sorular içinde ara
yeni soru sor
son sorular
son cevaplar
kategoriler
 • süslü
 • moda alışveriş
 • kuaför & güzellik merkezi
 • sağlık
 • spor
 • gönül işleri
 • aile arkadaş ilişkileri
 • cinsellik
 • eğitim & kariyer
 • seyahat
 • pet
 • sanat
 • bürokrasi
 • diğer
girdi yaz
medya ekle
 • linki kopyala
 • şikayet et
 • girdiler (25)
 • medya (3)

1. iz peşinde ile tanıdım ilk o'nu .rahmetli osman yağmurdereli, güler karaman ile çok güzel bir üçlüydüler. sonrasında sıcak saatler gözümde bambaşka yaptı. nitekim hayatının aşkını da orada yakaladı. arzum onan'la güzel bir ikili oldular ki o dizi kadrosu hala gözümde başkadır. adam her seferinde kendini aşan bir oyunculuk sergiledi ama bunun dışında magazin basının da hiç bir zaman yer almadı. eşi arzum onan'ın kanserle mücadele ettiği dönemlerde bile hep destek tam destek olmuş bir adamdır kendisi. durgun ve asil kişiliği, tatlı gülümseyişi, örnek bir kişilik kendisi.

24 aralık 2015 19:52

2. Mehmet günsür ile birlikte gözümde tüm brad pittleri, tom hardyleri harcatacak kadar asil ve çekici bir adamdır. İki erkekte de çözemediğim bi taraf var sanırım "huzur" veriyorlar.. Gözümde mr. Darcy'nin türkiye şubesidir. Zamanında ahmet kaya'ya yapılan saldırıda insani yönünün ne kadar kuvvetli olduğunu göstermiş, bol ödüllü çerkes erkeği. Gözümde hep selim arhan olarak kalacak.. O zamanlae bir gülüşü ile ergen kalbimi küt küt attırırdı..

19 ekim 2016 11:59

3. Bu aralar bir istanbul masalı'nın sahnelerini izleyip duruyorum.eriyip bitiyorum bu adamın şiir gibi konuşmalarına.karizma,beyefendilik ve kültürün birleşip ideal erkegi olusturdugu kisidir.

Amerikalıların ideal erkek izlenimi veren aktörü nasil (bkz: Colin firth) ise,turkiyeninki de bu adamdır efendim.

Edit:ne amerikasi yav adam ingilizdi.neyse asıl nokta o değil.

1 ocak 2018 20:35 1 ocak 2018 20:37

4. Kendisinin hiçbir dizisini veya filmini izlemedim şimdiye kadar. Kendisine hayran olanları gördüğümde duyduğumda da şaşırırdım. Malum sohbet videosundan sonra hayranlarını o kadar iyi anlıyorum ki. Tam bir beyefendi. Tam zıttı bir insanlar karşılıklı konuşunca iyice parlamış.

En yakın zamanda bir projesini izleyeceğim, iyi bir oyuncu olduğuna da şimdiden eminim. 

Edit: (bkz: Bir istanbul masalı)’na başladım. Kendisine aşık olanlara bir kişi daha yazmanızı rica ediciim (gizlinot: 😍)

6 mart 2018 15:37 8 mart 2018 00:19

5. sakin sakin konuşmasını sevdiğim adam. Sıcak Saatler zamanında delicesine takip edip Bir İstanbul Masalı'nda Selim Arhan ile şaha kalkan hayranlığımı her geçen gün katlıyor sağolsun. Arzum Onan ile olan evliliği şu medya aleminde Bergüzar ile Halit ile beraber en beğendiğim evliliklerden. Birbirlerine bakışları, sakin konuşmaları, uyumlu halleri örnek alınası gibi geliyor. ayrılsalar aşırı üzülürüm mesela. Son videoyu da izledim tam ondan beklediğim gibi, beni hayal kırıklığına bir nebze bile uğratmayacak şekilde konuşmuş.

Karşısındaki manipüle ile laf çevirmekten beslenen, vasfı olmayan, kadınlığını doyasıya yaşarken kendisinde kadınlara rol biçme vasfı bulan medya objesinden başka bir şey değil.

Yeni sinema filmini merakla bekliyorum. Varolsun.

6 mart 2018 16:21

6. konuşması, duruşu, yaşam tarzı, ailesi ile kalitesini tam anlamıyla belli eden biri. programda ifade ettiği cümleler de ne kadar bilgili ve güzel bir insan olduğunu belli ediyor. kadının toplumdaki yerini ve değerini bu kadar küçültmeye ve aşağılamaya çalışan hemcinslerimiz varken, yücelten erkeklerin (gizlinot: adam gibi adamların) olduğunu görmek gerçekten onur verici. bu toplumda bu kadar kendinden emin iyi yetişmiş ve yetiştirecek insanlara ihtiyacımız var. kendisini her zaman severek takip etmişimdir.

6 mart 2018 16:30

7. Asil bir adam.

Düşüncelerinin güzelliğinin, kibarlığının yanında ses tonu da çok çok güzel. hülya avşar'ın programında da hülya'ya değil de mehmet bey'e, sesine, söylediklerine odaklanırsanız sinirlenmiyosunuz da.(gizlinot: Swh)

6 mart 2018 17:00 6 mart 2018 17:09

8. adam asil, adam kültürlü, adam şık, adam mikemmel peki sen nesin hülya avşar? zamanından niye kaçırdığını anladın mı, istesen de alamazdın o adamı bu zihniyetle. adam en asil duyguların insanı, tam bir sanatçı, tam bir beyefendi. allah arzum onanla ailesini, mutluluğunu bozmasın, hülya sen de artık bir git şu ekranlardan.

6 mart 2018 17:06

9. asaletin vücut bulmuş hali bu adam. bence çok yakışıklı ve karizmatik, hele hülya avşar'ın programında hülya'nın cahilliği karşısında bilgisiyle, donanımıyla insanı kendine hayran bıraktırır.

6 mart 2018 17:47

10. hülya avşar'ın ipliğini pazara çıkaran adam.

adam gibi adam, teşekkürler karşındakine ve onun gibi milyonlarcasına rağmen "kadın"ı savunduğun için.

6 mart 2018 18:06