yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (11)
  • medya (3)

  1. Kendisi için başlık açtığım ilk insan çünkü herkesssler duysun istiyorum. Bekledim çünkü evlendiği için yeni soyadını da ekledim. Fatma youtuber ve bu işin hakkını nasıl veriyor anlatamam. Vlog, makyaj vb. videolar çekiyor, iki günde bir video yüklüyor(en yoğun olduğu düğün zamanında bile) aşırı samimi, nude oje videosu ararken rastladığım şimdi ise her videosuna yorum yaptığım, beğendiğim... Şimdilerde yeni kamera aldı ve instagram açtı. Abonesi arttıkça değişmeyen nadirlerimizden, seviyorumm 😍

  12 temmuz 10:45

  2. Bir videosunda sevgilisi istemediği için sosyal medya hesabı açamadığını söylemişti ve bunun üzerine evlendikten 2 sonra hemen sosyal medya hesabını açtı. Bana aşırı cringe bir olay geldi. Evlendiği kişinin durumunun  iyi olmasının nimetlerinden güzel faydalanan ve şimdilerde değişmeye başlayan YouTube hesabı büyüdükçe de değişeceğini düşündüğüm kişi.

  12 temmuz 11:00

  3. İnstagram hesabının açılmasının hemen ardına burada ilk girdiyi görmek fatma is that you dedirtti ama neyse... bu kız başka bir kategori arkadaşlar ben pandemi döneminde kafayı yemek üzereyken boş videolar izlediğim dönemde denk geldim şimdilerde de önerildikçe izliyorum yalan yok ama ne biliyim çok cringe cidden. Çeyiz serme videosu var mesela evine 50 çeşit havlu falan almış ama eşyalar eve sığmayınca ben minimal bi ev istemiştim aslında diyo ajdjwjdsjej. Ne yalan söyliyim gülüyorum videolarını izlerken. Ama örnek aldığı vloggerlar damla altun ve merve özcanmış ne diyebilirim ki.

  12 temmuz 13:17


  4. Anasayfama ablasının nasıl zayıfladığını paylaştığı video düşmüştü onu izlememle abone olmuştum. Tam evlere yeni kapandığımız, ne yapacağımı bilemediğim, sıkıntıdan öldüğüm zaman dedim baştan sona bir izliyim göz gezdiriyim neler atmış. Onu dememle 2 günde bütün videolarını bitirdim aşırı sardı beni bırakamadım niye anlamadım. Saçları ve fiziği çok güzel belkide o çekti beni bilmiyorum. Ben abone olduğumda yanlış hatırlamıyorsam 7-8 bin abonesi vardı ve ınstası da yoktu. Düğün, kına, çeyiz videoları derken resmen gözümün önünde büyüdü. Bu kadar bağlanmamın sebebi düzenli video atması da olabilir. Ne yapıcam ne çekicem dediyse gerçekten yaptı, çekti. Keyifle izledim ben de. Evdeyiz ve dışarı çıkamıyoruz diye yaptığı her alışverişi, çektiği her alışveriş videosunu keyifle izleyip kendime alacak şeyler buldum, aldıklarımdan da aşırı memnun kaldım. Instada inanılmaz aktif karınca duası gibi snapler atıyor. Trendyol linki vermediği sürece takip edip İzlemeye devam edeceğim

  12 temmuz 20:06 12 temmuz 20:06

  5. izlerken Banu berberoğlu saflığı seziyorum. konuşma tarzı ve sesi de benziyor ondan olabilir. bir videosunun altına kuaför olan biri sen sarışın değilsin yazmış, Fatma ise buna ben sarışın değilsem herkes birer ton kayar benim kaşlarım bile sarı diye başka bir videosunda cevap veriyor. (cevap verdiği video: ortaya karışık bir vlog, son saniyelerinde arabanın içinde geçiyordu konuşma) 

  kuaför haklı Fatma sen olsa olsa kumralsın üzgünüm :d 

  14 temmuz 01:51

  6. son storylerinde bahsettiği @bgsportive @greenco ve benzeri shopier.com adreslerinden satış yapan dolandırıcılara lütfen kanmayın.bir bedava ayakkabı alacaklar diye aslı astarı belli olmayan dolandırıcıları övüyorlar.bir de %100 orjinal diyor hadi ona orjinal gönderildi anında kuruldu bu güven ilişkisi? @bendawla @gizemgüven hepsi buna mahal veriyor bu kişiler de paylaşıp dolandırıcılık yapıyor. Bu dolandırıcı adresler bedava gönderip %100 orjinal dedirtip hikayelerine sabitliyorlar influncer kişilerin referansı ile reklam yapıp whatsapp üzeri satışla banka adresine havale veya shopier.com gibi erişimi mümkün olmayan sitelerden dolandırıyorlar. cidden diyecek bir şey bulamıyorum. İnstagram üzerinden ayakkabı almayın shopier.com sitelerinden alışveriş yapmayın %99 illegal ve dolandırıcı siteler.

  ilgili medya:
  2
  26 eylül 23:03 26 eylül 23:38

  7. baya çakma ayakkabı linki veriyor ya, böyle bir vlogger görülmedi

  22 ekim 16:36


  8. Maskeyi burun altında seven biri, emniyet kemerine de alerjisi var

  24 ekim 18:43

  9. Hoş tatlı güzel kızsın ,belli ki durumun da iyi .Allah aşkına şu sahte ürün satan dolandırıcı sayfaları övme ya ne istiyorsan alıyorsun zaten.bu ne ürün tanıtım influncercılık merakı . Zaten yazmıştım yazmaya devam edeceğim bu Sitelerin taktiği şu: bu influencerlara bedava ürün gönderiyorlar orijinal veya çok kaliteli diye tanıtın diyorlar. İnfluncerların övdüğü storyleri kendi sayfalarında paylaşıp sabitliyorlar.bilmeyenler de aa orjinaldir diye alıyor. shopıer.com veya WhatsApp aracılığı ürün satıyorlar ürünlerin yüzde yüzü sahte bazen göndermiyorlar. sikayet.com da zaten bir sürü şikayet var yazık günah ya.

  ilgili medya:
  1
  11 kasım 18:09 11 kasım 18:14

  10. Günlük hayatını vloglayan vlogger.

  Fatma burayı okuyorsan lütfen "beni Instagramdan takip edin, şunu yapın, oraya bakın" gibi emir verici cümleler kurma. Normalde izlerken bu cümleleri kurduğun anda kendinden soğutuyorsun.

  11 kasım 18:58