1.8
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (8)
  • oylar (4)
  • medya (0)

1. Gratis'te 52 'li setinin fiyatının çok uygun olduğunu görünce denemek istedim. Öncelikle içinde 20 vücut , 8 yüz, 8 koltukaltı 8 bikini bandı, 4 ağda sonrası temizleme ve 4 adet de pain- less mendili bulunuyor. Uzun süredir tüm vücudumda jilet kullandığım için kıllarım çok sertleşmişti o yüzden acısindan korkuyordum velhasıl ilk olarak koltukaltımda denedim başarılı sonuç verdi 3 hafta pürüzsüz kaldı bugün cesaret edip bikini bölgesine denedim bu arada mendilleri sadece bikini bölgesinde denedim işe yaradı ağdayı da başarılı buldum.Birkaç olumsuz yorum okuyunca pek ümidim yoktu açıkçası ama şaşırttı beni daha önce veet te kullandım fakat veet hemen eriyip her yere bulaşıyordu remove da daha temiz işimi görebildim :). Son olarak kıllarım sertleşse de çok kıllı değilim belki bende o yüzden işe yaramıştır. Pain less mendilleri için bile tekrar alırım.

6 eylül 2017 00:04

2. Ay gece gece sözlükte dolanırken reklamını görünce yazasım geldi :d başarısız bulduğum ağda bantlarıdır. Bilmiyorum ben mi beceriksizim ama tam alamadığı için çok fazla ağda bandı harcamak zorunda kaldım. Tamam fiyatı uygun da pürüzsüz alayım derken defalarca aynı yere yapmaktan morarıcam nerdeyse. Kısaca beğenmedim ben, veet daha iyi.

27 mayıs 03:33

3. fiyatı uygun falan değilken sırf mucizevi şekilde gösterilen reklam kampanyalarından etkilenerek aldım büyük hata etmişim. hepsini ilk kullanımda çöpe attım kullanımı o kadar sinir bozucu ve kalitesiz ki verdiğim parama üzüldüm açıkçası. şahsi görüşüm veet en iyisi bu kılı tüyü evde alma işlerinde

27 mayıs 12:27


4. Ben de gratiste 52 tanesinin uygun fiyatlı olduğunu görünce alayım dedim. Daha önce veet kullandım vi-vet kullandım ama memnun kalmadım.

Remove’yi bacaklarımda,koltuk altımda ve bıyık bölgemde kaş ortamda denedim dknskdndjd 

Bacaklarımın tamamını almasa da yine de başarılı diyebilirim. Birkaç tane tüy bıraktı ama veetten sonra vi-vetten sonra cennet gibi gerçekten.

Koltuk altını çok güzel aldı ben çok memnun kaldım. 

Bıyık bölgesini de başarılı buldum. Tüm bunların yanında biraz can yakıyor gibi. Koltuk altı bölgem hiç acımaz mesela ama bu biraz sızlattı. Ağda mendilleri diğer markalar gibi bence pek farkları yok. Bitse alır mıyım? Evet alırım. 

27 mayıs 14:27

5. Resmen yüzyılın icadı o kadar etkili ki derimle birlikte alıyor tüyleri kökten çözüm bulmuş oluyor bana kesinlikle öneriyorum ve sık sık indirime girmeside ne kadar kaliteli olduğunu gösteriyor.

27 mayıs 16:00

6. 52'lik paketini gratis indiriminde ucuz bulup denemeye karar vermiştim. Şu zamana kadar hep Veet kullanmış birisi olarak memnun kalmadım. Kılları almada daha bir tutuk gibi, istediğim sonuçları vermedi ve cildimde tahrişe sebep oldu.

28 mayıs 00:21

7. indirimli gördüğüm için alıp denediğim ama memnun kalmadıgım ürün. hassas ciltler için olanını almıştım, sorun benden de kaynaklanıyor olabilir bilmiyorum ama tüyleri hiç çekmedi diyebilirim birçok bant boşa gitti, o kadar vakit ayırdım yine eldivene kaldım sonunda..

2 haziran 14:33


8. kentpark rossmann'da 52'li tek paketini 30 TL'ye görünce, ne oluyoruz dediğim ve koşarak uzaklaştığım, hemen yan tarafındaki çağdaş marketten 2 tane 52'lik paketi 20 TL'ye satın aldığım üründür. (gizlinot: Rossmann sen de böyle şeyler yaparsan senden de soğuycam az kaldı.)

Ürünün özellikleri için şunları söyleyebilirim. Tene yapışması, normal ağdaya göre daha etrafı batırmadan sonuç vermesi ve içinde vücuttaki bölgelere göre ebatı değişen bantların olması süper. Ama en sevdiğim özelliği kesinlikle içinde "acı hafifletici" mendillerin bulunması. Sevdim seni remove, en azından iki paket bitinceye kadar ki bu da baya uzun bir süre eder, benimlesin.

Not: 2 sene önce lazer epilasyon yaptırdım. şu an Tüylerimin %85'i bitmiş, kalan yüzde 15'lik kısım ise incelmiş durumda. ben bu bantları sadece kalan inceleri toparlamak için üç dört ayda bir kullanmak üzere aldım dolayısıyla çok sık tüylerde iş görür mü bilmiyorum. O sebeple ürün yorumumu buna göre yaptım. Bilginiz olsun sözlük.

30 temmuz 16:37