yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (13)
  • medya (0)

  1. tanim : grupun icinde asla kendisi olamadigim sahis.

  tabi o zamanlar biz 4 kisi her birimiz baskasiydik. bana hep ezik yasemin kalirdi (gizlinot: o zamanlar grubun en ezigi oydu)(gizlinot: gerci sesi de berbatti ya sarki soylemesin pls) ah ah ne gunler :((

  5 eylül 2015 18:03

  2. Hepsi grubu ne kadar kötü olsa da bu kadının müzik kariyerini başlattığı için minnettarım. Son derece iyi bir sese sahip, güzel dans ediyor, gayet hoş bir kadın. Bu özelliklerin hepsi amerika' daki bir şarkıcıda toplanmış olsaydı şu an dünya çapında bir stardı. Türkiye' deyse iyi şeylerin değerinin bilinmesi gibi bir durum pek de söz konusu değil.

  Son üç şarkılık albümünü çok beğendim. Kesinlikle daha da başarılı olacağına inanıyorum.

  6 eylül 2015 08:13

  3. müzik kariyerine hepsi gibi tırt bir grupla değil de solo olarak başlasaydı şu an çok daha farklı yerde olabilirdi. ses desen var güzellik desen var ama hafızalarda hep hepsi’deki kız olacak.

  6 eylül 2015 11:34 ed.19 ocak 2019 08:47


  4. Ay bu kız için "gülçin dubai'de koca buldu o yüzden gruptan ayrılıyo, maalesef evlenip orda yaşıycak." Demişlerdi. Sonra geçen yıl gülçin bunu yalanladı sfagahajkdkf çok komik ya. Yalana bak. Peki neden dubai?

  6 eylül 2015 11:41

  5. Akustikhane performansları gerçekten şahane, (link: https://www.youtube.com/watch?v=-RrLs4auo08&feature=youtu.be Grenade cover'ı) bence orijinalinden güzel olan şarkıcıdır. Ses rengini Türkiye'den kimseye benzetemiyorum, güzel kadın, dans etmeyi de biliyor. Yine de harcanıyormuş gibi geliyor bana, potansiyelini görebildiğimiz şarkılar yapmıyor, sesinin kıymeti de bilinmiyor.

  İnsanlar Gülşen'in tırt sesine Harbiye'nin merdivenlerini bile doldururken bu kadın sesinin hakkını verecek albümler yapamıyor, öyle bir ülke işte!

  6 eylül 2015 13:52

  6. (link: https://youtu.be/ij6dhiQ93SQ i follow rivers) cover'ini dinleyiniz, dinletiniz efenim.

  6 eylül 2015 16:27

  7. Şu an pop-fantezi cover yaptıgı Alişanin eski şarkısı ikimize birdenin klibini üzülerek izliyorum.. O nağmeler o saç ve makyaj.. Eminim kariyer hedefi, geldiği yer değildi en azindan bu tarzi düşündüğünü sanmıyorum. Hayat adil davranmıyor

  17 ocak 2019 22:09


  8. bu aralar (link: https://www.youtube.com/watch?v=66gCcjQ4emo geç) şarkısını dilime pelesenk ettiğim, güzel ve yetenekli şarkıcı. herkesin aksine arabesk albümünü kariyeri için bir başarısızlık olarak görmüyorum, o klasiklere what da funk'la birlikte yeni bir soluk getirdiler. ikimizin yerine'yi alişan şarkısından ziyade gülçin şarkısı olarak adlandırıyorum artık. geçen yaz çıkardığı (link: https://www.youtube.com/watch?v=hj_-3FYmUBY hoş geldin) ve birkaç sene önce çıkardığı (link: https://www.youtube.com/watch?v=e6xET0Ac02g harabeyim ) bence güzellerdi ama zayıflardı. keşke sağlam şarkılarla çıkış yapsa, kusursuz bir sesi var, çok seviyorum kendisini.

  2 mayıs 2020 23:08

  9. kendisinin çok sıcakkanlı buluyorum. instagram sayfasında kendisi hakkında yapılan kötü eleştirilere bile en naif şekilde cevap verdiğini görmüştüm. grup içinde de mobbinge maruz kaldığını düşünüyorum, bir keresinde instagramda bir yorumda gruptan ayrılmasıyla ile ilgili bir şey sorulmuştu o da rahatsızlığı olmasına rağmen kayıt sırasında yanında sigara içildiğini, ağlayarak kayıt yaptığını falan yazıp silmişti. ben de önceden gündeme gelmek için sürekli hepsi hakkında konuştuğunu düşünürdüm ama katıldığı programlarda bariz bir şekilde bu konudan prim yapmak için kızın üstüne çok gidiyorlar. o da ayıp olmasın diye en mütevazı şekliyle cevap veriyor ama bu cevaplarıyla bile anında grubun diğer üyeleri tarafından linç ediliyor. ayrılık konusunda iki tarafın da haklı oldukları yerler vardır ama gülçin'in gerçekten mağdur edildiğini düşünüyorum ama yaptığı en kibar açıklamada bile üstüne gelindiği için daha fazla olay çıkmasın diye sustuğunu ve görmezden gelmeye çalıştığını düşünüyorum. bence gruptan ayrılması doğru bir karardı ama belli ki bunu yaparken bazı yanlış adımlar attı bu yüzden haklıyken haksız konumuna düştü gibi geliyor.

  müziğine gelince, ben de arabesk albümünden ikimize birden ve bir kulunu çok sevdim coverını epey beğenmiştim. youtubeda paylaştığı coverlar arasından da havana ve tek başına coverlarına bayılıyorum. ama bunların dışında gruptan ayrıldığından bu yana elle tutulur pek bir çalışması olmadı maalesef. bu kadar güzel sesi olmasına rağmen çiçekli böcekli seni seviyorum aşkımlı şarkılarla yürümeye çalışmasının maalesef ona hiçbir faydası olmadı. cover yaptığı grupla aslında epey uyumlu duruyorlar ama gülçin'in iyi bir pr ekibiyle çalışmadığını düşünüyorum, grup içinde en çok parlayan kızken tek başına 10 yıldır parlayamadı bir türlü. yalnız bunun şu şekilde bir sebebi daha olabilir; insanlar grup olarak görmeye alıştıkları kişileri tek başına dinlemek istemiyorlar. bir nevi hevesleri kaçıyor, hayal kırıklığına uğruyor ya da kin güdüyorlar. aynı şey hepsi grubu için de geçerli, gruptan ayrılan gülçin değil de diğer üyelerden biri olsaydı grup yine birkaç yıla sönecekti.

  ben yine de gülçin'in gruptan ayrılma kararını mantıklı buluyorum. grupta ses olarak en çok öne çıkan oydu, belli ki hakkını da alamamış. bunun üstüne grupta devam etmesi kötü olurdu. umarım şansı bir şekilde açılır ve gruptan ayrıldığına değecek işlerle gündeme gelir.

  3 mayıs 2020 00:55

  10. (bkz: İkimize birden ) isimli arabesk alişan şarkısı cover'ı garip bir şekilde çok hoşuma giden, eski hepsi grubu üyesi, ilginç bir sese sahip, değişik şeyler denemeye açık ve yetenekli insan 

  3 mayıs 2020 10:25