yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  1.0
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (10)
  • oylar (11)
  • medya (4)
  1

  1. Güneş kremlerinin en kalitesizi, en cilt yakanı, en sudocreame benzeyeni ve en yanıltıcı reklamlısı

  1 haziran 2021 09:16

  1

  2. bir güneş kremi değildir.

  1 haziran 2021 15:00

  1

  3. Tam olarak 23 Mayıs'ta arkadaşım böyle bir güneş kremi var yorumların da iyi ben aldım sen de al diye link attı. 100 Ml Güneş kremi, 40 TL ikincisi de 25 TL indirimli görünce bir şüphelendim ama yeni ürün diye düşünüp aldım iki tane.

  Ardından içerik meselesine takık olduğum için araştırayım dedim 200 küsur yorum var hepsi de olumlu ama en eski yorum 22 Mayıs bir gün olmuş daha. Önce İnstagram'da arattım sayfaları var güzel, 90 küsur fotografı var o da güzel ama en eski fotoğraf da 2 gün öncesine ait. İnternette ne bir web sitesi var ne başka bir platformda satışı. Acaba yabancı marka da pazara yeni mi giriyor diye düşündüm. VPN bağlantısıyla yabancı sitelerde arattım yine yok başka bir isimle benzer kutularda güneş ürünleri var ama Summerbabe diye bir marka yok. Instagram'da iletişim yerine dokununca mail adresi çıkıyor(gizlinot: Adres de şey, [email protected]) oraya yazdım içerik bilgisi paylaşır mısınız diye. Yine ses yok. Trendyol'da satış yapan iki satıcıya da içerik listesini sordum(gizlinot: Catwalkcosmetics ve Martingroup ) biri bir gün sonra tükendi dedi diğeri günler sonra bir içerik listesi paylaştı. Paylaştı ama elle yazılmış baya baya okunuşlarıyla yazmışlar gerçekçi gelmedi. Bu sırada da zaten ürünü bloggerlardan, ünlülerden görüp alan gerçek insanlar (gizlinot: Çünkü önceki yüzlerce yorumun sahte olduğunu düşünüyorum) yorum yazmaya ve şikayetlerini ardı ardına sıralamaya başladı. Bu arada benzeri dediğim markanın Instagram sayfasında da Summerbabe sayfasına koyulan resimler birebir aynı. Resmen 14bin fotograflı hesaptan görsel çalıp sayfa oluşturmuşlar. Baya dolandırıcılar. Almayın aman dikkat edin.

  Not: Ben bunlara baktıktan sonra tetikte bekliyordum zaten kötü yorumlar artmaya başladığı gibi siparişlerimizi iptal ettik kankamla. En azından yollamışlardı, şanslıydık.

  ilgili medya:
  4
  2 haziran 2021 23:03 2 haziran 2021 23:14


  4. Yanlis hatirlamiyorsam instagram' da sosyaleczaci urunu incelemisti ve guvenilir olmadigini detaylariyla anlatmisti. Ilgili hikayeyi sabitlediyse buraya ekleyecegim.

  Edit : hikayeyi bulamadim. Sosyaleczaci' ya mesaj attim, bekliyorum. Kesinlikle uzak durun diyordu.

  2 haziran 2021 23:36 3 haziran 2021 15:17

  1

  5. ceren kaya storylerde baya baya "ben beğenmediğim bişeyi tavsiye etmem, ben markayla iletişime geçtim bana tüm belgelerini attılar" demişti 1-2 gün önce. bu bilgi de burada dursun 

  2 haziran 2021 23:39

  1

  6. cildime saygım yok ürünü.

  klairs, lrp vb. klinik markaların bile güneş kremlerinde lab testlerinden sonra belirtilen spften çok daha azı çıkmışken böyle birden ortaya çıkan dandik ve komik bir fiyattaki güneş kremi nasıl satın alınabilir anlayamıyorum.

  tahminimce güneş kreminin çıkış hikayesi şu;

  -abi bu güneş kremine kaç spf yazalım?

  -50 yaz 50 iyidir

  3 haziran 2021 00:03

  1

  7. Trendyol da hamile ve emziren anneler kullanabilir mi,11 yasindaki kizim kullanabilir mi sorularina tabii efendim:) diye cevap vermisler.boyle iceriklerin denetimsiz sekilde milyonlarca insana ulasmasi ve tavsiye edilmesi bence korkunc

  3 haziran 2021 11:07


  1

  8. Ulta'da, boots'ta satılan bali body markasının google görsellerinin üzerine kendi markalarını fotoşop ile ekleyerek ürünlerini pazarlayan, ve tüm pişkinlikleriyle içeriğini sorgulayan insanları avukata vermekle tehdit eden rezil, muhtemelen merdivenaltı üretim yapan bir marka. Orijinal markaya mail attım, umarım görürler ve işlem yaparlar. İlgili yerlere şikayet de edeceğim. Bizim beş para etmez "para gelsin de bok reklamı bile yaparım" mantığında influencerlar sayesinde böyle daha çoook şark kurnazı köşeyi döner. 

  3 haziran 2021 16:17

  1

  9. Bu marka hakkında internette yorum arayanlar bu sayfayı görürseniz lütfen tek tek okuyun yazılanları, böyle saçma sapan markaları alıp kullanmayın, biraz araştırın. Yarın öbür gün hastane hastane gezmek yerine lütfen biraz araştırın okuyun irdeleyin. Bu bir güneş kremi değil, rezil bir merdiven altı firmanın çıkardığı kopyacı bir ürün.

  3 haziran 2021 16:43

  1

  10. influencerların, deli kızın çeyizi gibi reklamını yaptığı güneş kremi olmadığına yemin edebileceğim bir takım ne idüğü belirsiz kimyasal karışım. tuana tezsay'ı çok severdim ama dün bunun reklamını yaptığını gördüm ve dış görünüşümü eleştiren densiz flörtüm gibi bir anda buz gibi soğudum. tüena the vegas girl bari sen yapmasaydın.

  3 haziran 2021 18:28 3 haziran 2021 18:42