yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (16)
  • medya (1)

  1. ortaokulu ve liseyi aynı okulda okuduğum, ilkokuldan beri gitar çalan, müzikle büyümüş bir bey kendisi. sesi o kadar naif ki bunları yazarken açtım bir şarkısını hemen. bir ara rap müziğe de merak sarmıştı ama allahtan kısa sürdü, böylesi çok daha iyi. Umarım daha büyük kitlelere seslenme şansı yakarlar. yolun açık olsun Emir can.

  (link: https://www.youtube.com/watch?v=Vh5qo8wBPLA emir can iğrek-kimse bilmez cover)

  (link: https://www.youtube.com/watch?v=dRWQXZui0qk müzik kutusu- bu da kendi bestesi sanırım)

  ukte sahibi (yazar: martellkizi)

  6 şubat 2017 23:41 22 nisan 2017 22:10

  2. O nasıl yakışıklılık, o nasıl naif nasıl kadife gibi bir ses! Bayılıyorum sana be adam. Yıllardır dinlerim, geçenlerde spotifyda profesyonel kaydı çıktı önüme. Dinledim, akustik performansları çok çok daha iyi. Şahsen profesyonel kayıtları yerine hala youtubea yüklediği videoları tercih ediyorum. geçen hafta (link: https://www.youtube.com/watch?v=73LopXka1ao meydan ) diye bir şarkı yüklemiş youtubea yeni dinledim, yine vuruldum sana emir can. ah..

  17 aralık 2017 21:20

  3. Bir yerlerde denk getirirsem konserine gitmek istediğim yeni nesil şarkıcı.

  Yani tarzını tanımlamam mümkün değil, pop denemez değil de denemez. Etnik falan değil arabesk gibi de değil. Tarzını açıklarsa bize memnun oluruz^^ 

  İlk fırsatta bir konserini ayarlayıp, Arnavut böreğimi Yapıp gideceğim. Sahneye çıkmadan ye mari vitamin olsun diyeceğim. 4 yaş küçük benden, gururlandıran küçük kardeş hissiyatı veriyor.

  Kendisi bilmez, aile evimdeki kriz boyumu aşmışken rastgele YouTube'da denk gelen "beyaz" şarkısında duyduğum " Hatır için yaşamaktan fazlasını yapmalısın, Yoksa gece yağınca kapkaranlık olacaksın"  sözüyle beni ağlattığını. Hatır için yaşadığımı fark edip gözümdeki yaşlarla haldır huldur ev ilanlarına saldırdığımı. 

  Diğer şarkıları da dinlenesi, tarzım olmasa da kendisiyle özel bi bağım olduğundan mıdır nedir sevdim ben hepsini. 

  Börek konusunda şaka yapmıyorum. Kadın anam konserde komedisi incoming.... 

  17 aralık 2017 21:48 17 aralık 2017 21:52


  4. sesinin tınısını parçalarını seviyorum kendisinin.

  ama özellikle beyaz şarkısının bende de özel bir yeri var. kendimi çok yalnız hissettiğim, ne yapıyorum ben burada yalnız diye sorguladığım o yerde, her sabah, o nehrin yanından, o soğuk yüzüme çarpa çarpa yürürken bu şarkıyı dinledim ben. Yüzüme vuruyor arada fırtınası korkuyorum ne var kısmıyla cesaretlendim. hakikaten korkuyorsak ne var? dediği gibi düşe kalka büyüyoruz işte.

  17 aralık 2017 22:07

  5. sözleri selami şahin'e ait eski şarkılardan "ödüm kopuyor" coverını youtube'a yüklemiş. alkol kullanmıyorum ama bir ufak açasım geldi. (link: https://www.youtube.com/watch?v=FUkCFaBSAhs emir can iğrek - ödüm kopuyor)

  20 eylül 2018 01:21

  6. sesinin tınısını sevmiyorum. telli çalgı seslerini de hiç sevmem, katlanamam o derece. şarkı sözleri için açıp dinliyorum kendisini.

  örnek vermek gerekirse ; Ne filmler görüp ne şarkılarda kaybolacak aklın / Ne yağmurlarla yazılmış kitaplar okuyacaksın / Nereye giderse gitsin yol. Benimle, ya da değil. / Kafan eserse çantanı bile almadan kaçacaksın..

  9 haziran 2019 00:39 9 haziran 2019 00:40

  7. Uzun uzun dinlemekten hiç sıkılmadığım o kadife gibi sesin sahibi. Güler yüzü, burnu havada olmayan sıcak tavırları da beni etkilemiyor değil açıkçası. Ortada büyük bir emek vererek çıkardığı parçalar olduğu için de ayrıca saygı duyuyorum kendisine. Son olarak;

  birden çok yüreği öpen kalbin

  bana tükürürmüş

  ben yağmur sandım ya!

  3 eylül 2019 05:29


  8. döne döne (link: https://youtu.be/A02uC4w-y6o gömleğimin cebi) dinliyorum. sanırım gizliden gizliye bu çocuğa aşığım ben. 

  ağzında bir küfür gibi

  yersiz durur ismim benim

  asar beni kanun olsa

  beyaz tenin, ah..

  9 eylül 2019 00:37

  9. kıymeti bilinmesi gereken kişi :) canlı dinlemek isterim

  ''ben deniz olsam da sen Ankara'sın''

  19 eylül 2020 11:32

  10. tüm arkadaşlarımın düştüğü şarkıcı. gerçekte daha yakışıklıymış duyduğuma göre. konsere gidenler söylüyor :)

  bazı şarkılarını çok seviyorum, yetenekli bence.

  19 eylül 2020 17:49

  ilginizi çekebilecek benzer başlıklar