yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (31)
  • medya (1)

  1. Kendisini tesadüfen İnstagram'dan keşfettim. Makeup artistmiş. Youtube kanalı açmış, videolarını izledim genel olarak beğendim. Konuşma tarzı, diksiyonu güzel. Bu işi profesyonel olarak yaptığı için öğretici videolar çekeceği düşüncesindeyim. (link: http://m.youtube.com/user/melisilkkilic Youtube kanalı )

  5 kasım 2014 00:50 5 kasım 2014 00:55

  2. Profesyonel makyaj artisti.didem soydan ,sevval sam ,burcu esmersoy ,berrak tuzunatac gibi bir sürü ünlüye makyaj yapan bi kadının youtube kanalı açması beni çok mutlu etti.

  Mac ve profesyonel ürünler kullansa da o kadar güzel tavsiyeler veriyo ki diger youtubelardan hiç bir şey ögrenmediğimizi anladım.

  Doğal güzelliği ön plana cıkarıcak olabilicek en az ürünü yüzünüze sürün diyo ki bu cok önemliymiş.Youtuberlar insanın canını çektirip her şeyi aldırırken bir durup cildime napıyorum dedim yani.

  İnstagramda 11k takipçisi var.youtubeda da yayılır kısa zamanda.

  17 kasım 2014 05:34

  3. türk lisa eldrigde olmaya aday taze vloggerdır.

  kendilerinin bile ne yaptığını anlayamadığı türk makyaj vloggerlarından sonra su gibi geldi. kadın bu işi biliyor en azından.

  ilk başta gerçekten basic teknikler için video çekmiş, ama ilerledikçe çok başarılı bir vlogger olscağına inanıyorum,

  en azından gerçekten makyaja ilgi duyan kesim oraya yönelecektir. bu kadından hiçbir zaman 'çantamda ne var' videosu görmeyeceğiz süslüler, ama en iyi türk elinden çıkma makuajları göreceğimiz kesin (youtuberlar arasında)

  17 kasım 2014 18:43


  4. Bi tık daha iyi youtuber. '-'

  19 kasım 2014 21:24

  5. Uzun zamandan beri en beğendiğim youtuber. Profesyonel olduğu fırçayı tutuşandan belli. Umarım erkenden bırakmaz ve devam eder. Bende de bu kadın cidden bir lisa eldridge havası yarattı.

  28 kasım 2014 02:22

  6. buradan öğrenip bir videosunu izlediğim youtuber.

  izlediğim videodaki halini, tavrını ve -bir arkadaşı sanırım- yaptığı makyajı beğendim. sıkılmadan sonuna kadar izlemeyi başardım. abone bile oldum. (gizlinot: sayılı aboneliklerimden biri)

  28 kasım 2014 10:47

  7. Haline tavrına bayıldığım, ciddiyeti-samimiyeti dozunda,yetenekli makyaj sanatçısı.

  sonunda bir ''makyaj youtuberının'' kanalında 'çantamda ne var' videosu olmayacak sanırım. Ne mutlu bize.

  28 kasım 2014 11:10


  8. profesyonelliği fırçayı yormadan kullanışından ürünü bocalamayışına kadar her detayda belli olan, eli kekelemeyen (gizlinot: en uygun kelime bu geldi aklıma, ne yaptığından, çıkacak sonuçtan emin, ürkek değil manasında), sadece makyaj anlamında bir şeyler öğrenmek/izlemek isteyenlere ilaç gibi gelecek olan yeni youtuber.

  çekim kalitesi gayet güzel. konuşmasındaki akıcılık ve sevimli hali de ekstra keyif verici. bir de benim göz zevkime göre oldukça güzel bir kadın. şimdilik keyifle izliyorum. ilerisi için de merak içindeyim.

  not: yerli lisa eldrige olmaya adaylığı konusunda (yazar: blossom )'a katılıyorum.

  28 kasım 2014 19:13

  9. türk kaynak olarak aranan kan geldi sanki, umarım o da ''bitenler, beni tanıyın, çantamda neler var, alışverişim'' tarzı videolar çekmez, yani bu tip videolar kötüdür demiyorum ama bazen sadece makyaj örneklerinin olduğu, teknik öğretilen bir kanala ihtiyaç duyuyordum; pratik, yapılabilir, detaylı anlatılan, tüyolar verilen, uygulamalar gösterilen yani sadece makyaj konuşulan bir kanal lazımdı.

  umarım o da takipçi hırsı ile başka youtuberlarla videolar çekmek, lansmanlara katılıp vlog çekmek gibi şeyler yapmaz, nereden ne yapsam da takipçi kapsam diye uğraşan youtuberlardan olmaz.

  en güzel özelliği de, yapacağı makyaja göre model bulup, sadece kendi üzerinde değil başka yüz tipleri ve göz tipleri üzerinde de örnekler göstermesidir.

  çünkü kocaman göz kapakları olan birinin videosunu bir düşük göz kapaklı olarak ne kadar izlersem izliyim pratikte aynı sonucu alamıyorum, büyük göz kapaklı biri de düşük göz kapaklı biri için makyaj örneği sunamıyor.

  özetle bu çizgisini korursa, açık ara benim favorim olacak kendisi.

  küçük bir eleştiri olarak şunu söyleyebilirim, tüm videolarını izledim ve son videosu hariç geriye kalan tüm çekimlerinde durmadan ve yılmadan ''bi tık daha'' diye bir ifade kullanmış, lütfen buna bir son versin, başka da olumsuz bir şey görmedim.

  28 kasım 2014 19:32 ed.28 kasım 2014 20:40

  10. Tanım: Profesyonel makyaj artisti.

  Kendisini daha önceden instagram'da tesadüfen görmüştüm, ünlülere yaptığı makyaj örnekleri ve özellikle de Neslihan Atagül'e yaptığı makyajlarını çok beğenmiştim. Youtube kanalı olduğunu bilmiyordum, sözlük aracılığıyla öğrenmiş oldum.

  28 kasım 2014 20:10