3.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (11)
  • oylar ()
  • medya (1)

1. neredeyse tüm saç açıcılar gibi hidrojen peroksit içeren ve bu nedenle uzun vadede saça zarar verebilecek saç açıcı sprey. içeriğinde papatya suyu olmasına rağmen asıl saç açıcı etkiyi hidrojen peroksitin yaptığını bilmekte fayda var.

24 haziran 2013 09:41

2. Saçımın açılınca normal sarıya dönük bir renk olacağını düşünüp beni bir nevi 'Hürrem' yapan saç spreyi..

Saçımı yıpratması mı uzadıkça sanki dibi gelmiş gibi durması mı kötü bilemedim.. Yani kısacası beğenmedim, beğenemedim.

6 ekim 2014 02:49

3. benim ve kardeşimin saçımızın rengini tam da istediğimiz gibi açan sprey. fakat bu spreyi bir buçuk yıldır kullanmıyor olmamıza rağmen etkisinden hala tam olarak çıkamadık. saçlarımızı çok kuruttu ve yıprattı.

26 ekim 2015 20:58 26 ekim 2015 20:59


4. saçlarını hiç boyamamış bir insan olarak saç rengimi, saçlarıma zarar vermeden nasıl açarım diye araştırırken keşfettiğim ürün. bir ay boyunca haftada bir fön makinesiyle kurutarak saçlarımı koyu kumraldan açık kumrala dönüştürmüş olan üründür. uygulama yaparken her yere eşit dağılmasına dikkat ederseniz ve saçta uzun süre bekletmeden kurulama yaparsanız turunculaşma yapmıyor ancak saçınızı açmak istediğiniz tonun bi koyusuna kadar açın çünkü zamanla bir ton daha açılma yapıyor. yıpranma konusuna gelince, bekleme süresi veya güneşlenme süresi ve uygulanan miktar çok önemli. peroksit içerdiği için hassas cilde sahip olanlara önermem, bir miktar yanma hissediyorsunuz çünkü.

27 ekim 2015 08:31 20 nisan 2016 11:50

5. Saça zarar verdiği bir gerçek lakin niye bilmiyorum oksijen peroksitten daha az zarar veriyor gibi geliyor bana. Saçınızı mükemmel açmasını istiyorsanız oksijen peroksit daha iyi bir yol. Bu ürün daha çok ışıltı vermek biraz açmak ya da sarı hafif turumcumsu sarı olmak isteyenler için. Oldukça açıyor ama açık kumraldan öteye gidemez gibi

17 kasım 2015 22:39 24 ocak 2016 17:30

6. Saçımı doğal bir şekilde açan ürün. Normal saç rengim açık kumraldı şu an gayet doğal bir sarı. Hatta ben söylemeden insanlar açıcı kullandığımı farketmiyorlar.

Papatya özlü olmasından dolayı içimi biraz daha rahatlatıyor açıkçası. Neredeyse iki yıldır düzenli aralıklarla kullanıyorum saçlarımda çok fazla yıpranma olmadı saç uçalarını güçsüzleştiriyor biraz. Her bir iki ayda bir saçlarımı uçlarından aldırıyorum canlandırmak için bir problem kalmıyor.

Boyalı saçlarda işe yarar mı bilmiyorum ama boyasız kumral, açık kumral saçlarını açmak isteyenler için en kolay ve güzel yöntemlerden biri bence.

17 şubat 03:23

7. ilk kulladığım ve en çok memnun kaldığım saç açıcı. garnier, loreal, sprey, jel hepsini denedim hiç biri bu ürünün verdiği sarı rengi doğallığı veremedi. özellikle loreal ı kullandığıma çok pişmanım şuan saçlarım sarı ombre fakat kendi rengini bulduğunda bu açıcıyla devam edebilirim. ancak saçları yıpratan bi ürün çok sık uygulama yapmamanız gerekmekte.

saçınız gerçekten kumralsa siyah saça uygulayıp koyu kumral saçlarımı turuncu yaptı diye ağlayanlardan olmazsınız çok da memnun kalırsınız.

24 şubat 23:09


5

8. Bu spreyi kullanıp güneşin etkisiyle değil de kış aylarında saç kurutma makinesiyle saçımı açtım. İnanılmaz doğal bir renk oldu ve saçımı yıpratmadı. Ben uzun vadeye yayıp haftada bir uygulamıştım saçıma, zaten saçım sağlıklıydı, herhangi bir kötü etkiyle karşılaşmadım. 

24 nisan 16:20

9. yıllar önce kullandığımda saçıma efsane zarar vermişti, çok fazla döktü yıprattı. fakat şimdi dönüp o fotoğraflara bakınca saçımın rengini çok güzel yaptığını görebiliyorum

25 nisan 11:21

10. Açık kumral olan saçlarımı yazın plajda sürmem sonucu sarıya çeviren sprey. Kışın da kurutma makinesiyle uyguluyorum güneş kadar açmasa da doğal bir ışıltı veriyor. İnce telli saçlarım olmasına rağmen çok zarar verdiğini düşünmüyorum. Sadece biraz kurutuyor onu da basit bir yağ bakımı veya saç maskesiyle giderebilirsiniz.

25 nisan 15:25