0.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (4)
  • oylar (0)
  • medya (0)

1. Bonacure hairtheraphy serisinin renk koruma parlaklık şampuanı. Bonacure serisinin bu şampuanı aşırı işlem görmüş boyalı saçlar için ve bc ürünleri satan kuaförlerde bulunuyor.

Şimdi ben bu şampuanın saçlarımı boyadıktan sonraki etkisine bayılıyorum. Saçlarım parlıyor mu bilmiyorum. çünkü genelde saçlarımı toplarım. Ama şu var ki saçımın boyasını akıttıktan sonra bu şampuan saçlarımı yumuşacık yapıyor. Zaten yıkama esnasında da etkisini hissettiriyor. (gbkz: Lush) 'ın deniz tuzlu şampuanını aylarca kullanıp, bir değişiklik yapıp, uzunca bir süre bir sürü kurbağayı da öptükten sonra kendisinde karar kılmıştım. Lush'ın ürünleri artık ülkemiz piyasasında olmadığına göre, yolumuza bir süre daha kendisiyle devam edeceğiz anlaşılan.

(link: https://www.google.com.tr/search?q=bonacure+color+freeze+%C5%9Fampuan+xxl&client=firefox-a&hs=bxs&rls=org.mozilla:en-US:official&channel=sb&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=BiIYVLCeDaW_ywPs6YLgDA&ved=0CAgQ_AUoAQ&biw=1680&bih=939#facrc=_&imgdii=_&imgrc=OSR4EdQx_81ryM%253A%3BjZg8k6PvVSlGzM%3Bhttp%253A%252F%252Fwww.odorvi.com%252Fimages%252Fproducts%252F00%252F40%252F64%252F4064_buyuk_zoom.jpg%3Bhttp%253A%252F%252Fwww.odorvi.com%252Fbonacure-xxl-color-freeze-renk-koruyucu-500-ml-sampuan%3B500%3B500 Kendisi de şudur efem)

12 eylül 2014 21:26 16 eylül 2014 13:49

2. Saçım kırmızı olduğu için akıtmamak için elimden geleni yapıyorum. Böyle çabalarımdan birinde internette görüp denemek isteyip, normal fiyatına göre bayağı indirimli olarak internetten alıp kullanmaya başladığım ürün. Kendisi gayet güzel kokuyor. En önemlisi sülfat içermiyor. Piyasadaki normal, boyalı saçlar için olan şampuanları kullandığımda boyanın akmasında herhangi bir değişiklik olmamıştı, yine 3. haftada "beni boya, iğrencim!" diye bağırıyordu saç. Şu an bu şampuanı kullanmaya başlamamın 3. haftası ancak saçım boyadığım renkte duruyor. Diplerim var bi tek, ona da şampuanın yapabileceği bir şey yok tabii. Bunun bir de saç kremi var, onu da aldım şampuanıyla beraber. Gayet güzel, saçlarımı yumuşatıyor, daha az akıyor, parlıyor. İşlem yapmadığım zamanlarda da yıpranmadan kaynaklı saçımın dalgası gitmişti, şu an öncekine göre daha iyi dalgalarım da. Fiyatı dışında tercih edilebilir, onu da indirimleri takip ederseniz değer bence böyle bi ürüne.

20 eylül 2015 14:52

3. saçlarım boyalı olmamasına rağmen, sülfat içermemesi ve büyük şişesinin ml bazında hesaplandığında daha ekonomik olması nedeniyle almıştım. büyük şişeyi pompasız olduğu için her seferinde eğerek kullanmak kol kası yaptırıyor. şampuan sedefli beyaz renkte, parfümsüz, kuaförlerde kullanılan klasik şampuanlar gibi kokuyor, inanılmaz göz yakıyor. belki saçım boyasız olduğundan dolayıdır emin değilim, saçımın dökülmesini azalttı gibi ancak her yıkamada saç kremi kullanmama rağmen aşırı kuruttu ve her seferinde dolaşmasına sebep oldu. bu sebeple tekrar almayı düşünmüyorum.

4 mayıs 2017 21:53


4. Saç rengini korumayı ve saçı parlaklaştırmayı vaadeden sülfatsız şampuan. Saç rengini gerçekten koruyor evet, sorun çok zor dağılması, köpürmediği için çok çok az alıp saçın her yerine sürmek gerekiyor. Son zamanlarda saçlarım çok çabuk yağlanmaya basladı sebebi bu şampuan mı tam emin değilim ama yinede bitince tekrar alıcam çünkü şuana kadar daha iyisini kullanmadım ve sanırım daha iyisi yok kızıl saçlılar için için.

12 mart 00:25