yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (29)
  • medya (0)

  1. ergenken baya bir olmak istediğim, olduğumda hayata küstüren çok kötü hissettiren bir eylemdir.

  hayatımda geçirdiğim en kötü gündü. o günden sonra bir daha 1 bardağın dışına çıkmadım (gizlinot: gerçekten)

  aşık olmayan adamı aşık ettirir (gizlinot: gerçekten kimse yoktu hayatımda ) (gizlinot: neden ağlayarak çok seviyorum dediğimi bilmiyorum ) (gizlinot: hatırlamıyorum arkadaşlar söyledi )

  okulun en yakışıklı çocuklarından birinin üstüne kustum. çocuk bana yardım etmeye çalışıyordu. aman allahım hatırladıkça ağlamak istiyorum. bütün geceyi unutmuşum ama o an aklımdan çıkmıyor. çocuğun o yüz ifadesi, pantolonunun aldığı hal. bir daha konuşmadık zaten kendisiyle. (gizlinot: çok şey kaçırdım )

  hayatımda 1 kere sarhoş oldum, ne içtiğimi bile hatırlamadığım bir gündü. bilinçsizdim, nasıl içileceğini bilmiyordum. o günden sonra bir daha da sarhoş olmadım ve olacağımı da sanmıyorum. 1 bardaktan sonra hemen korku sarıyor beni.

  ukte: (yazar: melissaki )

  29 kasım 2014 11:56

  2. sürekli tekrarladığım ve her seferinde bu sondu bi daha olmayacağım dediğim eylem.

  şimdi bunun aşamaları var 1-hafiften gevşemeye başlarsınız,diliniz çözülür bi rahatlama gelir.

  2-keyfiniz çok yerindedir, dünya biraz flulaşır; her şey çok güzeldir. (çakır keyiflik,kanımca burda durmak gereki)

  3-başınız dönmeye başlar el-kol kordinasyonunda sıkıntı vardır.

  4- etraf tamamen dönmeye ve seçilemez olmaya başlar.

  5-artık kendinizi kontrol etmiyorsunuz hayırlı olsun nur topu gibi sarhoşunuz oldu.

  Genelde hayatımın en kötü anlarını bu sarhoşluk zamanlarında yaşamışımdır. insanların bastırılmamış arzuları ortaya çıkar, kimseye söyleyemem dediği şeyleri bir bakmışsın masadaki herkese anlatır.

  Ben genelde sarhoş olduğumda ingilizce konuşurum -sebebini bilmiyorum- ve o gecenin sonu malesef hep tuvalette kusarken biter. En çok sarhoş olduğum gece tek başıma 70lik tekila üstüne 2 bira içmiştim iç çamaşırlarımla çektiğim videoları snapchat öyküme koymuşum utanmadan.( en azından onları çıkarmamışıım tabi) bir de gerçekten hoşlandığım bir çocuk da benden hoşladığı halde "hahah çok çirkinsin, senden iğreniyorum." demişim.

  Masada dans ederken, "en büyük fener ulan!" diye bağırırken ( gsli olduğum halde ) ve bir keresinde de taksim metrosunun yürüyen merdiveninden yuvarlanırken bulmuştum kendimi.

  kötü şeydir, sabahında hangoverlık bundan daha kötü bir şeydir

  "bir daha içmeyeceğim bu kadar çok." deseniz bile

  öyle olmamaktadır.

  30 kasım 2014 00:45 30 kasım 2014 00:53

  3. Ben garip bir şekilde bundan keyif alıyorum sanırım. Her seferinde bir daha tövbe deyip sonra hadi dibine vuralım noktasına geliyorum. Yılda en az iki kere gecenin büyük çoğunluğunu hatta bazen tamamını hatırlayamayacak kadar şarhoş oluyorum. İçince karakter değiştiriyorum. İçime bi kaba dayı kaçıyor. Normalde inanılmaz Münis bir insanken ve bir karıncayı bile incitemezken, sarhoşken adam dövmüşlüğüm ve nezarette uyanmışlığım var. Sonra asla bir şey hissetmediğim adama aşk itirafında bulunmuşluğum var. Kendimi sınadım aslında içten içe bişeymi hissediyordum acaba diye. Cık, hissetmiyorum. Hatta bir kere yılların vejeteryanı olarak kokoreç yemişliğim bile var ki ömrümde bir ilk.

  Benim aşamalar genelde mutlu olma, herşeye gülme,siyaset din konuşma, öpüjem, niye ben, ağlama, ağlama, öpüjem, tekrar gülme ve kapanış olarak bir yerde sızma şeklinde oluyor. Gecesinde çıkarma huyum olmadığından ertesi günü akşama hatta bazen bir ertesi güne kadar iptal oluyorum.

  30 kasım 2014 01:20

  4. Lisede çok sarhoş olduktan sonra aradan 10 yıl geçmesine rağmen yine öyle olmasın diye sınırı korumaya çalışıyorum.

  Ama yanınızda sevdiğiniz güvendiğiniz adam olunca, bir yaz akşamında karaf dolusu roze şarapla öyle güzel sarhoş olunuyor ki sözlük. Sahilde kimseler yokken el ele yürümek, gökyüzündeki yıldızları seyretmek, kendi etrafında dönmek, gülüp durmak o kadar güzel birşey ki. Arada ipin ucunu kaçırmak lazım bence

  30 kasım 2014 01:48

  5. Kusma aşamasından bi tık öncesi çok şahane ama ayarı tutturmak acı tecrübeler gerektiriyo tabi :,)

  30 kasım 2014 02:14

  6. bi hikayeye göre farenin birine alkol verilir.fare dile gelir. o kedi buraya gelecek ulen. son zamanlarda çok duyduğum, çok söylediğim cümledir. lan kedi gelse ne olur zaten sarhoşsun seni yemesi daha kolay. fare aklı işte.

  ha birde levent kırcanın meşhur tiplemesi. en sevdiğim lafı da ben bi kamu kuruluşunda sarhoşum.

  haberlerde görmeye bi dönem alışkın olduğumuz sarhoş tipler vardı. hele bi tanesi kaza yaptığına bi türlü inanmaz.

