sorular içinde ara
yeni soru sor
son sorular
son cevaplar
kategoriler
 • süslü
 • moda alışveriş
 • kuaför & güzellik merkezi
 • sağlık
 • spor
 • gönül işleri
 • aile arkadaş ilişkileri
 • cinsellik
 • eğitim & kariyer
 • seyahat
 • pet
 • sanat
 • bürokrasi
 • diğer
girdi yaz
medya ekle
 • linki kopyala
 • şikayet et
 • girdiler (11)
 • medya (0)

1. Seneryo mu oyunculuk mu kostümler mi daha kötü diye yine yaman bir çelişkiye sokan fox dizisidir. Üstelik yaz dizisi kavramı ve fox kanalı birleşince süpersonik bir güç yaratmış ve gözleri eritmiştir. Yapmayın etmeyin üç kuruş fazla para verin de severek izleyelim dizilerinizi.

5 temmuz 2015 04:00 5 temmuz 2015 04:03

2. oyunculukları çok yapmacık olan, başroldeki kızın kıyafetlerinin hakikaten yersiz abuk olduğu dizi.gönül işleri bitince burada başrolü alan arkadaşın bağrı açık gezmesi de kaslı vücut gösterişi ile reyting toplama çabası gibi duruyor.

osman sınav herhalde sadece bu oyunculardan birini beğendiği için yapıyor bu diziyi.

21 temmuz 2015 08:33

3. Içinde bir adet mobbing'in dibine vuran patron ve patronu yakışıklı(!) Olduğu için bunu göz ardı eden iyi eğitim almış(!) Bir adet kadın çalışan bulundurmaktadır. Patron yaka paça dağınık gezmekte, kızımız(!) Da poposunu ucundan örten elbiselerle arz-ı endam etmektedir.

Bir de kucaklarda gezen sekreter var onu unutmuşum.

Muhafazakar biri değilim. "Aa mini etek ıyy" diyen biri de değilim. Ama çalışan kadın figurunun bu şekilde metalastirilmasina karşıyım; çünkü gercek hayattaki medeniyet yoksunu bir takim "insanlar" izledikleri şeylerden gaza gelip çevrelerindeki kadınlara bu şekilde davranmayı kendilerine hak görüyorlar. Ben oyuncu olsam biraz bilinç sahibi olup kadına böyle bir görev yükleyen şuursuz bir yapımda oynamayı reddederdim. Para da bir yere kadar.

Kısacası gözümde "leş" bir yapımdır.

21 temmuz 2015 10:22 21 temmuz 2015 10:24

4. Ya bu başroldeki yakası böğrü açık dolaşan patron, gönül işleri dizisinde oynarken gayet yakışıklı, efendi, sevilesi bir tipti. ne hale getirmişler güzelim çocuğu?

30 temmuz 2015 03:32

5. gelmiş geçmiş en leş dizilerden biri. patronun sürekli çalışanını taciz etmesi, etek boyu kısa olduğu için tek gecelik diyoruz biz onlara diyecek kadar sığ erkekler, başrol kızın bencilliği sürekli bağırıp çağırması ve kimsenin bir şey dememesi, patronun başka bir erkekle buluşmasın diye çalışanını tüm gece tuvalete kilitlemesi... diye uzayıp gidiyor bu liste. gerçekten kadına saygının sıfır olduğu bir dizi. kadın oyuncular başta olmak üzere nasıl böyle bir dizide oynamayı kabul ediyor bu insanlar gerçekten alamıyorum. reklamlarını görünce bile sinirleniyorum.

30 temmuz 2015 12:21

6. jenerik müziği beni sinir eden yaz dizisi.

tek bildiğim kısmı baygın sesli bir genç elemanın "aaaaaaaağğğşk ina-dına aaaağğğğğşk" dediği kısım.

nasıl uyuz oluyorum belli değil.

30 temmuz 2015 15:22

7. Jeneriği modern family dizisinden aşırma yerli dizi.

İnadına aşk jeneriği (link: http://youtu.be/XlHoETj9JcE bu)

Orjinali (link: http://youtu.be/y0hKNN0-O2U bu)

30 temmuz 2015 19:13

8. Hiç sevemediğim yaz dizisi normalde hiç dizi izlemem ama yaz olunca boşlukları doldurmak için izliyorum. Film çok kötü hiç beğenmedim patron normal kıyafetle bile gelmiyor gömleğin üstten 3 altan 2 düğmesi açık her yeri gözüküyor giydiği pantolon da cabası ana karakterdeki kızda o kadar çok konuşuyor ki aklım gidiyor başımı ağrıtıyor kadınlar fazla eziliyor tamamiyen cinsellik içerikli konuşmalar dönüyor patronlar kızları baştan aşağı süzüyorlar anladım playboy olmaya çalışıyorsunuz da hareketleriniz konuşmalarınız o kadar dandik ki.. Bir de osman sınavın filmi olması iyice şaşırttı beni. Bu adam kurtlar vadisi ile insanlara şiddeti empoze etti şimdi de cinselliği mi empoze etmeye çalışıyor?

18 ağustos 2015 16:35

9. linç edilmiş ince esprileri olan, onlarca ağa paşa, kan gövde, bok püsür dizi arasında gülümsetebilen ve hatta bazen kahkaha attıran diziydi, hadi gözünüz aydın haftaya bitiyo :(

cinsiyetçi yaklaşımı dikkatimi çekmedi desem yalan olur ama inceden inceye giydirmelerini seviyodum ne yalan söyleyeyim. belki benim bilinç altıma işleyemeyeceği için "çok da tın"dı benim için ama sübliminali rahatsız ediyodu.

kaldı ki biri osman sınava yakıştıramamış, ben de buna şaşırdım, osman sınav bu zaman kadar hiç bir yapımında kadını farklı bi yere koymadı ki. hep aynı.

28 ocak 2016 14:32 28 ocak 2016 14:33

10. dün bitti

ama ne sövdüm lakin ne sövdüm fakat iyi sövdüm!

osman sınav'ın genel halidir, reytingler düşüşe geçti mi işleri öyle bir karıştırtırki nasıl toparlanacağını kendi de bilemez, en çok karıştığı noktada da ortada bırakıp bitirir; seyirciye yapılan en büyük saygısızlıktır.

ha şunu diyebilirsiniz, arkadaşım türk dizisi, durum komedisi, ne bekliyorsun.

çok büyük beklentim yok, ceza evinde çalışan biri olarak sizin maruz kalmak istemediğinizde okumadığınız izlemediğiniz haberlere/yaşantılara günün 8 saati maruz kalan biri olarak sadece gülmek istiyorum.

ama enayi yerine konulmak da istemiyorum.

nehir'le polat terapi odasında kitli kaldı

ezgi amerika'da kaldı haber yok

deniz'le damla, damla'nın annesinin de işin içine girmesiyle ortada kaldı

yalın'la defne toprak'a hiç bir şeyi kabul ettirmediler

toprak'la leyla tamamen havada kaldı

adem/iblis habibe havada asılı kalmadı bildiğin :höh: şeklinde kaldı

işler güçler falan zaten hak getire

dipçik: muhtemelen başka bir kanalla anlaşma aşamasındalar ama değillerse de her şey de "seyricinin hayal gücüne" bırakılmaz ki

netice: ayıp!

4 şubat 2016 09:54 4 şubat 2016 09:58