yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  2.1
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (17)
  • oylar (8)
  • medya (1)

  1. Hiç bir işe yaramayan john frieda ürünü. Su gibi sıvı formu uyguladıktan sonra yapış yapış kalması yüzünden birazcık kullanıp kenara attım mecburen. Ukte: (yazar: kinder surprise )

  7 haziran 2015 17:55

  2. ilk kullandığımda '' bu ne be normal spreyden farkı yok'' demiş ve sadece bitirmek için öylesine kullanmıştım. ta ki gerçekten etkisini görene kadar.

  saçlarım gür, kalın telli ve düze dönük dalgalı. hani normal halinde bırakırsınız düz gibi durur ama şekilsiz, biçimsizdir ya öyle. kendi doğal saçım önceden dalgalıydı ve ben saçımı dalgalı haline döndürmeye karar verdiğim için daha dalga belirginleştirici ürünler kullanmaya karar verdim ve en son ümidi bu spreyde buldum. iyi ki bulmuşum diyorum çünkü 1 sene bile olmadan 4. şişeyi bitiriyorum 5.sine geçiyorum şimdi.

  banyo yaptıktan sonra veya aniden dışarı çıkmam gerektiğinde saçıma yer yer sıkıp ellerimle dalgasını veriyorum ve 5 dk sürmeden saçımı adam ediyor diyebilirim. benim favorim <3

  7 haziran 2015 19:56

  3. Bukleleri belirginleştirmek konusunda gayet başarılı bulduğum bir ürün. Düzden hafif dalgalıya dönük saçlarımı adama döndürüyor. Yalnız miktarı fazla tutmamak lazım çünkü sertleştiriyor biraz. Bittiğinde yenisini alırım.

  7 haziran 2015 20:54


  4. bence bukleleri belirginleştirmekte büyük bir rol oynuyor.

  yalnız yapmanız gereken şey yapış yapış ve sert durmaması için saçlarınız ıslakken uygulamanız.

  ben banyodan çıktıktan hemen sonra uyguluyorum ve çok memnunum

  (gizlinot: ayrıca aynı serinin şampuanını ve bakım kremini de uygulamaktayım.)

  7 ağustos 2015 17:34 ed.10 ağustos 2015 22:35

  5. Saçlarımın düze yatkın bir dalgası var, yani düzken de şekilsiz, dalgalıyken de. Bu ürünü (bkz: john freida bukle belirginleştirici şampuan) ile birlikte kullanıyorum. Duştan hemen sonra bukle belirginleştirici spreyi sıkıyorum ve elimle saçıma dalgasını veriyorum. Bu sprey bukleleri belirginleştiriyor, saçın kabarmasını önlerken aynı zamanda daha hacimli görünmesini sağlıyor. sonrasında ise köpükle buklelerimi sabitliyorum. şampuan ilk kullanımda etkisini göstermiyor fakat 3.- 4. yıkamadan sonra etkisi hissedilmeye başlıyor. tek sorun saçım ürünlere alıştıktan sonra 4. 5. yıkamadaki etkisini göstermiyor. ben de bir kutu john freida bitirdikten sonra bir kutu başka şampuan kullanıp tekrar john freida'ya geri dönüş yapıyorum. yani bu spreyi ve şampuanı her kullanmaya başladığımda işe yaramadığını düşünüyorum, sonra kullandığım dönemdeki fotoğraflarımda saç buklelerime bakıp "aa ne kadar da işe yarıyormuş" deyip tekrar alıyorum.

  Özetle, bukle belirginleştirici şampuanın yanında bu spreyin kullanılmasını şiddetle tavsiye ediyorum. gerçekten işe yarıyor

  1 şubat 2016 12:20

  6. yorumları okuyunca şaşırıp kaldığım sprey. ben hiç bir işe yaramıyor diye üzülüyordum, ıslak saça bol uyguluyorum yarın az uygulayarak tekrar kullanacağım

  10 mayıs 2016 18:49

  7. beni kıvırcık saçlarımla barıştıran mucizevi sprey. saçlarım oldukça kabarık, sert, kıvırcık ama asla bukleli değil. Doğru ürünü bulamadığım için yıllarca düzleştirici ve maşayla şekillendirerek saçlarımı bir güzel yıprattım. John Frieda'nın bu spreyini de indirimde 17 tl gibi bir fiyata görüp çok da bir beklentiye girmeyerek almıştım, şu an ikinci şişem bitiyor. saçlarım ıslakken bu spreyden sıkıp, vigoyla şekillendirerek saçlarımı kuruttuğumda şampuan reklamlarındaki gibi şekilli ve esnek buklelerim oluyor adeta. saçların kabarmasını ve bozulmasını da engelliyor, doğru miktarda uygulayınca saçta ağırlaşmış, kirli bir his bırakmıyor. termal koruyucu içermesi da beni çok mutlu etti, ülkemizdeki saç bakım ürünlerinde pek bulamadığımız bir özellik. Ürünün deneyimlediğim tek eksisi sürekli kullanımda saçlarımı kurutması diyebilirim, ancak benim saçlarım zaten kurumaya meyilli, normal ve yağlı saçlarda böyle bir problem yaşanmayacaktır.

  27 kasım 2016 13:11


  8. 18 yıllık bir kıvırcık olarak etkisini gördüğüm bir spreydir. John Frieda'nın bütün ürünlerini acayip beğeniyorum, köpüğü kadar verimli bi etki vermemiş olsa da gayet vaadettiğiklerini yaptı. Benim saçım fazla gür ve kalın telli olmasına rağmen iyi sonuç verdi doğru kullanıldığında daha normal saçlarda gayet iyi sonuç verebilir.

  13 mart 2017 14:07

  9. Maalesef köpüğü kadar başarılı değil.Saçları biribirine yapıştırıyor ve dolaştırıyor bukle belirginleştirmeye bir katkısını göremedim.

  25 nisan 2018 12:57

  4

  10. bu spreyi toni&guy sea salt sprey'e alternatif olarak kadınlar günü indiriminden almıştım. başta diğer entrylerdeki gibi performansından memnun kalmadım çünkü pahalı sayılabilecek bir ürün ve bu da beklentiyi yükseltiyor.

  aldım öyleyse kullanayım bitsin diyerek her duş sonrası bol bol sıkıyordum. ve voila! gerçekten bukleleri ciddi ciddi belirginleştiriyor, ne sertlik ne bir şey. hatta benim saçlarım yatınca afedersiniz bok gibi olur. bu spreyden sonra dalgalar muntazam kalmaya başladı.

  2 ay içinde çok kullanmadığım halde bitirdim ve indirim dönemi yenisini alıp kullanmaya başladım. başta tekrar almam derken adeta plot twist yapan bir ürün oldu. duştan sonra bol bol sıkıp elinizle yedirirseniz gerçekten güzel sonuç veriyor.

  15 mayıs 2018 23:22