  30 kasım 2014 17:05

  7. Güvenilmeyen insanların yanında başa gelmemesi gereken durum. Evet deme potansiyelini arttırıyor çünkü.

  30 kasım 2014 17:13

  8. Şu an bir şişe şarap aracılığıyla olduğum şey. Alkolü normalde tat olarak sevmem fakat sarhoşluğun kafasını severim,bu yüzden de her zaman olabildiğince hızlı içmeye çalışırım. Ama bugün bir farklılık yapıp kadeh kadeh içtim (genelde tek başıma içtiğim için kafama dikiyorum) . Bunun bilimsel açıklaması var mı bilmiyorum fakat şu an kendi çapımda oldukça mutlu bir sarhoşum (hızlı içtiğim günlerin aksine). Saat 4:00 'te dışarı çıkmam gerektiği,ve insanları şarap kokumla rahatsız etmemek için duş aldım.

  Eğer hayatınız boyunca sağlam bir şekilde sarhoş olmamaşsanız ve olmak istiyorsanız,tavsiyem yavaş yavaş içmeniz. Hem daha uzun sürüyor hem de daha mutlu bir şekilde olunuyor.

  Sonradan ekleme :beğenen 1 kişi beni çok mutlu etti,teşekkür ederim.

  18 ocak 2016 16:16 18 ocak 2016 16:22

  9. Bir kere olup bir daha hiç olmamaya yemin ettiğim şeydir kendisi...

  Viyana'da iki arkadaşımın yanında olmuştum. Güvendiğim, sevdiğim insanlardı allahtan, yoksa durum fena... Bu arkadaşlardan biri Viyana'da yaşıyordu, adı Utku olsun. biz arkadaşımla (onun da adı Nilay olsun) gezerken onun yanına uğramış, onun evinde kalmıştık. Utku da bizi Viyana'nın en ünlü gece kulüplerinden birine götürdü, direklerde kızlar dans ediyor falan. Bir şişe votka içmişiz ama dans ederken kana daha hızlı karıştığından mıdır nedir, en son "Ben bu kızlardan daha iyi dans ederim yeaaa!" dediğimi hatırlıyorum, sonrası yok!

  Sabah Utku'nun evinde, çok şükür yalnız uyandım. Üzerimde pijamalarım var, içimde sütyenim yok. Sütyenimin nerede olduğunu bile bilmiyorum ya, nasıl kötü bir his! Takılarım çıkmış, nereye koydular bilmiyorum. Ne oldu, nasıl oraya geldim, bilmiyorum. Öylece yatakta bekledim, arkadaşım odaya girdi, "Otur gözünü seveyim, anlat neler oldu?" dedim.

  Neyse efendim, benim kafam baya güzel olunca Utku votka şişesinin dibinde kalanı barmene geri vermiş, "Al abi bunu sakla." modunda. Ahaha, barmen de şaşırmış tabi. ben baya dans etmiş, eğlenmişim. Kusmamış, kendimi rezil edecek bir şey yapmamışım çok şükür. Sonra eve geçerken taksiciyle bile baya muhabbet etmişim. "Çok tatlıydın, çok eğlenceliydin." dediler, pek inanasım gelmiyor. Eve gelince de Nilay beni giydirmiş, tam odadan çıkacakken "Nilay, sütyenimi çıkarmama yardım eder misin, ben sütyenle uyuyamam." demişim. Bir de bir sürü teşekkür edip "Seni seviyorum." demişim, bir sarhoş klasiği.

  Güldüm eğlendim falan ama ya yanımda o kadar güvendiğim insanlar olmasaydı? Sütyenimi kim çıkaracaktı a dostlar, düşündükçe kötü oldum.

  "İnsanın sahip olduğu en güzel şey iradesidir." felsefem var. O iradeyi bile isteye bir şişe içkiye bir daha teslim etmemek üzere kendime söz verdim.

  "Çakırkeyifliğe evet, sarhoşluğa hayır!" diyorum artık ^_^

  5 mart 2016 20:06 5 mart 2016 20:12

  10. Her insanın düğmesi farklı yerdedir benimki neden burnumda da seninki başka yerde diye gülme krizine girmem. (gbkz: swh )

  Tuvalete gidip yalnız iyi işedim çok çişim varmış diye bağıra bağıra kendimle konuşmam. (gbkz: swh )

  Aynadan bir anda erkek arkadaşımı görüp çığlık atıp ağlamam. (gizlinot: korkudan oldu heralde )

  Bunlar benim 24 yıllık hayatımda ilk ve tek sarhoş olduğumda yaptıklarım.

  Birde bir kere en yakın arkadaşımla çakırkeyiftik ozaman şarkı söylüyorduk arkadaşım şarkıların başını ve sonuna karıştırıyordu bende gülme krizine girip başımk bilgisayara vurmuştum (gbkz: swh )

  24 mayıs 2016 01:18