girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (11)
  • medya (0)

1. Turk dizi coplugune en son katilan cop. Basroldeki fazilet hanimi oynayan oyuncunun o abarti hareketleri mi dersiniz, insanlarin surekli bagirip cagirmasi mi. Butun kliseleri koyalim da tutsun denmis karman corman lezzetsiz bi corba olmus.

26 mart 2017 17:19

2. tanıtımını gördüğümde "kris jenner değll mi bu yaaa" dediğim, muhtemelen tutulmayacak dizi.

27 mart 2017 03:15

3. Yine kadını aşağılayan bir dizi. Bir tane de kızını okutmaya çalışan, ne bileyim olimpiyatlara hazırlayan, kızına kendi ayakları üstünde durmasını öğütleyen bir dizi yapın. Bu kadının yaşadığı zorlukları gösterin. Belki birilerine iyi örnek olursunuz.

27 mart 2017 06:09


4. yine aynı şey, piç adamı düzelten aşırı masum kız!

ondan sonra (gbkz: arızalı erkeği gerçek aşkla yola getirme sendromu)na yakalanıyor bütün kızlarımız. dün bu diziyi izlerken fark ettim ben bunu, yıllardır bunu göstermişler bize. erkek hovardadır, her gece başka bir kızla takılır, sonra gerçek aşkı bulur. gerçek aşkı da masumiyet abidesi olmalıdır, bir özelliği yoktur, sadece esas kızdır. ha sonra bir de eğlenilecek kız, evlenilecek kız muhabbeti tabi.

27 mart 2017 08:46

5. Paspal ,bakımsız olan kızın akıllı zeki namuslu vs güzel süslü bakımlı kızın aptal, beceriksiz göründüğü klişesinin koktuğu dizidir.

Kaçıncı ya . Erkek gibi giyinince saklı bir elmas oluyor bu kızlarımız başroldeki karaktersiz ama yakışıklı çocuğu kapınca ulvi görünmez emeline kavuşuyor

Not: birde bu kızlarımız asla hoşlandığını kabul etmez bir sezon bununla gider. Hoşlansada asla sevişmez öpüşmez. Nadide bir kırılgan çiçektir.. Kuaföre gitmek ise fobileridir. Genelde gayet güzel kızları çirkinleştirmeye çalışırlar bu rolde oynatmak için.

1 nisan 2017 16:07 1 nisan 2017 16:10

6. Klişe filan ama Nazan Kesal'ı oyunculuğu için izlenir, bayılıyorum bu kadına

1 nisan 2017 23:59

7. Adı Efsane geç başlayınca bunu izledik. Inanılmaz klişe bir dizi. Kardeşler arası çekişme annenin ölümüyle başlar. Büyük ağabeyi fitneleyen, eski iç çamaşırı mankeniyenge. Has oğlan ikinci evlat, bu çocuk şirket değerleri için ruhsuzdur. En küçük kardeş playboy. Bir de kız kardeş var, o da şımarık falan. Bir de Fazilet kısmı var. Orada güzel olan saf, annesinin her isteğine boyun eğen birisi. Abla da sert kız. Baskılar elmas oluşturmuş falan. (sjdjdkf) Sürekli annesiyle çekişmede. Fazilet de hırstan daha beter bir şey var. O kadın o yalıya gider yani. İki kardeş sert kız için çarpışacak. Olayın devamında küçük kardeş evlatlık çıkacak. Yenge fitnelemeye devam. Güzel kız da sanırım babalarıyla evlenecek. Oyuncuları harika, hele yengeye bayılıyorum. Kara Para Aşk'ta Aslı'dan beri fanlıyorum kendisini. Hazal Türesan'a en çok siyahı yakıştırıyorum ama koyu kahveler de güzel olur aslında.

2 nisan 2017 12:09


8. Arada bakiyorum. O zaman bile sinirlerim zipliyo. Bu buyuk kiz kendini paraliyodu baslarda. Anasi guzelliginizi kullanin zengin olalim dediginde. Simdi baktim kiz kardesine yarin agvada cekimim var diye artislik yapiyo. Daha da sinir oldugum yagizla surekli g.t g.te surekli mic mic birlikteler. Ama kizimiz o kadar namuslu ki sinan bu konuda imali konustugunda cildirip yagizin dibinde ev tuttu tabi hepsi sinana kizginliktan yoksa yagizin dibine sokulmak amacli degil. Kizkardesi de gozu olan herkesin anlayacagi seyi buna soyleyince kiz kardesine de bi kufur etmedigi kaldi neymis buna nasil yakistirirmis bunu. Kizimiz hem namuslu hem de cok saf o kadar saf ki anlamiyo yagiz denen oglanin buna askini. Velhasil hem katakterleri aptal gibi gosterip seyirciyi de salak yerine koyan dizilerden artik gina geldi.

25 kasım 2017 20:57

9. büyük kıza tahammül edemediğim dizi. bir insanın hiç mi kaşı gözü oynamaz, azıcık bile mimiği olmaz? keşke köşkteki çalışanlardan biri olsaymış o kadar kötü. sevdiği sinan da bundan bin beter ama yakışıklı olduğundan bir derece daha katlanabiliyorum.

en iyi oyunculuk fazilet, hazım, yağız, yasemin ve gökhanda. ece de vasat, gözleri pörtleterek maksimum olabileceği bihter ziyagilin kötü bir taklidi ne yazık ki.

26 kasım 2017 12:15

10. dün babaannem sağolsun maruz kaldım. sinirlerim tepeme çıktı.

ahlak çöküntüsü yaşamış bir dizi ve bu dizi şarap kelimesinin yasak olduğu ekranlarda yayınlanıyor.

kimin eli kimin cebinde belli değil. aşk-ı memnu yanında naif kalıyor.

26 kasım 2017 15:55