yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (18)
  • medya (0)

  1. Hello bu benim. :) normade duş rutinim şu şekil; öncelikle hep gece duş alırım, en erken 24.00, daha sonra mesela pazartesi günü duş aldıysam çarşamba cuma vs diye gider. Her duşta saçımı 2 vücudumu 1 kere yıkıyorum (vücuda kese dahil). Bu kadar gerekli ayrıntıdan sonra anılarıma geçecek olursak; liseye hazırlanırken kazanmıştım bu gece duş alışkanlığını çünkü gündüz vakit kaybı gibi geliyordu. üniye hazırlanırken de böyle yaptım(gizlinot: okuyan da odtüyü filan kazandım sanacak. Yok anacım deu). Yani genel olarak gün aşırı yıkanıyorum ama bu vize ve final haftasında 3-4 günü buluyor. Çünkü hem canım istemiyor hem de onunla vakit kaybetmek istemiyorum. (gizlinot: yine bunu okuyan 8 saat duş alıyorum sanacak) en son yine bu hafta 3 gün duş almadım. 3. Gün bere taktım ve bütün gün bereyle gezdim. Napayım bende böyle bir pisluğum. Rekorum ise 5 gün. Ooo yeaaaaaa bitches

  Bir (yazar: bahar ) uktesiydi. Doldu.

  22 ocak 2016 01:32 ed.23 ocak 2016 09:46

  2. Duşta dökülen saçlarımı gördükçe duş almak istemeyen bi insana dönüşen ben de bu kategoriye giriyorum Heralde. Psikolojim bozuldu resmen.

  22 ocak 2016 02:20

  3. Ben o suyun altında bunalıyorum birincisi bu yüzden yüzden ikincisi de çıkınca giyin,saçını tara sonra kurut banyoyu yıka asıl bunlara useniyorum su anda usengecligimden kalkip sacimi kurutmadim mesela yarin disari cikmayacagim sorun değil ama cikacak olsam kurutmam sart tülü tülü olmamak icin of kadin olmak cok zor hep erkeklere ozenmisimdir bu konuda

  22 ocak 2016 02:25


  4. öğenci evinde kışın ev soğuksa çok üşeniyor insan yataktan kalkmaya da üşeniyo aynı sebepten.

  22 ocak 2016 02:27

  5. Yapmayın etmeyin bir zahmet girin o duşa. Valla kokarsınız da kimse söylemez ayıp olur diye. Ben çevremde duş almadığını bildiğim kendine güvenen kişilerden çok rahatsız oluyorum şahsen. Oturup kalktığında, montunu hafif terleyip çıkarınca, saçı burnumun dibine geldiğinde hemen yıkanmamış olduğunu anlıyorum. Ben söyleyeyim, dost acı söyler, varsın eksiler yağsın, bana kızın küfredin. Ama dikkat edin.

  22 ocak 2016 02:33 22 ocak 2016 02:36

  6. Soğuk havada üşenenlere tüyo verelim. Duşa girmeden önce giyeceğimiz atletimizi, çorabımızı, pantolon - tayt, kazak ne varsa kalorifere yapıştırıyoruz. Elektrikli varsa onun yakınına tutuşmayacak bir şekilde de koyabilirsiniz. Sonra yine duşa girmeden havlunuzu kalorifer üzerine asıyoruz. Duştan çıkınca sıcak sıcak fırından çıkmış elbiselerimizi geçiriyoruz.

  Saçı dolaşanlar için: duştan önce saçımız kuruyken nemlendirici spreyle falan saçımızı iyice tarıyoruz. Duşta saçımızı yıkarken tellerimizi çok karıştırmadan dipleri yıkayıp çıkıyoruz. Böylece duştan sonra iki saat ıslak saçları çekiştirip yıpratmamış oluyoruz.

  22 ocak 2016 02:48 22 ocak 2016 02:53

  7. uzun ve kıvırcık saçlı insanların üşenmekte haklı olduğu durum.

  (bkz: ben)

  zira duşum min 40dk sürer. 10 dk sı vücutsa geri kalan 30 dk saçı köpürtmek, taramak, dolaşanları açmak, kremlemek vs vs.. diye gidiyor.

  22 ocak 2016 02:52


  8. Şu soğuk kış günlerinde öğrenci evinde çektiğim dramdır. Ilıman iklimli bir yerde okuyorum ve evleri klima, soba, ufo tarzı şeylerle ısıtıyorlar. Ilıman iklim dediğime bakmayın nasıl bir yerse yazları yandırıp kışları donduruyor rüzgarından. Hal böyle olunca daha fazla titreye titreye duş almaya dayanamayıp gittim ve ufo aldım. Duşa girmeden önce takıyorum prize 10 dakka sonra giriyorum. Banyodaki o soğuk havayı kırıyor ve benim için duş almak sorun halinden çıkmış oluyor. ( yeni gelen zamlarla elektrik faturasını saymazsak tabiki )

  22 ocak 2016 02:57

  9. Evet benim o kişi.ama ne yapayım o kadar üşeniyorum ki o banyoya girmeye.şimdi kim sıcacık odasından gidip o buz gibi banyoya girecek de soyunacak yıkanacak çıkıp üstünü giyecek saçını tarayacak ooofffff...yazarken bile üşendim.bu yüzden saat akşam 7'de duş almaya karar verip 9'da hazırlanmaya başlayıp her seferinde 12'de banyoya giriyorum.hayır o banyoya girmemek için neler neler yapmıyorum işte bunlar hep tembellik.şimdi burada en gereksiz şeyler hakkında bile araştırma yapan isviçreli bilim adamlarına bir çift lafım olacak:eyy isviçreli bilim adamları! bu duş isteksizliğine bir çare bulun da bizi kurtarın

  22 ocak 2016 03:44

  10. Soğuk kış günlerinin vazgeçilmezi.

  Yani seve isteye duşa girmek mümkün olamaz böyle bir havada bence. Duş almak sorun değil ama öncesi özellikle de sonrası çok fena. Sıkıntı büyük. Zaten kuruma özürlü saçlarım var. Yarım saatten uzun sürüyo kurutmam. Bi de üşeniyorum. Duşa girmem lazım aslında offf .s.s

  22 ocak 2016 05:21