yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (20)
  • medya (0)

  1. izmir'de şubeleri bulunan kozmetik mağazası. bilindik markaların deodorant ve cilt bakım ürünlerinin fiyatı çoğu kozmetik mağazasından daha ucuz olduğu tarafımca onaylanmıştır. maybelline maskara kullananlar diğer mağazalara gitmeden buraya gitseler iyi ederler çünkü maskaralar indirimsiz 13 tl'dir. hatta geçen sene ağustos ayında 1 maskara alana 1 tane bedava kampanyası yapmıştır. izmirdeki süslülere duyurulur.

  16 ağustos 2014 12:12

  2. İndirim zamanı büyük kozmetik mağazalarından çok daha güzel indirimler yapmalarıyla gönlümü fetheden parfümeri. Keşke diğer illerde de şubeleri bulunsa.

  8 mayıs 2015 01:17

  3. markalaşma olaylarına kapılıp kendimi gratis'e watsons'a rossmann'a verdiğim için gözden kaçırdığım kozmetik mağaza zinciri. kendime kızıyorum bunun için aslında. oyuncağı olmuşuz iyice kapitalizmin. en çok parası olanı, en çok reklamını yapanı en iyi sanıyoruz. eminim şu yılbaşı zamanı gitsem özellikle bu saydığım 3 büyükten daha iyi indirimler, avantajlar görürüm. hatta üşenmeyip yarın bir uğrayacağım. gratis'in de indirimi yarın başlıyor, ona da inat. :) ki normal zamanlarda da hobi daha ucuz oluyor zaten. annem ihtiyaçlarını oradan karşılar, ondan biliyorum.

  24 aralık 2015 23:47


  4. izmirlilerin göz bebeğidir. the balm, w&w almayacaksam gratise, revlon almayacaksam watsonsa, rdl, alterra, isana almayacaksam rossmanna hiiiiiççç boşuna uğrayıp nazik ayaklarımı yormuyorum artık. hobi'ye girip alıp çıkıyorum çünkü normal fiyatları bu mağazaların indirim zamanından bile ucuz. hele bir de indirimdeyse insanı çıldırtıyor o fiyatlar. golden rose'un kendi mağazasından daha ucuz olduğunu gördü bu gözler. eleman konusuna gelirsek, kimi çok şeker, rahat bırakıyor, kimi de mağazada peşinizden koşup bunaltıyor ama geneli güleryüzlü ve iyi niyetli.

  ah bir de o bir zamanlar douglasta da satılan (gbkz: artdeco) yok mu, standa sarılasım geliyor...

  25 mart 2016 21:09 25 mart 2016 21:10

  5. Ürün çeşitliliği ve fiyatları gerçekten iyi. İndirim zamanı çoğu ürünü o fiyata başka bir yerde bulamazsınız ama gelelim ki karşıyaka çarşıdaki elemanları beni biraz delirtiyor. Girdiğiniz anda hırsızmışsınız gibi gözler hep sizin üzerinizde. En nefret ettiğim şey. Arka reyona gittiğimde özellikle çalışan peşime takılıyor ya koy bi kamera ikimizde kurtulalım , kamera varsa da ordan bak sırf bu yüzden bir şey almadan çıkmışlığım çok oldu.

  3 eylül 2016 23:36

  6. Bazı ürünleri piyasa fiyatının hayli üstünde gösterip "yüzde kıııııırrrrkk indirim yaptık gelsenize ehe mehe" diye göz boyayan firma. Çakallıkları iğrençti, çoğu kişi dikkat etmeden indirim var diye alıcak ve milleti kerizlicekler akılları sıra. Bugün yüzlerine vurmamak için zor tuttum kendimi, keyfim kaçsın istemedim.

  23 şubat 2018 22:02

  7. Sadece izmir'de şubeleri olan kozmetik mağazası.

  malesef ki bu mağaza da önce bindirim sonra indirim yapanların arasına katıldı. Ama bu kadar fark ne gratis ne de başka mağazada vardır. Örnek vermek gerekirse sadece burda satıldığı için aldığım photon marka şampuan şu an indirimsiz 40 küsür lira ancak indirimle 30 liraya düşmüş. İyi de bu ürünün zaten indirimsiz fiyatı 27 tl normalde. Üstelik sadece üç ay önce 27 tl den bile daha düşük bir fiyata almıştım. aşırı talep mi var anlamadım bu kadar fiyat artışını. Ama kozmetik ürünleri çoğu yerle aynı fiyat bazen daha uyguna da geliyor onu da söylemem gerek. Ayrıca art deco gibi güzel bir markayı da barındırıyor. Ancak sadece şampuan için alışveriş yaptığım bir mağazaydı artık onun için de tercih etmem.

  7 haziran 2018 18:40


  8. Özellikle saç bakım ürünlerini diğer yerlere göre daha uygun fiyata bulabileceğiniz parfümeri. Ben de sadece İzmir'de olduğu için üzülüyordum fakat online alışverişi de varmış.

  Online mağazası da oldukça hızlı ve güvenilir. 100 tl ve üzeri alışverişlerde kargo da bedava oluyormuş.

  (link: https://www.hobi.com.tr online alışveriş linki)

  25 temmuz 2018 16:22

  9. Online alışverişe geçmesiyle tanıdığım bir kozmetik mağazasıdır. Az önce alışveriş yapmak için girdim, indirimleri fena değil fakat 200 liraya kargoyu ücretsiz yapmanın mânâsı nedir ki? 18 liraya rimel yakalamışım 7 lira kargosu var, e kampanyanın anlamı kalmadı? Ayrıca internet sitesinde 200 lirayı içinize sine sine doldurabileceğiniz kadar ürün çeşitliliği yok bence. Kargo olayı çözülürse her gün bi ne var diye bakılacak kozmetik sitelerimize ekleriz tabi.

  12 ekim 2018 00:01

  10. (bkz: artdeco ) adlı makyaj markasının mükemmel kendin yap farlarına sahip dükkan.

  12 ekim 2018 17:15 13 ekim 2018 16:20