yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (12)
  • medya (0)

  1. Mersin'in bir köyünde, Kuran kursu yapılan bir caminin imamının depoda 12 yaşındaki kız çocuğuna tecavüz etmesi ve siyasi bağlantıları sebebiyle olayın üstünün örtülmesini içeren rezalet silsilesi. Mart'taki duruşmaya kadar mümkün olduğunca olayı gündemde tutmak için desteğimiz gerekiyor.

  (link: https://twitter.com/benozbuyucusu/status/1071312007247339520?s=20 link)

  8 aralık 2018 12:19 8 aralık 2018 12:21

  2. (yazar: catharina) süslümüzün sayesinde kendisinden haberim olan güzel çocuk. bu saatten sonra elimden ne geliyorsa yapacağım o'nun için. o'na bunu yapan cezasız kalmayacak! korkmadığı, hocasına anlattığı, haber kanallarına olayı gönderdiği için, cesareti, güzel yüreği için kutluyorum kendisini ve ailesini.

  söylenenlere göre haberi gönderdikleri korkak çöp kanallar olayın siyasi ayağı nedeniyle haberi kabul etmemişler. fox tv hariç! onlar da henüz yayınlamamış. bundan sonra hergün twitter'dan olayı alıntılayıp fox kanalını, fatih portakal'ı ve fox ana haberi etiketleyip paylaşacağım. sizlerden de aynısını rica ediyorum. dava martta görülecekmiş. marta kadar bu olayı sosyal medya gücümüzle gündemde tutmalıyız. hatırlarsanız şule çet'in katilleri sosyal medya sayesinde ceza aldılar. gücümüzü küçümsemeyelim!

  8 aralık 2018 13:53

  3. ‘’Olay Mersin’de bir köyde geçiyor. 12 yaşında bir kız çocuğu. Köyde kuran kursu var, cuma günleri cuma temizliği yapılıyor. Caminin imamı çocuğu depoya bir şey alması için gönderiyor, sonra kendisi gidiyor. Karanlık depoda çocuğa tecavüz ediyor.‘’

  Şu cümlelerin üstüne ne söylenebilir , ne denebilir? Yine boğazım düğümlendi. nasıl  bir ülke , nasıl insanlar bunlar? Yapan ve bunun yok sayılmasına yardım edenler, pisliğinizde boğulursunuz umarım. Bu kız çocuğu bunu kimseye söyleyemeyip iki kez intihar etmiş, antidepresan ilaçlarına başlamış. Kim bilir neler yaşadı neler düşündü. Bu kızın hakkını kim nasıl ödeyecek? Hangi yasa hangi ceza bunu değiştirebilecek? Ki ülkede ne yasa işliyor ne ceza. Lütfen bunu yayıp haber kanallarına girmesi için destek olalım. Mahkemede o pislik cezasını alsın(!) bunları görmezden gelmek hepimizi suçun bir parçası yapıyor. O kadar üzgünüm ki.

  8 aralık 2018 15:04 8 aralık 2018 15:05


  4. (link: http://www.hurriyet.com.tr/amp/yerel-haberler/adana/merkez/cinsel-istismarla-suclanan-imam-serbest-kalmasi-41035512?__twitter_impression=true Hürriyet) haber yapmış.

  8 aralık 2018 15:10

  5. taciz ve tecavüz haberleri gün geçtikçe kanımı donduruyor ya siz nasıl yaratıklarsınız? nasıl bir zihniyet bu? adalet duygunuz batsın o leş kalplerinizde boğulun çocuklarımıza dokunmayın artık ben okurken içim titriyor, yüreğim kaldırmıyor siz bunu gerçekleştirecek kadar ne yaşıyorsunuz iğrenç yaratıklar? çekin o pis ellerinizi, gözlerinizi çocukların üzerinden!

  9 aralık 2018 00:50

  6. yazıklar olsun.. bu olaylar normalleştirilmeye başlandığından beri daha çok arttı benzer olaylar. sebebi de şudur ki; bu mantalitedeki insanlara(gizlinot: sapık zihinli) özgüven geldi.onlar artık sadece düşünmekle kalmıyorlar bu sapıklıklarını, uyguluyorlar.

  9 aralık 2018 01:28

  7. Bugün kızım düşüp başını çarptı ve ben onu sakinleştirmek için 1 saat uğraştım. Şarkılar söyledim,dışarı çıkarttım ama o ağlamaya devam etti. Bu sadece çarpma! Tecavüze uğrayan birini nasıl sakinleştirirsiniz? Düşünüyorumda o kızı hangi şarkı teselli edebilir bundan sonra? Kulaklarını tıkadınız,gözlerini kör ettiniz,duygularını yaktınız. Allah belanızı versin! Dilerim o inandığınız cehennem sizi en derin yerinizden yaksın!

  9 aralık 2018 02:31


  8. tecavüzcülere cesaret geldiğini birkez daha gösteren olay. haberi okurken yaşadığım üzüntünün, öfkenin tarifi yok.

  9 aralık 2018 05:34

  9. İnsan değilsiniz. Bundan sonra yazacaklarım nasıl olsa yayınlanmaz, kabine gider ya da direkt uçurulurum.

  9 aralık 2018 18:46

  10. Elif'in avukatının ses kaydı yayınlanmış. (link: https://medyascope.tv/2018/12/08/delillerin-karartildiginin-iddia-edildigi-cocuk-istismari-davasinda-tahliye-karari/ link)

  Dün twitter'da gündem oluşturulmaya çalışılmış.

  Olayı Ekşi'den takip ediyorum. Ekşi sözlük'te yazar olanlardan başlığın yukarı taşınması için destek olmasını rica ediyorum. (link: https://eksisozluk.com/mersinde-tecavuze-ugrayan-12-yasindaki-kiz--5869269?p=1 Ekşi linki)

  9 aralık 2018 19:07 9 aralık 2018 19:09