yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.0
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (5)
  • oylar (1)
  • medya (0)

  1. 2014'ün başında tanışıp sonlarında dayanamadığım kütiküllerim yüzünden edindiğim tırnak bakım ürünü. ilk olarak oldukça etkili ve belli bir süre kullanımdan sonra -ki bu tırnak etlerinizdeki probleme bağlı. ben bir hafta geceleri yatmadan önce sürüp masaj yaptıktan sonra tırnak etlerimin görünümünü oldukça düzeltti, yumuşattı ve beni onları kemirmekten-.- kurtardı- etkisi gözle görülücek dereceye geliyor. elleri daha bakımlı gösteriyor. bunu kullanmadan önce birkaç kez önerilen kalyon'un yağını kullandım, pek bir faydasını göremedim. işe yaramadı. ben sephora'nın yağını manikür esnasında kullanırken kesme değil itme işlemi yapıyorum. kalyon'da ise elim mecburen kesme işlemine gidiyordu çünkü etlerim pek yumuşamıyordu. bunun dışında ihtiyaç hissettiğiniz anlarda kalyon'u kullanırsanız ve tırnaklarınızda oje varsa ojenin görünümünü bozuyor. sephora'da kesinlikle böyle bir problem yok uygulama pratik ve ojeyi bozmuyor. fırçayla uğraşmıyorsunuz parmaklarınızı süngerli şişede çok az bekletiyorsunuz ve masaj yapıyorsunuz. mis gibi kokuyor ve emildikten sonra kalyon gibi garip bir şekilde kalıntı bırakmıyor. 25 liralık bir ürün, oldukça uzun gidiyor ve gerçekten işe yarıyor. gönül rahatlığıyla tavsiye ederim çok problemli(uzun ve stresli bir dönem gerçekten kemirdim maalesef) kütiküllerimin görünümünü düzeltti. ayrıca kullanan bir kişi dior'un kütikül yağından daha iyi olduğunu söyledi, oje problemini dior'da da yaşamış.

  24 eylül 2015 01:45

  2. ellerin mütemadiyen terlediği için el kremi kullanamıyorum. tırnak kenarlarımda kuruluk yaşıyorum bazen. çok beklentim olmadan, öylesine aldım.

  *muhteşem bir kokusu var. herkese hitap edeceğinin düşünmüyorum ancak ben çok beğendim. yoğun çiçeksi bir koku. (gizlinot: koklamaya doyamıyorum resmen )

  *kullanımı çok rahat. süngerli asetonlara benziyor. tek tek bütün parmaklarınızı daldırıyorsunuz içine. çıkarınca tırnaklara yağ sürülmüş oluyor.

  *emilmesi çok güç. hatta emilmiyor bile diyebilirim. uyguladıktan sonra günlük işlerinize devam edemiyorsunuz. her yer yalap şalap yağ oluyor.

  *emilmeme sorununa şöyle bir çare buldum. kendisini yatmadan önce kullanıyorum. tırnaklarımdaki yağı tüm elime yediriyorum. bu sayede tüm ele daha ince bir tabaka halinde sürülmüş oluyor ve daha çabuk emiliyor. izleyenler bilir sonradan aynı yöntemi duygu özaslan da bir videosunda göstermişti (gizlinot:gece rutinim miydi cilt bakım mıydı neydi ).

  *gece yatmadan önce uyguladığımda sabaha yumuşacık ve muhteşem kokan ellerle uyanıyorum. üstelik elimi yıkasam da o yumuşaklık ve hoş koku hemen gitmiyor.

  tekrar alır mıyım? el bakımı konusunda çok hassas değilim açıkçası. olmasa da olur bir ürün benim için. büyük ihtimal almam.

  5 kasım 2015 20:11

  3. bir faydasını göremedim. içinde kamelya yağı var, kokusu çok güzel. ancak gerçekten de yoğunluğu azalıyor zamanla. tek avantajı içindeki yağ bitip sünger kuruyunca içine istediğiniz başka bir yağ ekleyebilirsiniz, fakat bu haliyle iyi bir el kreminden veya vazelinden daha iyi nemlendirmiyor. fiyatını hak etmeyen bir ürün. tekrar almayacağım.

  not: içine aseton döküp de kullanabilirsiniz, sephoranın aynı ambalaja sahip ama turuncu renkli olan oje çıkarıcısı da var, bunu alıp onu almadıysanız bunun süngeri kuruyunca içine aseton veya başka bir oje çıkarıcı dökerek de kullanabilirsiniz.

  27 aralık 2015 16:03


  4. kesinlikle tavsiye etmeyeceğim bir ürün. bi kere bunu tüm parmaklara uyguladıktan sonra tüm hareket kabiliyetiniz engelleniyor gibi, çünkü emilmiyor, yağlı yağlı bekliyorsunuz öyle. evet kokusu ilk uygulanışta çok güzel, fakat akşamdan uygulayıp sabah uyanınca kokudan eser kalmadığını görüyorsunuz. o korkunç yağlı hali çektikten sonra da hiçbir işe yaramadığını görmeniz üstüne tuz biber oluyor (yaklaşık 1 ay olacak kullanmaya başlayalı). Özetle işe yaramayan bir pr ürünü.

  19 şubat 2016 23:05 26 ocak 2017 01:07

  5. kavanoz şeklinde bir kutuda sünger içine emdirilmiş yağ içeren tırnak bakım ürünü.

  %20 indirimden aldım çünkü manikür pedikür için dışarıya güvenemiyorum çok derin keserler etleri hijyenik olmaz vs. sebeplerle.

  daha önce tırnak bakım rutinimi paylaşmıştım. bu ürünü ise yatmadan önce kullanayım gece onarsın yumuşatsın amaçlı aldım. tırnağı sünger içinde dolaştırın 1 dk bekleyin deniyor. 10 parmak etti mi sana 10 dk.

  sonuç peh. eh yumuşatıyor falan ama öyle wow çok güzel oldu alın diyemeyeceğim. ama seyahat için dökülmemesi paketlemesi falan ideal.kokusu çok güzel.

  7 mart 2016 17:52