sayın nalan'ın annesi hanımefendi. yalnız temizlikle bekaretin ne önemi var saçmalama muhabbeti , güncel senoryalara göre beklenmeyecek hareketti kabul edelim.

  10 nisan 2021 12:09

  9. Yine bir kitap uyarlaması olan dizidir. Ancak hayatımda bu kadar eril dilli bir dizi görmedim sanırım. 'bla bla kaçınılmazsa bla bla....' bunu ne kadar bipleyip de söyleseniz herkes ne anlama geldiğini biliyor ve bu şekilde kadınları küçük düşürücü, afedersiniz 'mal' olarak, çaresiz olarak gösteren bir kelime öbeğini kaç milyon kişinin izlediği bir kanalda söyleyemezsiniz. Hele ki bir kadın oyuncunun senaryoyu okurken bu ne ya dememesi de ayrı bir hayret konusu. Üstelik neredeyse her gün bir kadına taciz, tecavüz edilip, öldürüldüğü ülkemizde hiç utanmadan bunu yazan senariste de yazıklar olsun. Hint dizisi efekti veren, gereksiz yerlerde giren zoom hareketleriyse başlı başına fecaat ve diziyi izlemeyi bin kat daha zorlaştırıyor.

  10 nisan 2021 14:27

  10. Tam bir fiyasko olan dizi. Nerden başlasam neye değinsem bilemiyorum. Anlat anlat bitmez eksileri. Diğer bazı yazarların da değindiği gibi beni en çok rahatsız eden eril dildi. Hele Hande Ataizi'nin söylediği malum laftan sonra ağzım açık kaldı yani başka oraya uyacak bi şey yok muydu da o iğrenç lafları kullandınız? Dizinin Arka Sokaklar tarzı çekimlerine zaten hiç değinmiyorum. Sürekli aileleri tarafından fiziksel veya psikolojik şiddet gören çocukları, mutsuz ve kötü insanları izletmekten bıkmadınız mı? Eski dizilere bakıyorum ne kadar güzel, sıcak, bizden; dejenere olmayan hikayeler varmış. Şimdi bakıyorum ve tek kelimeyle iğrenç diyorum.

  10 nisan 2021 17:52