yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  3.6
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (10)
  • oylar (5)
  • medya (0)

  1. 1-2 aydır kullandığım çok başarılı köpük.

  Bu köpüğü sevgili (yazar: gomlekterujizi)'nin saç bakım rutini videosunda görüp denemeye karar verdim. Saçlarım kıvırcık. Duştan sonra nemini aldığım saçlarımı bu köpük ile köpükleyip vigo ile kurutuyorum. Daha önce taft'ın pembe köpüğünü kullanıyordum ama saçımı sert ve yapış yapış yapıyordu. Bu köpükte öyle bir sorunla karşılaşmadım. (bkz: urban care shake n repair milk treatment onarıcı köpük) ile dönüşümlü olarak kullanıyorum ve saçlarımı şekillendirmek için yeterli oluyorlar. Tek sorun diğer köpüklere göre daha az indirime giriyor ve indirimsiz fiyatı da ayda bir biten bir ürün için az değil. Ben indirimle 18 liraya almıştım sanırım. Normal fiyatı 25 lira civarında.

  7 eylül 2016 14:57 7 eylül 2016 14:58

  2. Bukleleri çok güzel belirginleştiren kopuk.çok memnunum.yaz boyu kullandım.şimdi ikincisini aldım.sert sert yapmıyor gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.

  21 kasım 2016 01:41

  3. saçlarımın kabarıklığını bir nebze azaltan köpük ve saçlarımı sertleştirmeden dalgalarını belirginleştiriyor. mekanizmasının çabuk bozulması haricinde olumsuz bir sonuçla karşılaşmadım.

  19 kasım 2017 20:06 23 mart 2018 13:40


  4. Şu ana kadar kullandığım en iyi kopuk, 4 yıldır falan bunu kullanıyorum hiç değiştirmedim 4 yıldır.

  saçlarım kalın telli dalgalı ve aşırı derecede kabarıyor. Syoss kullandığımda ise dalgaları belirginleştiriyor ve kabarmayı alıyor. Asla diğer köpükler gibi yapış yapış ve katür kutur edercesine sertleştirmiyor ki ben baya bir miktar kullanıyorum. En sevdiğim özelliği sertleştirmemesi, yumuşacık oluyor saçlarım asla bir sertleşme yok. 

  Özetle dalgalı/kıvırcık saçlı herkese en azından bir denemesini tavsiye ediyorum

  12 şubat 2018 16:54

  5. Yaklaşık iki haftadır kullandığım köpüktür kendisi. Uzun süredir almayı düşünüyordum ama geçen gün indirimde yakalayınca hiç kaçırmadım tabi.

  Ürünü tek başına kullanmıyorum zira hiçbir köpüğü tek kullanmadım diyebilirim. Saçımı sıvı saç kremi ile tarayıp, uçlarına yağ sürüp ardından köpük uyguluyorum. Sonrasında da kurutuyorum. Ancak öyle istediğim görüntüye kavuşuyorum çünkü.

  Köpükten gayet memnun kaldım diyebilirim. İki ceviz büyüklüğünde olan miktar, ensemi ancak kapatan saçlarıma yetiyor. Yapış yapış olmayan, hacimli bukleler elde ediyorum. Kokusu da öyle çok baskın değil, sürdükten sonra uçup gidiyor. Ayrıca ürün bayağı bereketli olacağa benziyor, diğer köpüklerim 200 ml. iken, bu 250 ml.

  İndirimsiz fiyatı da gayet makul, tavsiye ederim. İnce telli ve gür olmayan saçıma iyi geldi, saçınız benimki gibiyse deneyin derim.

  5 mart 2018 14:52

  5

  6. Normalde köpüklerle pek anlaşamazdım. Saç tellerini birbirine zamk gibi yapıştırıp kaskatı bir görüntü oluşturduğu için. Ama bu köpüğü oldukça beğenerek kullanıyorum. Kalın telli ve gür saçlarım var kıvırcığa yakın dalgalı. Olduğundan daha kıvır kıvır yaptı mı yapmadı ama kendi orijinal buklelerim şekli bozulmadan uzun saatler kaldı diyebilirim. Normalde şekillendirdikten birkaç saat sonra buklelerim biraz açılır hacmi de azalırdı ama bu köpükle bütün gün saçlarım hacimli ve şekilliydi. Yukarıda bahsettiğim yapışıklık hissi, ağırlık hissi vs hiçbir şey yaratmadı saçımın yumuşaklığını da koruyor. E daha ne olsun bittikçe yeniden alacağım bir ürünüm oldu.

  20 nisan 2019 20:25

  7. Ürünü üç aydır kullanıyorum gayet memnunum. Saçları sertleştirmeden şekillendiriyor ve iki gün boyunca bozulmadan kullanabiliyorsunuz. Tabii ürünü gereğinden fazla sıkarsanız saç uçları biraz sertleşiyor. Ürünü tek başına değil bir saç yağı ile kullanmak daha iyi sonuç veriyor bence.

  2 temmuz 2019 17:58


  8. 2.tüpünü kullandığım ve memnun olduğum saç köpüğüdür. Kısa kıvırcık saçlarımla aşk-nefret ilişkisi yaşadığım için belli dönemler uzun süre düzleştiriciye maruz kalıyor ve şeklini kaybediyor. Ancak bu köpüğü kullandığımda tekrar bukleli halini alıyor. Tek eksi yönü biraz sertleştirmesi ama kazık gibi yapmadığı için gayet günlük kullanılır.

  31 ağustos 2019 17:34

  9. Elektriklenen kıvırcık saçlarımı en iyi kontrol altına alan köpüklerden biri oldu. Doğal görünüm veriyor, saçta sertleşme yapmıyor ve yapışkan his de bırakmıyor. Köpükte ve kremlerde en çok dikkat ettiğim özellikler bunlar. Kullanmadan önce elidor saç kremi kıvırcık saçlar için kullanıyorum sonrasında bunu sürüyorum, gün boyu hatta sonraki gün bile dalgalar güzel görünüyor. Migros veya Gratis indirimlerinde uygun fiyata alınabilir, en son 23 lira civarıydı sanırım indirimli hali ama uzun süre gittiği için fiyat/ performans olarak gayet iyi bence. Daha önce john friedanın kıvırcık saçlar için olan köpüğünü kullanıyordum fakat fiyatları fırlayınca syossu denedim memnun kalınca bunu kullanmaya devam ediyorum artık.

  11 kasım 2019 23:52 23 kasım 2019 14:38

  10. kendisinden kaç kutu bitirdiğimi bilmediğim saç köpüğü.

  kıvırcık saçlar için olan birçok köpük denedim ancak her defasında buna geri döndüm. bu aralar köpük yerine jöle kullanımına merak saldığımdan kendisiyle eskisi kadar görüşemesek de bende yeri daima ayrıdır. saçlarımı hafifçe şekillendirsin, hacim versin ve biraz da tutuculuğu olsun isterseniz bu köpük sizi memnun edecektir. aynı zamanda kıvırcık kız metoduna uygun. içeriğinde kurutucu alkol ve silikon yok. kendisine şans verebilirsiniz.

  21 kasım 2020 23:01 21 kasım 2020 23:05