yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  2.5
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (16)
  • oylar (11)
  • medya (1)

  1. Gratis'te 52 'li setinin fiyatının çok uygun olduğunu görünce denemek istedim. Öncelikle içinde 20 vücut , 8 yüz, 8 koltukaltı 8 bikini bandı, 4 ağda sonrası temizleme ve 4 adet de pain- less mendili bulunuyor. Uzun süredir tüm vücudumda jilet kullandığım için kıllarım çok sertleşmişti o yüzden acısindan korkuyordum velhasıl ilk olarak koltukaltımda denedim başarılı sonuç verdi 3 hafta pürüzsüz kaldı bugün cesaret edip bikini bölgesine denedim bu arada mendilleri sadece bikini bölgesinde denedim işe yaradı ağdayı da başarılı buldum.Birkaç olumsuz yorum okuyunca pek ümidim yoktu açıkçası ama şaşırttı beni daha önce veet te kullandım fakat veet hemen eriyip her yere bulaşıyordu remove da daha temiz işimi görebildim :). Son olarak kıllarım sertleşse de çok kıllı değilim belki bende o yüzden işe yaramıştır. Pain less mendilleri için bile tekrar alırım.

  6 eylül 2017 00:04

  2. fiyatı uygun falan değilken sırf mucizevi şekilde gösterilen reklam kampanyalarından etkilenerek aldım büyük hata etmişim. hepsini ilk kullanımda çöpe attım kullanımı o kadar sinir bozucu ve kalitesiz ki verdiğim parama üzüldüm açıkçası. şahsi görüşüm veet en iyisi bu kılı tüyü evde alma işlerinde

  27 mayıs 2018 12:27

  3. Ben de gratiste 52 tanesinin uygun fiyatlı olduğunu görünce alayım dedim. Daha önce veet kullandım vi-vet kullandım ama memnun kalmadım.

  Remove’yi bacaklarımda,koltuk altımda ve bıyık bölgemde kaş ortamda denedim dknskdndjd 

  Bacaklarımın tamamını almasa da yine de başarılı diyebilirim. Birkaç tane tüy bıraktı ama veetten sonra vi-vetten sonra cennet gibi gerçekten.

  Koltuk altını çok güzel aldı ben çok memnun kaldım. 

  Bıyık bölgesini de başarılı buldum. Tüm bunların yanında biraz can yakıyor gibi. Koltuk altı bölgem hiç acımaz mesela ama bu biraz sızlattı. Ağda mendilleri diğer markalar gibi bence pek farkları yok. Bitse alır mıyım? Evet alırım. 

  27 mayıs 2018 14:27


  4. Resmen yüzyılın icadı o kadar etkili ki derimle birlikte alıyor tüyleri kökten çözüm bulmuş oluyor bana kesinlikle öneriyorum ve sık sık indirime girmeside ne kadar kaliteli olduğunu gösteriyor.

  27 mayıs 2018 16:00

  5. 52'lik paketini gratis indiriminde ucuz bulup denemeye karar vermiştim. Şu zamana kadar hep Veet kullanmış birisi olarak memnun kalmadım. Kılları almada daha bir tutuk gibi, istediğim sonuçları vermedi ve cildimde tahrişe sebep oldu.

  28 mayıs 2018 00:21

  6. Uygun fiyatına aldanıp aldım ama çok başarısız buldum. Tüylere yeterince tutunamıyor gibi geldi bana gerçi benim kıllarım güçlü olabilir. Bunun yerine bimde satılan epi bantları öneririm bundan daha başarılı.

  28 mayıs 2018 02:17

  7. indirimli gördüğüm için alıp denediğim ama memnun kalmadıgım ürün. hassas ciltler için olanını almıştım, sorun benden de kaynaklanıyor olabilir bilmiyorum ama tüyleri hiç çekmedi diyebilirim birçok bant boşa gitti, o kadar vakit ayırdım yine eldivene kaldım sonunda..

  2 haziran 2018 14:33


  8. kentpark rossmann'da 52'li tek paketini 30 TL'ye görünce, ne oluyoruz dediğim ve koşarak uzaklaştığım, hemen yan tarafındaki çağdaş marketten 2 tane 52'lik paketi 20 TL'ye satın aldığım üründür. (gizlinot: Rossmann sen de böyle şeyler yaparsan senden de soğuycam az kaldı.)

  Ürünün özellikleri için şunları söyleyebilirim. Tene yapışması, normal ağdaya göre daha etrafı batırmadan sonuç vermesi ve içinde vücuttaki bölgelere göre ebatı değişen bantların olması süper. Ama en sevdiğim özelliği kesinlikle içinde "acı hafifletici" mendillerin bulunması. Sevdim seni remove, en azından iki paket bitinceye kadar ki bu da baya uzun bir süre eder, benimlesin.

  Not: 2 sene önce lazer epilasyon yaptırdım. şu an Tüylerimin %85'i bitmiş, kalan yüzde 15'lik kısım ise incelmiş durumda. ben bu bantları sadece kalan inceleri toparlamak için üç dört ayda bir kullanmak üzere aldım dolayısıyla çok sık tüylerde iş görür mü bilmiyorum. O sebeple ürün yorumumu buna göre yaptım. Bilginiz olsun sözlük.

  30 temmuz 2018 16:37

  3

  9. yüz tüyleri için oldukça başarılı ağda bandı.vücut tüyleriniz ise eğer kalınsa ve sertse pek bir işinize yaramaz ve memnun kalmazsınız.ancak kol üstü gibi hafif , ince tüyleriniz varsa işinizi görür.

  30 temmuz 2018 20:09

  10. Gratiste çalışan bir tanıdık çok övmüştü. Aldım denedim hiç memnun kalmadım. A101 deki ürün gibi işlevsiz. Vücuduma yapıştı kaldı, önermem.

  2 şubat 2019 10:31