yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (23)
  • medya (1)

  1. liselerin hiç bitmeyen geyiği. sınıfın en güzel kızı şeklinde de gerçekleşir.

  erkeklere ara ara anket yapar gibi sorulur. erkek çoğunluğun güzel buldukları ile kızların ki farklı olur.

  bu soruyu en güzellerden olan kıza sorarsanız; muhtemelen en yakın kız arkadaşlarından birinin ismini verecektir. benim derse ayıp olur:)

  bu güzellerden bazıları -hepsi böyle değil- başka güzel kızları kaldıramazlar. ''ayşe mii? bilmiyorum. ben pek beğenmiyorum galiba. şusu busu çok böyle çünkü.'' tarzı saçma ve kişisel argümanlarla diğer güzel kızların o kadar da güzel olmadıklarını vurgularlar. örnekler;

  x'i beğenmiyorum. çünkü,

  saçları çok kıvırcık:/

  gözleri aşırı mavi:/

  basenleri var

  damarları çok görünüyor:/

  çok kızarıyor:/

  boyu aşırı uzun/kısa :/ gibi.

  25 ocak 2015 23:09

  2. Okulun en güzel kızı değildim ama okulun en güzel kızının yanındaki çirkin kız bendim. (gizlinot: valla bak ) (gizlinot: yemin ediyorum öyleydim )

  26 ocak 2015 22:18

  3. Güzel değildir sadece çok popülerdir.

  26 ocak 2015 22:51


  4. okulun en çok imrenilen kızıdır.

  yani öyle olsa gerek, ben okulun en çirkinleri listesinde olduğumdan, ancak kendisi hakkında bu kadar fikir yürütebiliyorum.(ybkz: swh)

  27 ocak 2015 00:25

  5. İlkokul, ortaokul ve lise boyunca gözlediğim şudur: Çok güzel değil de havalı ve diğerlerine yukarıdan bakan kişiler genelde en popüler kişilerdir. Çünkü kendisini yetersiz hissedenler, bu kişilere hayranlıkla bakar. Yani esas olan ezici bir liderliktir maalesef...

  Haa gerçekten okulun en güzel kızı, aynı zamanda en iyi kalpli insanı ideal insanı da olabilir. Ama 18 yaştan önce böyle bir şey göremedim...

  Ben okul yaşamımda hiçbir zaman en güzel ya da en popüler insanı olmadım. Tanınan bilinen bir insandım, ortalamanın az üzeri bir güzellikteydim... Ama iş yaşamımdaki arkadaşlarımda onların dediği şudur: Sen olmasan bizim bir araya gelip ortak bir şey yapacağımız yoktu. Yani herkesi bir araya getiren, farklı grupların ortak tanıdığı, laf cambazı, güleç insanım sanırım. İyi ki de böyleyim ya la! :D

  27 ocak 2015 00:33 27 ocak 2015 00:35

  6. Sınıfı bırakın okulun en güzel kızı diye lanse edilen sınıf arkadaşım, kesinlikle okuldan kimseyi beğenmeyen üniversitelilerle takılan kızcağız, liseden sonra o üniversiteli sevgilisiyle evlendi. 20 yaşında ve 23 yaşında iki kere anne oldu. 24ünde aldatıldığını öğrendi ve boşandı. Geçen sene Ankara'da karşılaştık ayak üstü sohbet ettik. Lise mezunu olarak iş bulmanın zorluğundan, okuduğumuz için ne güzel bir şey yaptığımızdan bahsediyordu. Acı olan da o meşhur güzellikten eser kalmamış 25 yaşında 35 gösteren resmen çökmüş bir hanım olmuştu. Allah çirkin şansı versin ne deyim. Gereksiz şeyler bunlar.

  27 ocak 2015 02:38

  7. Lisenin en güzel kızı olamadım ama üniversite de sınıfın en güzel kızı bendim. Makine mühendisliğinde başka kız yok. Oh miss. Sahalar benim.

  9 aralık 2015 02:22 9 aralık 2015 02:22


  8. (bkz: kime göre neye göre)

  9 aralık 2015 13:37

  9. Tabii ki bendim.

  Kreşin bile en güzel kızıydım.

  Arkadaş grubumun "alison"uydum.

  Şu anda da Sözlüğün en güzel kızıyım zaten.

  Bıktım artık (link: http://www.suslusozluk.net/n/241024/ bu) kıskançlıklardan !

  9 aralık 2015 14:02

  10. okulun en güzel kızı bizim zamanımızda ortam insanı olan tiplerden çıkardı. aslında güzel ama fazla öne çıkmayan kızlar çoktu . fakat onlara kimse çıkma teklif etmez onlar da seksi görünmek için çaba sarf etmezlerdi. daha çok ders çalışmakla meşguldüler. bu ortamın lideri konumundaki kız en çok dersleri "asan" en iyi kopya çeken, en iyi arkadaş kullanan, istediği erkekle kolayca "çıkabilen" kızlar olurdu. şimdi normal olsa da o zaman çok enteresan olan lisedeyken saçı sarıya boyama, full makyaj yapma, en pahalı cep telefonunu kullanma gibi özellikleri olurdu.

  sonra ne olduysa oldu bu kız ve yancıları birdenbire teyze ve amca moduna hızlı bir geçiş yaptılar.

  o gizli güzeller afete dönüştü, bastıbacak yaramazlık yapan kızların sallamadığı ufaklık oğlanlar uzun boylu kaslı maslı , kariyerli adamlara evrildi. yani insan gerçekten hayret ediyor.

  9 aralık 2015 14:37