yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (16)
  • medya (0)

  1. "ex kocanla birlikte başkalarının mutsuzluğu üzerine mutluluk kurulmayacağını öğrenmeniz lazım" küçük kız.

  (link: https://www.youtube.com/watch?v=uhznbxf9Zkw şunu da) şuraya bırakıp gidiyorum.

  tanım: devrik manken.

  12 ekim 2016 15:45 12 ekim 2016 15:45

  2. ancelinayla bred bile boşanmışken sana kim üzülsün yavrum diyesim gelen kadın. gözüm bekım çiftinde nazara falan gelmezler inş

  12 ekim 2016 16:38

  3. tekrar ve tekrar gördüğümüz kadarıyla aldatılmak kadının kusurlarından değil erkeğin huylarından kaynaklanan birşeymiş. ya da kadın erkek diye ayırmayalım, Bazı insanlar ilişkilerini sürdüremiyorlar. Gelişimsel bir problem herhalde.

  12 ekim 2016 16:55


  4. umarım "demet'in sağlıklı mutfağı" diye kuru kuru, lezzetsiz yemekleri yalandan karıştırıyor gibi yapacağı bir programa başlamaz boşanmadan sonra. zira sesi ve gülüşü katlanılır gibi değil, hakkındaki tek hissiyatım bu.

  12 ekim 2016 17:14

  5. yıllar önce demet akalın ile ibrahim kutluay ilk ayrıldığında evde bunun mevzusu dönüyordu iyi olmuş ona falan diye. çocuğum tabi o zamanlar, kapının kenarında sinsi sinsi dinleyip mevzuyu öğrenmek varken niye öyle diyorsunuz yaa kadın aldatılmış terkedilmiş düğün üzeri diye salak gibi daldım içeri. ısrarla ne bildiklerini sorsam da konu apar topar kapatıldı.

  konuşan kişi bir duyum mu almış demet akalın ile bilmiyorum ama hatalının o olduğu ve başına geleni hakettiği konusunda çok emindi. bilemiyorum bana evlenmek üzere olan bir kadın o an terkedilmesini sağlayacak kadar büyük bir yanlış yapmaz gibi geliyor hala.

  bir de bu karmaşık aldatma ayrılma olaylarından bağımsız konuşursam, demet şener'i ne severim ne nefret ederim ama hakkını vermek gerek evliliği süresince bizim gördüğümüz kadarıyla tutarlı bir duruş sergiledi.

  yine de o bütün mutluluk pozlarına rağmen ibrahim ve demet kutluay'ın birbirlerinin yanında mutlu olmadıkları yüzlerindeki zorlama tebessümden belli oluyordu her zaman. hiçbir fotoğraflarında sıcaklık, güzel bir aileye sahip olmanın verdiği mutluluk yoktu.

  ay neyse ne kız, bize ne elalemden hiç sevmem dedikoduyu (magazine ölüyor)

  12 ekim 2016 20:34 12 ekim 2016 21:12

  6. renkli sayfalar'a katılıp "4 yıldır ne çektiğimi biliyorsunuz" demiş..

  (link: http://m.sivridilli.com/haber/eski-aski-demet-akalindan-sok-tweet-kutluay-cifti-bosaniyor-mu/16589/ link) de diyor ki "2012"

  ben bulduğumu koydum ortaya gidiyorum ama neden hep bir taraf ettiğini buluyor, ben ibrahim kutluay'ın da ettiğini bulmasını bekliyorum.. aynen engin hepileri'nin de bulmasını beklediğim gibi.. olmaz arkadaş aldatma tek taraflı değil, hep "oh"u aldatılan kadına çekiyoruz, bir de adama "oh" çekebilsek

  13 ekim 2016 13:34

  7. yine birinin torununun torununa yetecek kadar nafaka alarak evliliğini sonlandırıyor olması ofisteki kızlar olaraktan bize dert oldu, sabahtan beri demet şener kutluay hanımefendiyi konuşuyoruz.

  13 ekim 2016 14:34


  8. böyle durumlarda hep kafamı kurcalayan şeyi yine aklıma getirmiş olan eski manken.

  şöyle ki, aldatılmış olsam onurum kırılsa, para talep eder miydim bilemiyorum (çocuklara verilen nafakadan bahsetmiyorum).

  yani adam beni gözden çıkarmış, aldatmış yeni sevgili bulmuş türlü türlü şeyler. lanet olsun parana da senin malına da ihtiyacım yok, kullanmam deyip talep etmez miydim? yoksa bir hınç bir intikam olarak soyup soğana çevirmek mi daha cazip gelirdi bilemiyorum. sanırım bu durum o an ki ruh haliyle ilgili ama ilki benim anarşik ruhuma daha uygun, ezdirmem sana kendimi hesabı. sonuçta senden ne hayır geldi ki parandan gelsin gibi bir tutuma girerdim.

  13 ekim 2016 15:21

  9. bende hep bir angelina wannabe intibası uyandıran kadın. boşanmalarının brangelina ayrılığına denk gelmesi de manidar. geçirdiği estetik ameliyatları çok başarısız buluyorum bir de. kendisi hakkındaki total görüşüm bu kadar(gizlinot: swh)

  13 ekim 2016 20:06

  10. birileri ayrıldığı zaman üçüncü kişilerce hep kadının terkedildiği ya da mevcut ayrılığın erkeği değil kadını üzdüğü düşünülüyor. oysa belki de adam perişan şuan kadın yeniden doğmuş , nefes almış gibi hissediyor ya da her ikisi de nötr. ayrıca ilişki, evlilik iki kişiliktir, Ibrahim kutluay demet şener ile evlendi ise bu sadece demet şener in suçu nasıl oluyor , yuva yıkan nasıl sadece demet oluyor anlamış değilim.

  13 ekim 2016 21:32 13 ekim 2016 21:34