yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.4
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (8)
  • oylar (8)
  • medya (1)
  5

  1. Geçen ay denebunu exclusive kutusu alarak uygun fiyata alıp denemeye cesaret ettiğim şampuan. Kokusu çok güzel, az köpürüyor ama derinlemesine temizliyor hatta o kadar temizliyor ki saçımı gıcır gıcır yapıp aşırı derecede kurutuyor. Üstüne kullandığım pantene saç kreminin düşük performansı nedeniyle sağlıklı bir değerlendirme yapamıyorum. Aynı serinin saç kremi ile birlikte kullanıldığında asıl etkisini göreceğini düşündüğüm için gratis indirimden sipariş ettim. Edit gelecek.

  ilgili medya:
  1
  1 mayıs 2019 19:09

  5

  2. Saçlarım kıvırcık ve çok fazla elektrikleniyor, öyle ki gün içinde suyla ıslatıp düzeltiyorum saçlarımı. Daha önce organix coconut curl şampuanını kullandım kıvırcık saçlarımı bir nebze kendine getirir diye ama bütün buklelerimi yok etti, sönük şekilsiz bir hal aldı saçım.

  Oysa bu şampuan organix ile barışmamı sağladı. Aynı zamanda saç kremini de kullanıyorum ve duşta hem şampuanı hem de kremi 4-5 dakika bekletiyorum. Sonuç tamamen şekil almış elektriklenmeyen bukleler ve eşit oranda dağılmış hacimli görüntü.

  En güzeli ise ne yaparsam yapayım yattığım zaman şekli bozulan saçımın şeklini yeni banyodan çıkmış gibi 3 gün boyunca muhafaza etmesi.

  Memnun kaldığım bir ürün oldu, bittikçe alırım.

  27 aralık 2019 06:44 27 aralık 2019 06:46

  4

  3. açık ara ogx'in bence en güzel şampuanı. zaten bu markadaki en güzel içeriğe sahip. saçı gerçekten elektriklerin özellikle memnun kalacağını düşünüyorum. içeriğinde silikon olmadığı için köpürmeyeceğini düşünmüştüm ama böyle de bir sorun yaşamadım. daha önce OGX Organix Lavender Luminescent Platinum, OGX Nemlendirici Coconut Water ,Ogx Extra Güçlü Morocco Argan Oil Morrocco kullandım. ancak shea soft kadar memnun kalmadım. indirimde bakılması gereken bir şampuan.

  13 ocak 2020 21:45


  5

  4. 3-4 şişe bitirdiğim için sağlıklı yorum yapabilirim. İçeriğinde silikon ve ogx'in hiçbir şampuanında bulunmadığı üzere sülfat yok. Bu sebeple curly hair method için de uygun. İlk kez kullandığımda bu şampuanı sevememiştim çünkü tamamlayıcı olarak kullandığım ürünler silikonluydu ve sülfat olmadan silikon saçımdan arınmıyor, saçlarım mat ve tam temizlenmemiş oluyordu. Saç bakım rutinimden içinde silikon olan ürünleri çıkarınca bu şampuandan gerçek verimi alabildim. Saçlarımı gerçekten vaadettiği gibi yumuşacık, esnek ve parlak yapıyor. Kırılmasını da minimuma indirdi. yoluma kendisiyle devam edeceğim şampuandır.

  1 haziran 2020 18:22

  5. Saçlarım uzadıkça nemini kaybetmeye ve kuruttuktan sonra kabarmaya başladı.saç yapım da düz bu arada ama kabarmasını önleyemedim bir türlü.bu markanın daha önce de ürünlerini kullandığım için şans vermek istedim.ilk kullanımdan itibaren saçlarım yumuşak,nemli ve en önemlisi kuruttuktan sonra düz formunda kaldılar.yağlanma yapmadı.gün aşırı yıkadığım için beni rahatsız etmedi.kokusu gayet güzel.oldukça da bereketli uzun süre gidiyor.indirimler de merak ediyorsanız şans verilmeli kendisine.

  1 haziran 2020 23:17 9 haziran 2020 13:20

  3

  6. Saçım kıvırcık olduğundan mı yoksa saç derim hassas olduğundan mı bilinmez ama benim saçımı biraz kurutan şampuan. Tabi ki de diğer şampuanlara nazaran daha az bir kuruma ama saç uçlarım bir buçuk iki günün ardından kururken diplerim yağlanıyor. Bir şişe bitirdikten sonra ara verdim. Yine de bu şampuana alternatif olabilecek hem temiz içerikli hem de daha iyi performanslı başka bir ürün bulamadığımdan bu şampuanı modifiye ederek yeniden kullanmaya başlama kararı aldım. İçine birkaç damla dengeleyici esansiyel yağ ekleyip bir de öyle deneyeceğim. Galiba agave şurubu ve hindistan cevizi içerdiğinden, çok şekerli kokuyor.

  6 ay sonrası editi: shea soft&smooth kullanırkenki nemsizliğin sorumlusu benim zannediyordum ama kullanmayı bıraktıktan sonra saçlarımı esas kendisinin kuruttuğunu, matlaştırdığını, elektriklendirdiğini yani kısacası buklelerime iyi gelmediğini anladım. saç diplerimi de çok çabuk yağlandırıyormuş. kötünün iyisi diyebilirim en fazla. curly girl method a başlamamın ilk haftalarında bana çok iyi geldiğini düşünmüştüm, bu yüzden bir yıl boyunca kullandım bu şampuanı. bu ürünü kullanırken kendi serisinden saç kremini sürmeden hayatta duştan çıkamıyordum. bana çeşit çeşit bakım ürünü denettirdi, duştaki saç bakım rutinim 3 adımlıydı ve maskeler kremler emilsin diye oturup beklemek beni baydığından duş almaktan nefret eder olmuştum. 1 yılın sonunda bu ve diğer bütün drug store şampuanları geride bıraktım. artık duşta sadece şampuanlayıp ıslakken tarıyorum, sonrasında başka hiçbir şey kullanmasam bile saçım yine de hem yumuşak hem de canlı bukleli oluyor çünkü sert deterjanlarla saçlarımın ruhunu kazımayı bıraktım...

  12 haziran 2020 21:23 20 ocak 20:58

  7. aynı anda hem silikonsuz hem de sülfatsız oluşu (coco sulfate da yok) ile merakımı feci cezbediyor.

  27 eylül 2020 10:36


  4

  8. Bugün deneme şansı bulduğum şampuan. Kokusu hoşuma gitti. Nedir anlamadım ama hoş bi koku. Saçlarımı baya yumuşattı ve aşırı temizlik hissi verdi. Elektriklenme konusunda tam verimi ilk seferde alamam çünkü saçlarımın uçlarında yanıklar var hala ama ufak da olsa etkisini gördüm diyebilirim. Curly hair metoduna da uygun. Sanırım bi süre kullanıcam.

  12 ekim 2020 17:19