0.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (5)
  • oylar (0)
  • medya (0)

1. öncelikle sizlere saçlarımdan bahsedeyim. saç derim yağlı. yani iki gün yıkamazsam sıksam yağ akacak kıvama gelir ve işin kötüsü bir çeşit yağlı deri egzaması olan seboreik dermatitim var. ikinci gün yağlanan saçlarım aynı zamanda saç derimde kaşınmaya ve minik minik yaralara sebep oluyor. bazen bunlar kanıyor filan. saç uçlarım ve vücudumun geriye kalan her yeri ise kupkuru, çorak. dermatiti boşverdim artık yağlanmaya çözüm arıyorum, sürekli yeni yeni şampuanlar deneyip yağlanmayı en aza indirmeye çalışıyorum.

bir haftadır bu şampuanı kullanıyorum ve direkt seboreik dermatiti iyileştirmese de beklediğim katkıyı verdi. saçlarım 4 günde yağlanmaya başladı, bu sebeple kaşıntı da 4 gün sonra başlıyor. yalnız sürekli kullanınca biraz kepek yapıyor gibi. onun dışında ben çok memnun kaldım. benim için vaatlerini yerine getirmiş şampuandır.

edit: ikinci kutuyu da aldım. kepeklenmenin sebebi bu şampuan değilmiş sanırım dönemseldi geçti. şimdilik çok çok memnunum.

8 mart 2017 14:42 9 mayıs 2017 09:57

2. Benim dipleri yağlı uçları kuru saçlarıma oldukça iyi gelmişti bu şampuan.

Çok hoş bir kokusu var, kullanımın ardından kabarmayan, elektriklenmeyen saçlar bırakıyor. Saçlarımın yağlanmasını da bir gün geciktirdi, dökülmesine herhangi bir etki etmedi aynı şekilde dökülmeye devam etti maalesef.

Her şeye rağmen genel olarak memnun kaldığım bir şampuandı fakat ablam ambalajını atmadan önce içeriğinde sls olduğundan bahsetmişti, bu yüzden tekrar almaya çekindim. İçeriği dert etmeyenler için oldukça uygun fiyatlı ve işe yarar bir şampuan.

30 nisan 2017 12:36

3. Ne zaman şampuana para veremeyecek bir dönemde olsam aldığım şampuan. Uygun fiyatı, vegan olması, silikon içermemesi ve saçlarımı kafama yapıştırıp ağırlaştırmaması sayesinde gönlümü kazandı. İçeriğinde sls olması üzse de dönem dönem alıyorum.

Benim saçlarımın dipleri çok yağlı ve kafama yapışmaya müsait, uçları da boya olmamasına rağmen kolayca kuruyup kırılıyor. Saçlarıma herhangi bir kötü etki yapmadı(aşırı kurutma ya da aşırı yağlandırma). 

300 ml'lik bir şampuana göre çabuk bitiyor. Çünkü kıvamı biraz fazla akışkan.

6 ekim 2017 20:17


4. Az önce rossmannlara artık gelmediğini öğrendiğim şampuan :(

4 şubat 15:28

5. isana bu şampuanı farklı bir ambalajla çıkarmaya devam ediyor. üzerinde papatya görseli var, papatya özlerinden yapılmış. arkasını okursanız yağlı saç kökleri, kuru saç uçları için yazar. benim saçlarım da tam olarak bu tanıma uyuyor. fakat bu şekilde kullandığımda ikinci güne yine de saçım istediğim kadar temiz olmuyor. o yüzden içine çam terebendin yağı ekliyorum. günleridr bu şekilde kullanıyorum ve saç köklerim terlemediyse ertesi güne temiz çıkabiliyorum. doğal içerikli, artan fiyatlarına rağmen hala uygun fiyatlı bir şampuandır.

16 ekim 15:56