0.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (12)
  • oylar ()
  • medya (1)

1. düzleştirme sonrası elektriklenen saçlarım için "smooth & chic kabarmaya ve elektriklenmeye karşı losyon" u aldım ama neredeyse hiçbir işe yaramıyor, biraz olsun ağırlık verir elektriğini alır diye düşünüyorum yok nafile. suyla nemlendirmek bile daha etkili kendisinden. bunun yerine elidor 7/24' ü tercih ederim.

31 aralık 2014 14:06

2. kabarma ve elektriklenmeye karşı olan losyonundan edindiğim ürün. aslında amacım ısı koruyucusu olanından almaktı ama o kalmadığı için bunu aldım. arkasındaki bilgilerde ısıdan da koruduğu yazdığı için aldım. kokusu inanılmaz güzel ama ben henüz 1 kez kullandım ve hemen saçlarımı düzleştirdim. o yüzden kabarma ve elektriklenme üzerindeki etkisine bir şey diyemeyeceğim ama parlaklık vermesi açısından başarılı.

22 haziran 2015 18:36

3. ince telli ve çok ama çok elektriklenen saçlarım var. tam kurutmadan önce bu ürünü sürüyorum. mucizevi bir ürün değil ama saçlarımdaki elektriklenmeyi biraz azalttı bence. kokusu da güzel. elimde yapış yapış bir kalıntı da bırakmıyor. fena değil.

12 nisan 2016 22:28


4. elektriklenmeyi kısa süreliğine alır günlük tazelenirse belki bu süre uzatılabilir kokusu da hoştur gratis indirimlerinde alınabilir.

13 nisan 2016 02:15

5. Saçlarım orta derecede kabarık, bu ürün hiçbir işe yaramıyor. Kokusu harika, yapısı kremsi fakat suyla ıslatsam sanki daha iyi gibi. Almayın boşuna bence süslücükceler

15 haziran 2016 00:08

6. Fazla elektrikli saçlarım yok fakat kendi kendine kurumaya bıraktığımda tel tel bir elektriklenme mevcut. Bunu engellemek için bu ürünü tercih etmiştim ama kanımca fazla etkili değil, en azından vaat ettiğini yerine getirdiğini düşünmüyorum. Saçtan saça değişiklik gösterecektir, benim beklentimi karşılamadı.

18 ekim 2016 23:05

7. Saclarim biraz kuru ve kabarmaya musait oldugu icin yazin gratiste gozume carpmisti ve almistim. Kullandigim ilk zamanlar kokusu cok hosuma gitmisti ancak devamli kullandigimda pek bir etkisini gozlemleyemedim. Bitmesi icin kullaniyorum bunun yerine ustune biraz daha ekleyip etkili bir urun almayi tercih ederim.

18 ekim 2016 23:10


8. Got2b ısıya karşı koruyucu spreyi alırken görüp muzdarip olduğum elektriklenme konusundan kurtulmak için attım sepete. Dün akşam ilk defa denedim. Bence kokusu yok denecek kadar az. Bir pompa ürünü saç boylarına, özellikle de uçlarına-çünkü orası boyalı kısım ve elektriklenme bu yüzden oluyor bende- uyguladım. Saçlarımı kurutmayıp kendi halinde bıraktım. Fark edilir derecede azalttı elektriklenmeyi. Hatta saç uçlarım boyalı olmasaydı sıfır elektriklenmeyle ipek gibi yapacaktı saçlarımı. Kesinlikle çok memnun kaldım. Yağlandırma konusuyla ilgili bir şey söyleyemeyeceğim zira saçlarımı zaten ikinci gün ya kullanırım ya kullanamam hemen yağlanır. Verdiğim paraya değdi mi? Kesinlikle evet:)))

19 mart 2017 23:10 10 mayıs 2017 11:04

9. Saçlarımda elektriklenmeyi önlemekten başka her şeye sebep olmuştur. Saçlarımın bunu kullanmadan önceki halinde hiç değilse bukleleri belli oluyordu. Bunu kullandıktan sonra onlar da bozuldu.

21 ekim 2017 21:30

10. tanım:saç elektriklenmeleri için olan ürün

geçen yaz aldım bunu istanbul neminde saçlarım inanılmaz elektrikleniyor diye ama bunu kullanmanın yolu ıslakken değil kuruduktan sonra ya da biraz nemli bırakıp sürüyorum anca ıslakken sürüldüğünde hiçbir işe yaramayan anca dediğim şekilde kullanınca işime yarayan bir ürün oldu

22 şubat 13:51