yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (12)
  • medya (0)

  1. bir inci sözlük klasiği.. (link: http://www.incisozluk.com.tr/e/183286826/ buyrun link)

  benim bu başlığı açma sebebim ise bu kadar onur kırıcı bir durumun niye varolması..yani elbette biz sevişen kadınları namussuz görmüyoruz,elbette ki bunu yazan zır cahilin önde gideni..kadın ne sevmek ne sevişmek ne haberi bile olmayan biri ama neden böyle olaylara mahal veriyoruz?bir kadın neden kızlık zarı diktirir?

  benim sorularım,yorumlarım ve gücüm tükendi belki siz bi açıklama getirirsiniz.

  not:kendi şahsi kararını verip evlenene dek seks yapmayacaklara sözüm yok,saygım var.sorum bu kandırmaca ve kendimizi bu duruma düşürme niye?

  12 ocak 2017 09:36

  2. isteyen 47394 kişi ile beraber olur isteyen tek bir kişiyle beraber olmaz.

  hayat bu, müfredatı, programı yok.

  böyle yaşanır böyle yaşanmaz diyemezsiniz kimseye.

  ben böyle yaşarım sen nasıl yaşarsan yaşa diyebilirsiniz sadece.

  sen 1 kişiyle beraber oldun diye doğru başkası 47394 kişi ile beraber oldu diye yanlış bir hayat yaşamış denilemez. Nietzschenin de dediği gibi "doğrular ve yanlışlar yoktur, yorumlar vardır."

  Bir kadın neden hymeni diktirir neden buna gerek duyar biraz empatik yaklaşmak lazım.

  Eğer karşısındaki adam 'ben hayatımı yaşadım ama bakire biriyle evlenmek isterim' hebele hubelesindeyse kadın seviyorsa ne diyebilirim? Anca böyle bir andavalı sevebildiği için kızarım.

  Yok birilerini dolandırmak içinse, kadının vajinasına bu kadar mana yükleyip erkeğin penisinin girip çıktığı yeri önemseyen sistemi suçlarım yine.

  Kızlık diye bir takıntımız olmasa bunu kimse önemsemese hiç bir kadının gidip diktireyim diyeceğini sanmıyorum.

  Kızlık takıntısı olan ama kendisi her naneyi yemiş adama zar diktiren kadın layıktır.

  Kadın kızlık zarını neden diktirir?

  sistem onu buna zorlar, sen zorlarsın, anası zorlar, babası zorlar, sevdiği adam zorlar, içinde bulunduğumuz Ortadoğu zihniyeti zorlar. 2017 yılında hala kızlık muhabbetini edilmesi zorlar.

  12 ocak 2017 10:35

  3. kimseyle birlikte olmamış adam ister, saygı duyarım. herkesin hayatı, düşüncesi kendine. kimin kaç kişiyle nasıl yattığı kimseyi ilgilendirmez.

  zihniyet o kadar aptalca ki, kız ordan yapmayıp her boku yapsa bilemezsin. bunu bile düşünmeyen insanlar var. sen her boku ye, sonra gel benim hanıma kimsenin eli değmesin. neden? kadın senin kullanıp atabilceğin bi obje değil öncelikle bunu bil. senin canın nasıl kız çekiyorsa bizim canımızda çeker.. sen milli oluyorsun da biz neden olamıyoruz? madem kızları namussuz diye etiketliyorsun, senden büyük namussuz mu var?

  bu olay en temelde gene kadın- erkek eşitliğinin olmadığı toplumlarda gözükür. süslümüzde güzel yazmış, zaten normal düşünebilen bi insansanız bu zihniyetle düşünen bi erkekle yapamazsınız.

  yeri gelir sizi evede kapatmak ister, çalışmanızı da istemez. bla bla bla.

  dünya nelerle uğraşıyor, bizim aptal düşünceli ortadoğu zihniyetli türk erkeklerin uğraştığı gündeme bak.

  sizi zaten buna göre yargılayan insanla birlikte zaten olmayın, olmayalım.

  12 ocak 2017 10:48


  4. Dikişinden anlaşılır.

  Mesela o kadar hamarat bir kızım ki çok güzel dikiş dikerim. Umarım doktor da en az benim kadar beceriklidir.

