yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.3
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (23)
  • oylar (18)
  • medya (2)

  1. saç kremi kullanmadığım için saç spreyim bitince rossman'a dalıp incelediğim ürünlerden sonra kokusunu, fiyatını ve içeriğini beğenip aldığım saç bakım yağıdır. oldukça yoğun bir yapısı var. kokusu hindistan cevizi ağırlıklı. iki pompa ile omuzlarımdaki saçlarıma yıkamadan sonra kullanıyorum, amacım kolay taramaydı aslında ama avokado yağı olunca biraz daha iyi sonuçlar almayı umuyorum. daha iki sefer kullandığımdan mütevellit uzun zaman kullanımdaki etkileri için girdimi düzenleyeceğim.

  düzenleme: şişenin yarısına geldim. saçlarım hızlı uzuyor arkadaşlar sanırım böyle bir etkisi oldu. normalde gerçekten böyle hızlı uzamaz ama bir artış hissettim. besleme konusunda normal olarak değerlendiriyorum.

  ilgili medya:
  1
  4 temmuz 2018 23:59 22 eylül 2018 22:42

  2. Sırf kokusu için bile alınabilecek saç yağı.

  Ben duştan çıktığım zaman saçımın ilk ıslaklığını aldıktan sonra kullanıyorum güzel bir parlaklık ve yumuşaklık veriyor.

  Duştan önce bakım amaçlı kullanmakta mümkün.

  24 ağustos 2018 16:15

  3. Alma kararımda tamamen kokusu etkili olan 14 küsür liraya Rossmann'da satılan Saç bakım yağı. Buram buram hindistan cevizi yağı kokuyor.

  Saçlarım kırılmaya çok meyilli ve uçları kuru. İlk olarak banyodan sonra saçımı daha kolay taramak için kullanıyorum. Sadece boy ve uçlara sürüyorum. Saç kremi kullanmadığımda bile rahatça taranmasını sağlıyor ve saçlarımı yumuşatıyor. Saçım kuruduğunda da sadece uçlarına sürüyorum; bu sefer de elektriklenmesini azaltıyor ve nemlendiriyor.

  Elseve in mucizevi ... içeren saç bakım yağıyla karşılaştırırsam daha hafif kokuyor, saçı yağlandırmıyor ama ikisinin de etkisi aynı sadece kısa süreli bakım ve nemlendirme sağlıyor. Kısacası bu kokuyu seviyorsanız bir şans verin derim.

  26 ağustos 2018 22:09 26 ağustos 2018 22:09


  4. Boya batağına düşmüş bir süslünüz olarak saçlarımın cenazesini kaldırmadan önce sağdan soldan yağ, serum, maske allah ne verdiyse topluyorum. Bunu da 1 hafta önce aldım rossmann’dan. Aslında rossmann’a küsüm çünkü (bkz: rossmann’ın bindirim politikasını abartması) Yine de isana’ya dayanamayıp gittim aldım. Zaten kıvırcık kuru saçlıyım, Saçlarımın uçları çalı süpürgesine döndü boyadan sonra. Saçlarımı her sabah şekillendirdikten sonra boy ve uçlarına yediriyorum. Ben yağ kokusu seven bir insan değilim, öyle misler gibi de hindistan cevizi kokmuyor bence ama rahatsız da etmiyor. Saçlarımın uçlarını gayet bakımlı ve yıpranmamış gibi gösteriyor. (gizlinot:fakat gerçekler acı) Sadece biraz yoğun bir kıvamı var bu yüzden yağlandırmaya meyilli geldi bana o yüzden diplerine getirmiyorum. Şimdilik iyi anlaşıyoruz. Bu arada bence saç yağı konusunda elseve < pantene < isana < gliss 

  Edit: saçlarıma inanılmaz iyi geldi bu yağ bayılarak kullanıyorum :)

  18 aralık 2018 18:12 21 aralık 2018 22:40

  5. Uçları Kuru ve kırık saçlarım olduğu için her dışarı çıktığımda bu tür yağlardan kullanıyorum. Şimdiye kadar pantene, loreal mucizevi yağ ve schwarzkopf gliss'in yağlarından kullandım. Son olarak buna da bir şans vermek istedim ve tam istediğim gibi. Saça ağırlık verip yapış yapış yapmıyor, kullanınca yağlı bir görünüm değil de o matlığı alıp sağlıklı bir görünüm veriyor ve kokusu gerçekten harika.ben çok memnun kaldım.

  2 şubat 2019 12:10 2 şubat 2019 12:12

  6. ben bu yağı duştan çıktıktan sonra ıslak saça uyguluyorum, sonra da bütün gün saçlarım burnumda geziyorum. harika bir hindistan cevizi kokusu var. sırf bu yüzden bile alınabilir.

  15 nisan 2019 16:42

  5

  7. bir ürünü sırf kokusu için alanlardanım. hakkında yazılan girdileri gördükten sonra rossmana gittim ve kokladım. gerçekten güzel kokuyordu, saç yağı da kullandığım için neden olmasın dedim ve bugün indirimle sanırım 10 liraya aldım. hemen sürdüm ve ilk izlenimim şunlar: kuru saçlarıma biraz bol sürmeme rağmen saçlarım asla yağlı yağlı görünmedi, elektriği aldı (bu etki geçici de olabilir fakat yarım saattir çok güzel görünüyor saçlarım)

  kokulu ürünleri de hindistan cevizi kokusunu da sevdiğimden ben bunun kokusunu beğendim.

  tek sorun uzun süre saçlarımı koklayınca boğazım ağrımaya başladı. şimdi diyeceksiniz neden manyak gibi koklayıp durdun? (gizlinot: swh) sürdükten sonra kafamı pcye bakmak için eğdim ve açık saçlarım önüme gelince kokuyu uzun süre solumuş oldum, biraz yapay bi koku aldım ve bu beni rahatsız etti açıkçası, doğal hindistan cevizi yağı kadar güzel değil kokusu. eğer solunum yollarınız hassassa uyarmak isterim. paketi bitirdiğimde girdiyi editlerim.

  edit: bitirdim ve 2. paketini satın aldım. verimi ise en çok, saçlarım kuruyken sürdüğümde aldım.

  19 nisan 2019 16:20 6 ekim 2019 19:27


  8. Bunca zaman organix'in saç yağına verdiğim paraya üzülmeme sebep olan üründür. Benim saçlarımın iflah olmaz kabarmasına ve elektriklenmesine çok iyi geldi. Üstelik ben saçımı sabunla yıkıyorum, bu yağı kullanmaya başladığımdan beri saçlarım hiç olmadığı kadar yumuşak ve yatışmış durumda. Kokusu da çok hoş. O yüzden bitmeden indirimde yedekleyeceğim, fiyatı indirimde 11,90.

  20 nisan 2019 19:20

  9. Kokusu, fiyatı ve içeriği iyi olan saç bakım yağıdır. oldukça yoğun bir yapısı var. kokusu hindistan cevizi ağırlıklı.

  21 nisan 2019 13:16

  10. mis gibi kokan bereketli ürün. yıpranmış sert saçlarımı yumuşatmakta işe yaradı. başta küçücük şişeye 12 lira mı vereceğim demiştim masum masum :d iyi ki almışım. 6 ayda şie yarılanmadı bile her gün kullanmama rağmen. yıpranmış saçımıı güzel yumuşatıyor biraz da parlatıyor ama etkisi 2. gün geçiyor. saçı fazla kıvırcık olmayanların daha memnun kalacağını düşünüyorum.

  15 mayıs 2019 03:40