yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  3.5
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et

  2019-11-07 07:00:00 tarihli Magic Shampoo Kuru Şampuan kazanacak 5 şanslı kişiden biri ol! sonuçlandı. talihliler: thebird, ucuyoruzneguzelkamikaze, punky999, sarabende, sarhos yarasa, doll

  hediyeleri, 6 talihli arasından adres, ürün seçimi ve iletişim bilgileri formunu en hızlı dolduran 5 kişi kazanacak.

  çekilişin sona ermesinden sonraki bir hafta süre içerisinde iletişim bilgilerini doldurmayan yazarlar hediye haklarını kaybedeceklerdir.

  hediyelerinizi denedikten sonra yorumlarınızı paylaşmayı unutmayın. bir sonraki çekilişte görüşmek üzere. sevgiler.

  • girdiler (20)
  • oylar (36)
  • medya (1)

  1. Bugün bana ürün yollamışlar kendimi resmen youtuberlar gibi hissettim süslüler :) iyiymiş böyle hoş bir şey yani :) neyse ürünü hemen denedim bugün yağlı saçlara sahibim ve her daim kuru şampuan kullanmak zorunda kalıyorum. İlk izlenimlere gelecek olursak dedikleri gibi gerçekten beyaz kalıntı bırakmıyor batiste gibi bu hoşuma gitti. İstediğiniz kadar sıkın saçınız beyaz görünmüyor. Yağlı görüntüyü de gayet güzel aldı. Batiste kadar başarılıydı bu konuda. Tek sıkıntısı bana tatlı bahar kokulusundan göndermişler bu kokuyu beğenmedim çok fresh değil bence. Alerjim var her şeye yoğun kokular bana göre değil o yüzden serinin diğer kokularından alabilirim. Okyanuslu bir şeyi vardı yanlış hatırlamıyorsam o güzel kokuyor olabilir. Koku hassasiyeti olmayan süslüler için de kötü bir koku değil sadece fazla yoğum bir koku. kısacası ilk defa batisteyi bırakıp bu kuru şampuanı alabilirim. Başarılı olmuş

  12 şubat 18:24

  2. Çok ağır kokuyor bu seri resmen. Ama temizleme işini iyi yapıyor. Saçta beyaz bir kalıntı bırakmıyor.

  12 şubat 21:23 17 şubat 01:25

  1

  3. Haftasonu aldım, bugün denedim. Açıkçası yağı almadı. Şeffaf mı şeffaf ürün, güzel kokuyor ok ama sadece bukadar :) Asıl amacına hizmet etmedi. Acaba komple şişeyi mi boşaltmalıydım :( Az mı sıktım :( Bilemiyorum. Tekrar deneyeceğim.

  Edit: Yok arkadaş hiçbir işe yaramıyor sadece kokusu güzel. Ben yine Batiste'ye devam.. Beyazlaşıyor ama elimle karıştırınca geçiyor.

  13 şubat 09:14 8 haziran 11:51

  4. bugun denedim, vaatlerini yerine getirdiğini söyleyebilirim, kesinlikle beyaz kalıntı bırakmıyor. bendeki yagmur ormanları ve kokusu muhteşem ferah ferah. kuru şampuandan beklentim saç yeni yıkanmış gibi temiz temiz kokması yaglı gorunumu alması ve hacim. 6-8 saat kadar kurtarsa yeter :) hacim konusunda benden 10 üzerinden rahatlıkla 8 alır. yaglı gorunumu de yok etti, almaya devam edecegim, benim için batiste xxl kuru şampuana rahatlıkla rakip olabilir.

  16 şubat 14:23

  1

  5. Hayatımda denediğim en kötü kuru şampuan olabilir, hep evde kuru şampuan bulundururum bittikçe de denemediğim kuru şampuanlara şans veririm. En son yağmur ormanı kokulu olanını aldım ama kokusu o kadar ağır ve kötü ki ilk sıkıldığında ben bunu kullanamayacağım dedim daha sonra hafifledi gün içinde koku sorunu olmadı. Tek güzel yanı görünmez olması ama yağlı görünümü almadıktan sonra o da bir işe yaramıyor.

  16 şubat 20:14

  4

  6. Kesinlikle görünmüyor. Benim kuru şampuanlarla en büyük problemim beyazlığın gitmemesi ve yağı almamalarıydı. Bu yönlerden kesinlikle beğendim. Hatta denemek için en yağlı olduğum günü bekledim. Saç speyi gibi bir yapısı var pudra falan görmedim ben asla beyazlık yok. Masaj yaptıktan sonra o hafif ıslaklık da gidiyor. Saçlarımdaki o yağlı görüntüyü aldı ama duştan çıkmış gibi de olmadım zaten kuru şampuanlardan öyle bir beklentim de yok. Yağı alma ve hacimlendirme konusunda gayet başarılı. Urban care fiyaskosundan sonra ilaç gibi geldi valla. Belki kokusu ilk sıkışta ağır gelebilir ama zamanla normal seviyelere düşüyor.

  19 şubat 12:15

  5

  7. Bence güzel ürün süslüler. Kokusu çok fazla evet ama sevdiğiniz kokuyu bulursanız bu bir sorun olmuyor. Ben şekerli kokuları sevdiğim için Tatlı Bahar'ı beğendim. İndirimde yakalayınca fiyat performansı da benim için sınıfı geçti. Ben bunu kullanmaya devam ederim. Bir şans verebilirsiniz bence.

  21 şubat 11:27

  8. Çok beğendim. Saçın yağını alıyor, beyaz kalıntı bırakmıyor. En önemlisi saçı sertleştirmiyor ve kalıp gibi durmasına neden olmuyor. Hacim konusunda ekstra bir hacim verdiğini söyleyemem. Batiste kuru şampuanlarım bitince Loreal'den devam edeceğim...

  21 şubat 22:10

  9. Görünmezlik konusunda haklılar. Saçta hiç beyazlık kalmıyor. Fakat çok ağır bir kokuya sahip. Güzel bir koku da değil. Saçları kurutuyor. Sertleştirip yağlandırıyor.

  26 şubat 14:34

  10. Ürünü beğendim.vaat ettiği gibi iz bırakmıyor.kuru şampuanların en büyük sorunu beyaz pudra izi bırakmasıdır.yağlı saclarım var sabahtan aksama kahkullerim hemen yaglanıyor.günümü kurtarmaya yetiyor.yagmur ormanları kokusu ferah.diğer kullandığın kuru şampuanlara göre memnun kaldım.

  9 mart 07:46