  12 ocak 2017 11:22

  5. neden dikilir asıl benim anlamadığım odur. birini kandırarak bir yola girecekseniz, nasıl bir hayır bekliyorsunuz ki o beraberlikten.bir yalan üzerine, bir beraberlik kurmak bana çok sığ geliyor. sizi olduğunuz gibi kabul etmeyen adamlardan uzak durun kızlar. zaten bunun üzerine takacak adamlarsa hayatınızdakiler, sevgisinden şüphe edin...

  12 ocak 2017 11:29

  6. Aktif bir cinsel hayatı olan erkeğimizin merak ettiği sorudur. Eğer işi bu kadar paranoyaya sokuyorsa hayatta başka bir olasılığın olabileceğine inanamıyordur kendisi. Çünkü kmseyle ilişkiye girmemiş bir insan karşısındaki kişinin de hiçbir zaman ilişkiye girmediğine inanabilir ancak.

  Kadınınki namus da seninki niye değil dediğim erkektir.

  12 ocak 2017 11:32 12 ocak 2017 11:36

  7. kızlık zarını diktirme ihtimalini aklınıza getirebilecek bir erkekle birlikte olmazsanız, anlaşılmaz. kimbilir ilk ilişkisini hangi genelevde yaşamış adama kendinizi oyuncak etmeyin.

  12 ocak 2017 11:35


  8. bunları 100 bin kere falan konuştuk tekrar etmenin lüzumu yok. bize saçma geliyor evet ama ben zaten burada yazan tüm yazarların bu durumun saçmalığının ve çağdışılığının farkında olduğunu düşünüyorum/umuyorum ancak ne yazık ki ülkemizde böyle bir durum var biz ne kadar kınasak da var yani bunun için ne yapabilir ona bakmak lazım. benim gözümde de tek yol buna maruz kalan kadınların direnişi ben burada kendimi de yırtsam kadın "evlenmek" için kendini bu duruma düşürüyor ve kendi bunu kabul ediyorsa benim yapabilecek bi şeyim yok. çoğu zaman da senin tuzun kuru tabi karışma tepkisini kadınlardan alıyorum o yüzden ben kendisi için direnmeyen, mücadele etmeyen kimsenin mücadelesini veremem benim zaten hayatta kalma mücadelem var. o yüzdendir ki varsa bir tanıdığınız daha önceden ilişkiye girmiş ve ailesi ya da evleneceği kişi bunu öğrenirse hayatı tehlikeye girecek onun için elimizden ne gelirse yapıp hayatını güvence altına alıp destek verelim ama yok alan razı satan razı ise beni ilgilendirmez. böyle gerzekçe anlayışı olan adama böyle onurunu ayaklar altına almış kadın.

  önce buna maruz kalan/bırakılan kadınlar ayaklanacak, direnecek. hiç kimse imkanım yok demesin diyecekse cesaretim yok desin.

  12 ocak 2017 13:02 12 ocak 2017 13:05

  9. dikilmesini isteyenlerin müthiş zekasına çarpıcı bir örnek teşkil eden konu. artık kafayı nasıl bu konuya taktılarsa anlamanın yollarını araştırıyorlar bir de. bunu merak eden sapkın zihniyet bilmiyor ki burada tek amaç, kanama olacaksa eğer onun olmasını sağlamak. başka da hiçbir amacı yok bu operasyonun. bazı üstün zekalılar, kadının bu yolla kaç kez cinsel ilişkiye girip girmediğini de anlayabileceklerini sanıyorlar ki orada film kopuyor zaten.

  buna rağmen illa anlamak istiyorlarsa, tıp fakültesine girip, üstüne de yapabiliyorlarsa eğer kadın hastalıkları ve doğum alanında uzmanlıklarını tamamlamalarını tavsiye edebilirim ancak. çünkü sadece jinekologlar o da kadın cinsel ilişkiye girmeden önce yapılacak muayenede anlayabilir. onun dışında anlaşılması mümkün olmayan bir konuda, saçma sapan yöntemlerle konuşmak sadece komik oluyor.

  12 ocak 2017 13:30

  10. bildiğim kadarıyla anlaşılmıyor. anlaşılsa kimse para bayılıp da diktirmez.

  zavallım aklı şeyinden ötesine gidemeyen sözüm ona namuslu (!) erkeklerin buna kafa yormasına hiç şaşırmadım.

  öğrensen ne yapıcan yani. seni aldatmayı kafaya koymuş kadın zaten her şekilde kandırır, ruhun bile duymaz. ah zavallım.

  12 ocak 2017 17:50