4.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (6)
  • oylar (2)
  • medya (1)

1. kış aylarında kullanmayı en sevdiğim uygun fiyatlı kocaman nemlendirici. üzerinde tüm vücut hatta yüz için de uygun olduğu yazıyor ama ben el ayak ve özellikle geceleri yatmadan dudaklarıma sürüyorum, çoğu dudak koruyucusunun tabakamsı neminden daha güçlü nemlendirdiğini düşünüyorum. bence tek olumsuz yanı çok büyük olduğu için çantaya atıp dışarıda kullanılma şansının olmayışı.

11 şubat 2016 18:22

2. Babamın da benim de vücut kuruluğumuz var, bacaklarımın bir günde kuruluktan yara olduğunu biliyorum öyle söyleyebilirim. İkimizin de çok memnun kaldığı bir krem. Tek çeşiti mi var bilmiyorum ama bizimkinin üstünde kuru-çok kuru ciltler için yazıyor. Bir problemi var çok yoğun olduğundan -doğal olarak- zor yayılıyor. Emilimi problem ediyorsanız biraz zaman alıyor diyebilirim

17 eylül 2016 22:55

3. Ellerim çocukluğumdan bu yana kurudur sürekli el kremi kullanırım. Vazelinler mi denemedim yağlar mı denemedim ama en sonunda bu kremle annem sayesinde tanıştım. İlk kutum bitti ikinci kutuma geçtim. Yoğun bir yapısı var fazla akışkan değil. Gerçekten iyi nemlendiriyor ve cildi besliyor. En güzel yanı ise yağlı bir his bırakmaması cildinizde. Düzenli kullanıldığında pamuk gibi ellere kavuşmanız garanti. Hayatımın kremi diyebilirim. Başka da el kremi aramam.

5 mart 17:10


4. uygun fiyatlı ve güzel nemlendirici.  Kabul etmek lazım ki içeriği pek de temiz değil. petrolatum, likit parafin ve parfüm içeriyor ama piyasada hiçbir krem bunun kadar kalıcı nemlendirmiyor. İçerdiği güzel malzemeler de var, panthenol ve gliserin gibi. kokusu cidden tam olarak "bakım kokusu". Yüz için kesinlikle uygun değil, çok ağır hatta ama vücut, el ve özellikle ayak için çok güzel. 

10 mart 19:24

4

5. şu ana kadar kullandığım abartısız en iyi nemlendirici. sürüldüğü anda cildi yumuşatıyor. şimdiye kadar keşfetmediğime o kadar üzüldüm ki.

yapısı nivea'nın kremlerine benziyor, yağlı ve ağır. o yüzden ben sadece gece yatmadan önce sürüyorum. makyajın altına sürülmemeli kesinlikle. fondöteni sürerken parça parça dökülüyor. aynı sorunla nivea'da da karşılaşmıştım.

parfümlü bir kokusu var, rahatsız etmiyor kesinlikle, hatta çok sevdiğimi söyleyebilirim. miktarı 300 ml ve gratis indiriminde 10₺'ye aldım. bu fiyata, bu boyutta, bu nemlendirici özellikte başka krem bulamazsınız. kuru ciltliler kesinlikle elinin altında bulundurmalı.

20 nisan 00:57

6. Özellikle karasal iklime sahip illerde yaşıyorsanız hayat kurtaran bir krem. Her yerime sürüyorum bunu.

31 ağustos 14:50 2 eylül 23:57